Isana

Ár:   269 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. augusztus 30.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Tusfürdők

Ápoló tusfürdő citrom és lime illattal. Vegán termék.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

miskvx

2022. június 18.

Kellemesen semmilyen... leginkább citromos mosogatószer illata van de fürdés után kb illatmentes a végeredmény. Melegben v edzés után elpancsolni tökéletes lesz :) de nem újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. június 18.

aquana

2020. október 16.

Hát ennek valami olyan szinten okádék műcitromillata van, hogy arra szavak nincsenek. Vegyetek bármilyen más illatot és jobban jártok vele. Tusfürdőnek meg... tusfürdő, na.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 16.

cattitude

2020. június 26.

nyári frissítő tusfürdőként vettem. ápolni biztosan nem ápol, sőt, de az izzadságot és a koszt nyilván szépen lehozza. az illata nekem nagyon mű, nem tetszik, jobban jártam volna a balea yuzu tusfürdővel :( azért el fogom használni, egy jó közepes nekem ez a termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 26.

Jucuus

2020. március 21.

Nyarat idéz az illata, jól tisztít és olcsó is. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 21.

Nyarat idéz az illata, jól tisztít és olcsó is. :)

EloiseBlack

2020. február 2.

Illat miatt vásároltam, meg ugyan nem marad, de fürdéskor egész jó. Mindig többféle olcsót használok mostanában és egy pár jófajata szappant(ha igazán tisztaságra vágyom kb kétnaponta).

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 2.

Alaya

2019. december 22.

Igazi citrusos, nyári illat. Tudja, amit tudnia kell egy habfürdőnek, jól habzik és tisztít, még ha az illata nem is olyan tartós.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 22.

HeniM

2019. december 14.

Edzés után használom, lemosni magam é tökéletes. Úszás és sima edzés után is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 14.

Edzés után használom, lemosni magam é tökéletes. Úszás és sima edzés után is.

Audry1

2019. szeptember 10.

Én nagyon szeretem a citrusos illatokat, nekem ez is nagyon finom, bár picit talán túl citrusos. Ennek ellenére megvettem és nem bánom. Sajnos nem olyan tartós az illat a fürdés után, de árban és mennyiségben nagyon megéri, a csomagolása meg még egy plusz pozitívum! Szeretek kísérletezni, de visszatérő vendég leszek hozzá :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

Viki9727

2019. július 6.

Nagyon jó illata van, nyáron szuperül frissít. Nem szárít, olcsó, jól habzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 6.

Nagyon jó illata van, nyáron szuperül frissít. Nem szárít, olcsó, jól habzik.

macooka

2019. június 30.

Direkt nyárra vettem ezt a tusfürdőt, mert ebben a nagy melegben nem tudom elképzelni, hogy valami édes illatot kenjek magamra a zuhany alatt. Erre tökre bejött, imádom ezt a citrusos illatot, felfrissültebbnek érzem magam tőle. Persze mire kilépek a zuhany alól, ebből már semmi nem marad, de egy 300 Ft-os tusfürdőtől nekem nem elvárás ez. Tisztít, nem szárít, jó érzés vele mosakodni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 30.

Antioxidánsok: Tocopherol