Isana

Ár:   299 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   300 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: malvina, Módosítva: 2012. augusztus 8.

Lelőhely:   Rossmann

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

BLili

2023. április 4.

Egy hét nem volt elég, hogy testápolókkal helyrerakjam a bőröm utána, nagyon viszket még mindig.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. április 4.

Babika20

2020. szeptember 29.

Már más a csomija, nekem igazi classic tusi illat, olyan, a Palmolivenak is van egy ugyan ilyen illatúja. Nem szárított, jól habzik, kellemes illat, ami tart is egy picit szárítkozás után. Én nem ragadok le soha egy illatnál az Isana tusikban, így próbálkozom tovább a többivel, de szerettem. Szerintem férfiaknak is jó, unisex illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 29.

mujerconfused

2020. április 30.

Egyre érzékenyebb a bőröm és az olcsóbb drogériás tusfürdők lekezdték kiszárítani :( ez az egyetlen ami még viszonylag kíméletes. A csomagolása már már változott természetesen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 30.

zsoxcore

2019. július 14.

Szerettem nagyon ezt a terméket, főként a hűvösebb időben. Nagyon jó textúrája van, ami egyáltalán nem szárított vagy allergizált. Az illata viszonylag sokáig megmaradt rajtam, jól habzott, nagyon jól tette a dolgát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 14.

pannababo

2019. január 5.

Nagyon jól ápol, finom illatú, a német lista szerint vegan
Hogy mennyi ideig kellett varni mire visszahozták🤔🤔🤔🤔...lényeg h van

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 5.

Nagyon jól ápol, finom illatú, a német lista szerint vegan
Hogy mennyi ideig kellett varni mire visszahozták🤔🤔🤔🤔...lényeg h van

blackrose

2018. december 25.

Karácsonyra kaptam. Egyszerűen szólva imádom az illatát. Olyan kellemes,krèmes hogy egèsz nap elviselnèm. Szokásos Isana minősèg, nem szárít nem irritál. A testápolójával kaptam párban, ketten jól kiegèszítik egymást. Maga a tusfürdő illatát halványan èrezni zuhanyzás után, de közben nagyon finom ès nyugtató hatású számomra. Nem tudom hogy az olivia eredetileg is ilyen illattal rendelkezik vagy sem, de ez telitalálat volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 25.

sailorluna

2018. augusztus 2.

régebben használtam, szerettem az illatát, az állagát. olcsó volt, de nem silány, nem szárított. egynek jó volt, de semmi extra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

brbara

2017. november 22.

Ez az egyik legjobb isana tudfürdő, nagyon nagyon hidratáló, kellemes, természetes illata van, kiváló állagú, szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 22.

Ano

2016. szeptember 30.

awww nagyon jóóóó! alapjáraton nem szeretem a krémes tusikat, viszont ez vhogy megállta a géles és krémes állag között. iszonyatosan finom tiszta illat, nagyon szeretek vele fürdeni. nagyon sűrű állagú tusi, sokáig elég 200 ftért 300 ml, kinek nem éri meg? ki fogom próbálni a testápolóját is, csak az illat miatt :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 30.

lacrymosa88

2016. július 22.

A testápoló változatát próbáltam már, gondoltam megnézem, milyen a tusfürdője. Az illata kellemesen szolid, jól habzik. Az ára nagyon jó, a minőségével sincs bajom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 22.

Antioxidánsok: Olea Europaea (Olive) Oil
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol

Leggyakrabban samponokban és lemosókban található gyöngyház hatású emulgeálószer, emollient, átlátszatlanná tevő és sűrűség szabályozó segédanyag.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag. Lehet növényi eredetű vagy szintetikusan előállított.

Más néven gliceril monooleát. Glicerin és olajsav észtere, melyet a természetben előforduló, magas olajsav tartalmú zsírokból és olajokból nyernek. A sárgás folyadékot bőrpuhító (emolliens), emulgeáló és sűrítőszerként használják a kozmetikumokban.

Forrás: ITT

Olívaolaj. Kiváló természetes emolliens és hidratáló összetevő a száraz bőrre. Számos, a bőr számára hasznos anyag forrása: polifenolok (antioxidáns), squalane, zsírsavak (elsősorban olajsav, melyből akár 55-83%-ot is tartalmazhat) és E-vitamin is található benne. Néhány állatokon végzett kísérlet arra is utal, hogy védi a bőrt az UVB-sugárzás okozta károktól. A squalene egyik legjobb növényi forrása.

A Glyceryl Stearate SE egy anionos emulgálószer, egész pontosan a glyceryl stearatenak (nem ionos) az "ön-emulgeáló" * (self-emulsifying, innen az SE végződés) formája. Egyedül is képes egy O/W emulziót alkotni, mindenféle társemulgálószer hozzáadása nélkül.

*Az ön-emulgeálás azt jelenti, hogy egy olajos jellegű összetevő a vízzel szinte magától, emulgeálószer hozzáadása nélkül keveredik és emulziót formál.

Tartósítószer, mely a kozmetikumokban használt tartósítók között gyengédnek ls kevéssé irritálónak számít. Ecocert jóváhagyással rendelkezik, ezért népszerű tartósító összetevő natúrkozmetikumokban, viszont általában egy tartósítószerkeverék részeként kerül a képletbe, mivel önmagában nem elegendően erős a hatása.

Gomba és baktérium ellenes hatású tartósítószer, melyet 0.6%-os vagy az alatti koncentrációban használnak. Ecocert és Cosmos jóváhagyással rendelkezik, ezért népszerű tartósító összetevő natúrkozmetikumokban.

Sorbitol h 1 1

Az élelmiszeriparban cukorpótlóként használt (édes ízű) anyag. A kozmetikumokban vízmegkötő és sűrítő anyagként használatos.