Isana

Ár:   549 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Deni, az összetevőket feltöltötte: butterfly28, Módosítva: 2013. április 19.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

Ligetszépe olajjal és E-vitaminnal, száraz, igénybevett, kirepedezett bőrre. Gyorsan felszívódik, színezőanyagok nélkül, bőrbarát pH érték. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

vadcseresznyefamag

2020. május 9.

Ekcémás kezet is szépen rendbe teszi, nem csípi a bőrt. Nem nagyon zsíros, teljesen jó hétköznapi használatra. Mindig a táskámban van. Olcsó és teszi a dolgát, az illata is kellemes, visszafogott.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 9.

pillangolany7

2020. március 11.

Pár napja használom csak ezt a kézkrémet, de eddig összehasonlíthatatlanul jobb, mint amiket eddig használtam. Nekem extra száraz a bőröm, de így is alig kell újrakennem a nap folyamán, nagyon jól hidratál, az illata nem tolakodó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 11.

mlexa

2020. január 29.

Ragacsos, nehezen szívódik fel. Az illata sem fogott meg különösebben. Az állaga nagyon szilikonos. Olcsó, de nem a legjobb, sőt... Túl nagy hidratálást ne várjunk tőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 29.

timcsike198989

2020. január 21.

Olcsó és szuperül hidratál.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 21.

Olcsó és szuperül hidratál.

BlindedByLipstick

2019. december 5.

Anya használja, a mosogatástól és a főzés közbeni sok kézmosástól (jóféle nagyvárosi víz...) meggyötört kezeit nagyon szépen rendbe tudja hozni. Finom az illata, és igaz, hogy neki a rendszeres használat miatt nem tart sokáig, de az ára kedvező, így emiatt nem vonok le pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 5.

Ginatural

2019. november 26.

Nekem ez az isana krém is bevált a mandulással és ureással együtt! Naponta többször kell fertőtlenítőszerrel érintkeznem a sebészi bemosakodás miatt, igaz hogy 1 hétig elég egy ilyen krém nekem, de teljesen megéri az árát és ez igazán csekély pénzt ahhoz, hogy rendbe legyen a kezem. Szerintem szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 26.

Dephiinia

2019. július 18.

Eddig csak Neutrogénát használtam, de mivel napont többször kell krémeznem a kezem, az ára miatt gondoltam kipróbálok mást. Elindultam árban lentről felfele, ezzel kezdtem és nekem be ia vált. Dyshidrosis ekcémás+száraz foltos a kezem, nagyon jól használ rá. Kellemes az illata, nem tolakodó. Nagyon picit kell várni, hogy beszívodjon. Tökéletes. Főleg ár-érték arányban. Tuti újravevős :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 18.

Hecate

2019. március 9.

Rokonomnak vettem, mert ekcémás a bőre és olvastam a ligetszépe jó rá, ebben pedig megtalálható. Neki bevált és kérte szerezzek be még két darabot. Elégedett vele. Megvárja míg beszívódik és a viszketése, bőre javult, mert nyugtató hatással bír rá. Az ára szerintem megfelelő. (A csomagolása már kicsit más, mint ezen a képen, de ugyanezekkel a színekkel, így felismerhető.)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 9.

Rita0126

2018. december 29.

Sos kellett egy kifejezetten száraz bőrre való kézkrém, mivel amit épp használtam már a parfümtaltalma révén nagyon irritálta a bőröm (hidegre nagyon érzékeny a bőröm és könnyen kisebesedik), és az ilyen esetekre jól bevált Neutrogena koncentrált kézkrém épp elfogyott a boltban. :( Egyenlőre nincs gond vele, szépen rendbehozta a kezem, gyorsan beszívódik viszont sajnos gyakran kell kenegetni mert nem túl tartós a hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 29.

loralora83

2018. május 29.

Ismerőstől kaptam, aki nem szerette, mert réteget hagyott a kezén. Ez tök fura, mert én pont azt szeretem, hogy hamar beszívódik és semmilyen zsíros érzetet nem hagy maga után.
Pedig az a típus vagyok, aki ki nem állhatja a krémek érzetét a testén/kezén, bármilyen krém után ki vagyok borulva, és mert érzem a bőrömön, legszívesebben lemosnám:D
Ez a termék nem hagy ilyen érzetet, azonnal felszívódik, és kb 1-2 perc múlva használni is tudom a kezeim anélkül, hogy bármit összekrémeznék.
Kellemes “tisztaság” illatát is nagyon szeretem.
A korábban próbált drágább termékekhez képest is ez a személyes kedvencem.
Ha elfogy, veszem is a következőt.:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 29.

Kellemes “tisztaság” illatát is nagyon szeretem.
A korábban próbált drágább termékekhez képest is ez a személyes kedvencem.
Ha elfogy, veszem is a következőt.:)

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Allantoin