Isana

Ár:   299 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   300 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: malvina, Módosítva: 2012. augusztus 8.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz

Tisztít és ápol.

Babika20

2020. szeptember 29.

Már más a csomija, nekem igazi classic tusi illat, olyan, a Palmolivenak is van egy ugyan ilyen illatúja. Nem szárított, jól habzik, kellemes illat, ami tart is egy picit szárítkozás után. Én nem ragadok le soha egy illatnál az Isana tusikban, így próbálkozom tovább a többivel, de szerettem. Szerintem férfiaknak is jó, unisex illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 29.

mujerconfused

2020. április 30.

Egyre érzékenyebb a bőröm és az olcsóbb drogériás tusfürdők lekezdték kiszárítani :( ez az egyetlen ami még viszonylag kíméletes. A csomagolása már már változott természetesen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 30.

zsoxcore

2019. július 14.

Szerettem nagyon ezt a terméket, főként a hűvösebb időben. Nagyon jó textúrája van, ami egyáltalán nem szárított vagy allergizált. Az illata viszonylag sokáig megmaradt rajtam, jól habzott, nagyon jól tette a dolgát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 14.

pannababo

2019. január 5.

Nagyon jól ápol, finom illatú, a német lista szerint vegan
Hogy mennyi ideig kellett varni mire visszahozták🤔🤔🤔🤔...lényeg h van

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 5.

Nagyon jól ápol, finom illatú, a német lista szerint vegan
Hogy mennyi ideig kellett varni mire visszahozták🤔🤔🤔🤔...lényeg h van

blackrose

2018. december 25.

Karácsonyra kaptam. Egyszerűen szólva imádom az illatát. Olyan kellemes,krèmes hogy egèsz nap elviselnèm. Szokásos Isana minősèg, nem szárít nem irritál. A testápolójával kaptam párban, ketten jól kiegèszítik egymást. Maga a tusfürdő illatát halványan èrezni zuhanyzás után, de közben nagyon finom ès nyugtató hatású számomra. Nem tudom hogy az olivia eredetileg is ilyen illattal rendelkezik vagy sem, de ez telitalálat volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 25.

sailorluna

2018. augusztus 2.

régebben használtam, szerettem az illatát, az állagát. olcsó volt, de nem silány, nem szárított. egynek jó volt, de semmi extra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

brbara

2017. november 22.

Ez az egyik legjobb isana tudfürdő, nagyon nagyon hidratáló, kellemes, természetes illata van, kiváló állagú, szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 22.

Ano

2016. szeptember 30.

awww nagyon jóóóó! alapjáraton nem szeretem a krémes tusikat, viszont ez vhogy megállta a géles és krémes állag között. iszonyatosan finom tiszta illat, nagyon szeretek vele fürdeni. nagyon sűrű állagú tusi, sokáig elég 200 ftért 300 ml, kinek nem éri meg? ki fogom próbálni a testápolóját is, csak az illat miatt :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 30.

lacrymosa88

2016. július 22.

A testápoló változatát próbáltam már, gondoltam megnézem, milyen a tusfürdője. Az illata kellemesen szolid, jól habzik. Az ára nagyon jó, a minőségével sincs bajom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 22.

fdorottya

2016. június 29.

190,- forint most. Ennyit gondoltam megér, ha mégsem jön be. Így nyáron nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 29.

Hidratálók: Glycerin, Sorbitol

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Forrás: ITT

Sorbitol h 1 1

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.