Isana

Ár:   299 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Formidable, Módosítva: 2019. április 10.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Tusfürdők

Gazdag formulája bőrápoló-komplexszel és gyöngy-kivonattal különösen gyengéden tisztít és segít, hogy bőre megőrizze nedvességtartalmát. A bőr puhává és rugalmassá válik. Kellemes, ápoló illata a napi zuhanyozást egy különleges élménnyé varázsolja.​​​​​​

pigglypig

2019. augusztus 15.

Előző hozzászólóval kell egyetértenem, tényleg van benne valami pasis, először nem tudtam hova tenni :D De közben meg púderes is, érti a fene. Egynek jó volt, mindig szeretek új illatot kipróbálni ezekből a tusikból, az ár még mindig kiváló, nem szárít, feladatát ellátja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 15.

aalexaa

2019. június 25.

Olcsó, nem szárít, az illata visszafogott tisztaságillat, de kicsit fura, van benne valami, ami számomra kicsit férfias-kicsit szappanbuborékfújós, de valami megmagyarázhatatlan oknál fogva iszonyúan tetszik :D újra fogom venni!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 25.

cicagerinc

2019. június 12.

Elutazás előtt kellett vennem gyorsan egy olcsó tusfürdőt, amit utána is elhasználok, és végül is ezt vettem meg.
Az illata nekem totál semleges, szép lassan elfogyott, de újravenni tuti nem fogom, mert nem habzott eléggé :((

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 12.

Pecci

2019. április 30.

Visazafogott illatú termék, jó tisztító hatással, a bőrömet nem szárította ki, ragacsos érzetet nem hagyott. Nem igazán habzik, ami eleinte furcsa volt, de hozzá lehetett szokni. Nem vettem újra, mert attertem teljes mértékben a green pharmacy termekcsaladra (van mindenmestes tusijuk, samponjuk).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 30.

Ibronka

2019. április 11.

Ajándékba kaptam a terméket. Nagyon púderes az illata, biztosan nem venném meg magamnak.
De amit egy tusfürdőtől elvár az ember, azt tudja. Az ára kedvező. Nem hagy ragacsos érzetet a bőrön.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 11.

Formidable

2019. április 8.

Egy rossmannos kuponnal nyertem egy bármilyen 300 ml-es Isana tusfürdőt, és végül erre esett a választásom.
Visszafogott, számomra abszolút gyöngy illata van (amit elég nehéz körbeírni, mint illatot, de mivel se nem édes, se nem citrusos vagy mentolos, vagy bármi ehhez hasonlóan behatárolható, maradok ennél :D), átlagos tusfürdő állaga (inkább folyékony, mint sűrű mondjuk), és kellemes érzést nyújt. Én személy szerint a jobban habzó tusfürdőket preferálom, ezért levontam egy csillagot, illetve bár tényleg kellemes élmény a használata, igazából semmi extrát nem nyújt. A kupon miatt ingyen kaptam, és az a 300 Ft sem lenne sok érte, de nem hiszem, hogy újraveszem mostanában, mert vannak számomra kedvesebbek is. Igazából olyan "egynek jó volt", ajánlani annak tudom, akinek a kevésbé habzó, visszafogott illatú tusfürdők tetszenek, amik kellemes, puhább bőr érzését nyújtják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 8.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Forrás: ITT

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.