Isana Med

Ár:   699 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. április 18.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Testápoló érzékeny bőrre,olívaolajjal.Könnyen kenhető és nem hagy zsíros érzetet.

juditkaa70

2019. március 10.

Nagyon finom,lágy illata van,bőrpuhító hatású. Sajnos,téli időszakban elég kevésnek bizonyult a hidratáló hatása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 10.

riacska

2019. január 31.

Allergiára hajlamos és nagyon száraz a bőröm, így már régóta keresgélek egy olyan testápolót ami tényleg használ is. Annyit már sikerült elérnem vele, hogy a bőröm nem olyan érzékeny, mint eddig volt úgyhogy elhasználom, de azért még keresgélek hátha találok valami nekem valót. Kipróbálni megéri, mert nem túl drága de a téli időszakra én ezt kevésnek érzem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 31.

Aradi96

2019. január 9.

Hamar beszívódik, jól hidratál és imádom az illatát :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 9.

Hamar beszívódik, jól hidratál és imádom az illatát :)

juhaszregina

2018. július 1.

Ahhoz képest, hogy érzékeny bőrre ajánlott, nagyon erős szappanra emlékeztető illata van. Valóban gyorsan beszívódik, és hidratált, puha tőle a bőröm. Rossmann kuponnal 250 Ft-ért vettem, ami azt hiszem verhetetlen ár. Szívesen újravenném. Egyedül az illata tolakodó kicsit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 1.

foxgirl

2018. június 20.

Viszonylag gyorsan beszívódó, könnyen kenhető testápoló. Nekem az illata is tetszett, nem volt tolakodó, de nem is volt túl kevés. Az összetevői miatt vettem meg elsősorban, de a hatása sem volt rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 20.

Zaynab

2018. március 21.

Kíváncsi voltam rá és kuponnal került hozzám egy flakon. Így pedig teljesen jó az ár/érték viszonya.

Eleinte nálam is volt egy kis viszketés és nagyon erősnek éreztem ezt a - valóban szappanra hasonlító - illatot. Ez egyébként egy 30 évvel ezelőtti mini szappanra hasonlít, aminek világos türkíz színe volt, az alakja pedig lapos (de kicsit orvosi szappanos is mellette).
Egész nagy adagokban használom (kb. fél tenyérnyit oszlatok el magamon még a kádban, már a zuhanyozás után, de még a törülközés előtt).
A kezdeti viszketés elmúlt és lassan a flakon vége felé járok (legalább 2 hete használom, szóval egész jó nagy adag, mert nálam 2 hét alatt egyébként gyorsan elfogy másmilyen termék).

Azt vettem észre, hogy néha amikor kitakarva maradt a ruhából a bőröm, akkor nagyon selymesnek éreztem magam, szóval a bőröm jól reagált rá és szép.
Annak ellenére, hogy tavasz van, az időjárás téli és hűvös, mégis elég volt a bőrömnek ez a nagyon folyós lotion.
Gondolkodom az újravételén, de én a 700 forintot sokallom érte. Fele áron gyakran újravenném.
A sima fehér, vagyis az ultra med sensitive az egyik kedvencem már egy ideje. Ez majdnem olyan mint az, csak hát ott van az erős szappanos illat...
Nagyon erős hármas, inkább gyenge négyes. Szerintem nem rossz.
(Egyébként nem tudom számít-e, de bio tusfürdőt használok mellette; a selymes bőrérzet miatti megjegyzés.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 21.

Nagyon erős hármas, inkább gyenge négyes. Szerintem nem rossz.

endzsiaj

2018. február 2.

Kerestem valami olcsóbb krémet az érzékeny, száraz bőrömre, de bár ne tettem volna. Körülbelül 2 perccel azután, hogy bekrémeztem magam a nyakam körül hatalmas piros viszkető foltok jelentek meg. Borzalmas érzés volt, mintha égetett volna. A szaga meg uhh.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 2.

cshrs

2017. augusztus 21.

Baratnommel a Balcsihoz mentunk nyaralni, es szuksegem volt egy testapolora, mert ami itthon volt abban mar eleg keves volt, ott meg nem akartam vasarolni menni, igy ellatogattam a Rossmannba es meg egy kupont is talaltam ehhez igy megvettem. Minden este amikor hasznaltam, a baratnom megjegyezte milyen jo illata van. Nekem is nagyon tetszik, igazabol semmi extrat nem tud. Atlagos kis testapolo, nem hagy zavaro reteget a boromon, atlagos idotartam amig beszivodik :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 21.

siss

2017. augusztus 16.

Az összetevői ellenére én nem igazán szerettem.Elsősorban az illata miatt.Nagyon erős,ami idegesített magamon.Olyan frissesség illatú öblítőhöz hasonlított.Webáruházból rendeltem ingyenes kiszállítós napon,ha meg tudom szagolni akkor nem veszem meg.Valamiért a hidratálása se volt kiemelkedő.Állaga könnyed lotion,hamar beszívódott.Egy idő után szemfestéklemosóként végezte.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

madaras

2017. július 20.

Ma vettem,mert már kellett valami. Könnyen kenhető,hamar beszívódik,tiszta kellemes illata van. Nálam jól működik,pedig eléggé száraz a bőröm.Tavaszi,nyári időszakra teljesen jó.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 20.

Antioxidánsok: Tocopherol

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak