Isana

Ár:   299 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. július 24.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szappanok

Folyékony szappan trópusi gyümölcsös illattal. Bőrazonos lipidekkel védi és ápolja a bőrt. Vegán.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

wildrose

2020. november 18.

Nagyon kellemes illatú, géles állagú folyékony szappan, jól habzik, jól tisztít, de egy kicsit szárítja a bőrt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. november 18.

Dorotii66

2020. november 4.

Az illata nagyon tetszik, jól is tisztít, de kb. ennyi. Amikor először megvettem, még nem tapasztaltam (vagy lehetséges, hogy nem vettem észre), de szárítja a kezemet, így emiatt tőlem csak 4 csillagot kap. Viszont, szuper hogy van belőle utántöltős változat is, illetve ennyi pénzért egyébként sem számítottam többre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 4.

Mona1984

2020. október 12.

Az illatát imádom, jól tisztít, olcsó, újravevős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 12.

Az illatát imádom, jól tisztít, olcsó, újravevős.

PinterAndiMilan

2020. július 15.

Az illata jó, jól habzik, a célnak megfelel, de hosszú távon szárít sajnos.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 15.

Az illata jó, jól habzik, a célnak megfelel, de hosszú távon szárít sajnos.

detti23

2020. július 1.

Én érzem benne a mangó illatot, nagyon kellemes. Nekem egyáltalán nem szárít, legalábbis így nyáron. Tudja, amit egy szappannak kell, ennyi pénzért tökéletes. Azért a durván mű narancssárga színe láttán néztem egy nagyot először, de megszokható. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

Csipetke

2020. június 13.

Nyaralóba vettem ahova tökéletes. Friss finom mangó illata van. Az állaga nekem kicsit furi olyan zselés de szépen tisztít és jó használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 13.

szgreta

2020. május 3.

Alapvetően jó ár-érték arányú szappan,az illata kellemes,semmi extra.Hosszú távon viszont nagyon szárít,én nem venném meg újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 3.

orsipanka

2020. április 7.

Hú, én leszek az első aki lepontozza ezt a szappant. Pedig szeretem az Isana folyékony szappanokat és a mangó illatú termékeket is, viszont ennek az illata inkább dinnyére vagy sárgadinnyére emlékeztet, de semmiképp sem a mangóra. Olcsó, nagyon tetszik a csomagolása, a kezet megtisztítja, bár kicsit szárít. Amikor megvettem, azt vártam, hogy a kedvencem legyen, nem rossz, de valahogy nekem nem az igazi, sokkal jobbra számítottam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 7.

kesi

2020. március 4.

Nagyon jó az illata! Ár-érték arányban szerintem verhetetlen! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 4.

Nagyon jó az illata! Ár-érték arányban szerintem verhetetlen! :)

szucsnoem95

2020. január 9.

Imádom az illatát, nem szárít, olcsó, egyszóval újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 9.

Imádom az illatát, nem szárít, olcsó, egyszóval újravevős.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Sodium Lactate