Isana

Ár:   270 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: im, Módosítva: 2016. október 13.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Ajakápolók

Limitált kiadás

Macadamia olajjal és E-vitaminnal ápolja az ajkakat.

madri84

2019. február 22.

Tény és való, hogy ad egy minimális csillogást az ajkaknak, de nekem nem hogy hidratálta volna, hanem még inkább kiszárította az ajkaimat. Nem hozta sajnos a várt hatást :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 22.

HDorina

2018. november 15.

Enyhe csillogást ad az ajkaknak. Nekem túl zsíros érzetű, estére elment de így is soknak éreztem. Ehhez képest az ápoló hatása nem kimagasló.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 15.

Yette

2018. szeptember 7.

Elmegy elmegy de közel sem ápol megfelelően.
Az ajakápolô állaga túl kemény, illata szinte nincs is és hidratálóhatása sem a legjobb, macimum megelőzésre használható, de ha már kialakult a probléma nem tud segíteni.
A fénye szép visszafogott, de nem szájfényként kéne hejtálnia hanem ajakápolóként.
Sajnos én nem tudom ajánlani

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 7.

Elmegy elmegy de közel sem ápol megfelelően.
Sajnos én nem tudom ajánlani

audreycoca

2018. július 27.

Már csak kevés van belőle, és biztos, hogy újra fogom venni majd. Nekem nem szokott kiszáradni nagyon az ajkam, úgyhogy nem várok el extra hidratálást egyetlen ajakápolótól sem. Kellemes használni, krémes, jók az összetevői és szexi fényt ad. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 27.

googles

2018. február 2.

Nem rossz ez, sőt, jó. Kicsit túl puha nekem (a gloss jellege miatt), de jók az össztevői és tényleg ápol, nem egy labello (amit se hatása se összetevőik miatt nem tudok kedvelni).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 2.

kisenikoke

2018. január 22.

Ár-érték arányban kiválló. És jó illata is van :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 22.

Ár-érték arányban kiválló. És jó illata is van :)

Nicy011

2017. december 28.

Ez majdnem olyan szinten van nálam mint az Alterra kamillás ajakápolója. Egy fokkal jobban hidratál (tehát csinál is valamit) mégsem jött be, mert nem éreztem azt a hidratáltságot, amit kellett volna. A másik dolog, a csillogása, ami nekem nem jött be. Mivel nem éreztem a kellő hidratáltságot, így több rétegben kentem fel, amitől őrült mód csillogott a szám. Ugyanez a problémám több színezett ajakápolóval, ami nem a termékek hibája, de én maradok a naturnál. A 3 csillag a termék ápoló tulajdonságára megy.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 28.

catarina0422

2017. december 4.

Az illata semleges számomra, a túl száraz ajkakat már nem képes megfelelően hidratálni. Szépen csillog és az ára is nagyon kedvező, de nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 4.

Vikcsu98

2017. november 26.

Nekem nagyon kevés volt a hidratáló hatása. Az illata kellemes meg szépen csillog az ajkakon, de nekem annyira nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 26.

DikieGirl

2017. október 15.

Amikor az ajkaim durván kiszáradnak sajnos nem tud segíteni, viszont hétköznapokra elég és nagyon szépen csillog, ráadásul az ára is baráti :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 15.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

A zsírhoz hasonló állagú, tisztán növényi eredetű bőrpuhító (emollient) anyag, mely funkcióban a paraffinokhoz hasonló,  azonban azokkal ellentétben nem ragadós és nem zsíros érzetet hagy maga után a bőrön. A CosIng besorolás szerint emollient és bőrvédő összetevő. Részletes infó az összetevőről itt.