Isana

Ár:   549 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Deni, az összetevőket feltöltötte: butterfly28, Módosítva: 2013. április 19.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

Ligetszépe olajjal és E-vitaminnal, száraz, igénybevett, kirepedezett bőrre. Gyorsan felszívódik, színezőanyagok nélkül, bőrbarát pH érték. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

BlindedByLipstick

2019. december 5.

Anya használja, a mosogatástól és a főzés közbeni sok kézmosástól (jóféle nagyvárosi víz...) meggyötört kezeit nagyon szépen rendbe tudja hozni. Finom az illata, és igaz, hogy neki a rendszeres használat miatt nem tart sokáig, de az ára kedvező, így emiatt nem vonok le pontot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 5.

Ginatural

2019. november 26.

Nekem ez az isana krém is bevált a mandulással és ureással együtt! Naponta többször kell fertőtlenítőszerrel érintkeznem a sebészi bemosakodás miatt, igaz hogy 1 hétig elég egy ilyen krém nekem, de teljesen megéri az árát és ez igazán csekély pénzt ahhoz, hogy rendbe legyen a kezem. Szerintem szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 26.

Dephiinia

2019. július 18.

Eddig csak Neutrogénát használtam, de mivel napont többször kell krémeznem a kezem, az ára miatt gondoltam kipróbálok mást. Elindultam árban lentről felfele, ezzel kezdtem és nekem be ia vált. Dyshidrosis ekcémás+száraz foltos a kezem, nagyon jól használ rá. Kellemes az illata, nem tolakodó. Nagyon picit kell várni, hogy beszívodjon. Tökéletes. Főleg ár-érték arányban. Tuti újravevős :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 18.

Hecate

2019. március 9.

Rokonomnak vettem, mert ekcémás a bőre és olvastam a ligetszépe jó rá, ebben pedig megtalálható. Neki bevált és kérte szerezzek be még két darabot. Elégedett vele. Megvárja míg beszívódik és a viszketése, bőre javult, mert nyugtató hatással bír rá. Az ára szerintem megfelelő. (A csomagolása már kicsit más, mint ezen a képen, de ugyanezekkel a színekkel, így felismerhető.)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 9.

Rita0126

2018. december 29.

Sos kellett egy kifejezetten száraz bőrre való kézkrém, mivel amit épp használtam már a parfümtaltalma révén nagyon irritálta a bőröm (hidegre nagyon érzékeny a bőröm és könnyen kisebesedik), és az ilyen esetekre jól bevált Neutrogena koncentrált kézkrém épp elfogyott a boltban. :( Egyenlőre nincs gond vele, szépen rendbehozta a kezem, gyorsan beszívódik viszont sajnos gyakran kell kenegetni mert nem túl tartós a hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 29.

loralora83

2018. május 29.

Ismerőstől kaptam, aki nem szerette, mert réteget hagyott a kezén. Ez tök fura, mert én pont azt szeretem, hogy hamar beszívódik és semmilyen zsíros érzetet nem hagy maga után.
Pedig az a típus vagyok, aki ki nem állhatja a krémek érzetét a testén/kezén, bármilyen krém után ki vagyok borulva, és mert érzem a bőrömön, legszívesebben lemosnám:D
Ez a termék nem hagy ilyen érzetet, azonnal felszívódik, és kb 1-2 perc múlva használni is tudom a kezeim anélkül, hogy bármit összekrémeznék.
Kellemes “tisztaság” illatát is nagyon szeretem.
A korábban próbált drágább termékekhez képest is ez a személyes kedvencem.
Ha elfogy, veszem is a következőt.:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 29.

Kellemes “tisztaság” illatát is nagyon szeretem.
A korábban próbált drágább termékekhez képest is ez a személyes kedvencem.
Ha elfogy, veszem is a következőt.:)

gioia

2018. január 20.

A legjobb kézkrémem a télen. Jól hidratál, nincs különösebben zavaró illata és amióta használom este lefekvés előtt, nem száradt ki a kezem sose, mint általában szokott telente. Szóval max. pont.

2018. január: Még mindig töretlen a szerelem, ráadásul bárkinek ajánlom, szintén beválik. Remélem, hogy soha nem vonják be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 20.

Rencs

2018. január 17.

Kicsit zsíros és nehezen szívódik fel. De vésztartaléknak tökéletes :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 17.

Kicsit zsíros és nehezen szívódik fel. De vésztartaléknak tökéletes :)

Firenzisz

2017. november 15.

Nagyon nem vált be. Nincs sok elvárásom egy kézkrémmel szemben, ha kiszárad a kezem, inkább kókuszolajjal kenem be esténként. Napközbeni kézkrémnek vettem. Nehezen szívódik fel, kellemetlen szilikonos érzetet hagy maga után. Képtelenség utána bármit is megfogni anélkül, hogy ne legyen ragacsos. Biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 15.

Horest

2017. május 9.

Sok krémet kipróbáltam a kezemre, mert télen nagyon ki tud száradni, volt, hogy ki is repedezett. Ez a krém nekem nagyon bevált, én úgy használom, hogy minden este bekenem vele a kezemet lefekvés előtt, és így teljesen jól teljesít, az a nagyon durva szárazság elmúlt, viszont ha valamelyik este elfelejtem bekenni, akkor már másnap látom, hogy sokkal szárazabb a kezem, úgyhogy ez is csak átmeneti megoldást nyújt, de sok társa még ennyit sem tudott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 9.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Allantoin