Isana

Ár:   299 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2021. november 22.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szappanok

Folyékony szappan trópusi gyümölcsös illattal. Bőrazonos lipidekkel védi és ápolja a bőrt. Vegán.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Pappaa

2021. július 7.

Kellemes az illata, 2 éve minden nyáron visszatérek hozzá (akkor használtuk először). Tisztít, jól habzik.Nagyon jó az ára és ígyis sokáig elég.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 7.

TamaraS

2021. április 2.

Nagyon finom az illata, egyszerűen szerelmes belé a család. A nagy, utántöltős kiszerelést szoktuk vásárolni, árban is jobban egéri.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 2.

fioretta

2021. január 25.

Friss, kellemes mangó illatú, jól habzó folyékony szappan. Ár-érték arányban kiváló! Nagyon gazdaságos, sokáig kitart.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 25.

wildrose

2020. november 18.

Nagyon kellemes illatú, géles állagú folyékony szappan, jól habzik, jól tisztít, de egy kicsit szárítja a bőrt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. november 18.

Dorotii66

2020. november 4.

Az illata nagyon tetszik, jól is tisztít, de kb. ennyi. Amikor először megvettem, még nem tapasztaltam (vagy lehetséges, hogy nem vettem észre), de szárítja a kezemet, így emiatt tőlem csak 4 csillagot kap. Viszont, szuper hogy van belőle utántöltős változat is, illetve ennyi pénzért egyébként sem számítottam többre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 4.

Mona1984

2020. október 12.

Az illatát imádom, jól tisztít, olcsó, újravevős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 12.

Az illatát imádom, jól tisztít, olcsó, újravevős.

PinterAndiMilan

2020. július 15.

Az illata jó, jól habzik, a célnak megfelel, de hosszú távon szárít sajnos.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 15.

Az illata jó, jól habzik, a célnak megfelel, de hosszú távon szárít sajnos.

detti23

2020. július 1.

Én érzem benne a mangó illatot, nagyon kellemes. Nekem egyáltalán nem szárít, legalábbis így nyáron. Tudja, amit egy szappannak kell, ennyi pénzért tökéletes. Azért a durván mű narancssárga színe láttán néztem egy nagyot először, de megszokható. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

Csipetke

2020. június 13.

Nyaralóba vettem ahova tökéletes. Friss finom mangó illata van. Az állaga nekem kicsit furi olyan zselés de szépen tisztít és jó használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 13.

szgreta

2020. május 3.

Alapvetően jó ár-érték arányú szappan,az illata kellemes,semmi extra.Hosszú távon viszont nagyon szárít,én nem venném meg újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 3.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Sodium Lactate