Isana Med

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lubi, Módosítva: 2012. szeptember 18.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Ápolja a hajat egészen a hajvégekig. Összetétele különösen megfelel az érzékeny fejbőrön való használatra és napi használat esetén is óvja a hajat és a fejbőrt a kiszáradástól. Az 5,5-ös pH-érték segíti a savas védőréteg természetes működését, így haja és fejbőre egészséges marad.

Színezőanyagokat nem tartalmaz!

Metta

2016. február 10.

Vékony szálú, gyorsan zsírosodó hajam van. Gyakorlatilag majdnem mindegy milyen samponnal mosok hajat, két nap alatt újra zsíros lesz.
Ezt a sampont egy kicsit félve vettem meg, a több rossz vélemény miatt. De kellemesen csalódtam. Nekem könnyen fésülhető, puha a hajam utána. Nincs semmi kellemetlen dolog vele, sem viszketés, vagy korpásodás. Ami zavar, hogy elsőre nagyon nehezen habzik fel, így kicsit többet használok el egy mosásra, mint kellene. Ha elfogy újra veszem. Csodát nem csinál a hajammal, egy átlagos sampon, olcsón.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 10.

Carson

2014. február 24.

Sajnos ez a sampon is csak átlagosan teljesített nálam.Gyorsan zsírosodó hajam van, a mosást ezzel sem tudtam kitolni.Viszont frissen mosottan szép fényes a hajam tőle és a szerencsére a fejbőrömet sem irritálta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 24.

tara95

2013. október 23.

Anyától kaptam mert megfertőztem a natúrmániámmal. Hát...összetevők rémesek. Tegnap próbáltam ki és mintha szódabikarbónával vagy nem is tudom mivel mostam volna ki. Eddig sose értettem amikor írták, hogy nyikorog a hajuk. Na, most megtapasztaltam :D. Szó szerint hallani lehetett. Szenzációsan tiszta, puha a hajam balzsamot direkt nem használtam csak alverdés hajvajat hajvégápolóként. Meglátjuk fog-e irritálni vagy nem. Majd updatelek :). Addig 4 csillag az összetevőkért.....

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. október 23.

beresg

2013. február 22.

Nem volt jó választás. Nem is értem mitől MED!? A vízen kívül a kétféle sótól, a panthenoltól, a citromsavtól még akár lehetne is az. De mi van a többi összetevővel...?
A hajam nem zsírosodott, puha tapintású volt, még csak nem is gubancolódott, viszont szárította a fejbőrömet, viszketett, korpásodott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. február 22.

marta.kisasszony

2013. február 10.

Nagyon szeretem, csillog tőle a hajam és ápolja a fejbőröm is. :) Lesz még belőle a polcomon!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 10.

Milka

2013. február 5.

bár vékonyszálú, zsírosodásra hajlamos hajam van, nálam ez a sampon mégis működik, a kifésülés sem okoz gondot. amit én is tapasztaltam, hogy valóban lelapul tőle a haj, de ez az egyetlen negatívum számomra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. február 5.

fahejaskalacs

2012. december 11.

Nekem csalódást okozott ez a sampon, annyira szárítja a fejbőrt, a hajam viszont hamar zsírosodni kezdett, az illata sem tetszett. Az összetevők sem annyira barátságosak, mint amit a név sugall. Nem is használtam el az egész flakont...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. december 11.

Clausy

2012. november 10.

Hát én nem bírtam volna elhasználni az egész üveget ebből... Azért mert nem tartalmaz szilikont, van 1-2 olyan összetevője, ami miatt ingyen sem kéne többet.. 2x használtam és kuka.. A hajam nekem is összegubancolódott egyébként olyan szinten, hogy 3x annyi balzsamot kellett használnom, és így már nem is olyan olcsó... szóval egy pozitívuma is csak látszólag az.. ahogy az összetevői is maximum látszólag azok.. A negatívumokat meg inkább sorolom..
- Gubancolódás
- Este megmostam nekem már másnap délre zsíros volt...
- Majd megőrültem a fejbőröm viszketésétől
- Van 1-2 nagyon "csúnya" összetevője ( elképesztő, hogy egy látszólag natúr termékbe mit nem tesznek)
- Nekem se az illata se az állaga nem jött be...
- Nekem még a hajam is lelapult tőle :S
- Nekem már a kezdeti tisztaságérzet is hiányzott..

Mivel 0 csillagot nem lehet rá adni, kap 1-et, de szerintem életemben nem csalódtam ekkorát :( Én is nagyon sok reményt fűztem hozzá, nagy volt a lelkesedés az első mosás előtt...

dorykaa te pedig örülj, hogy neked bevált, de azért mert másnak nem, az nem azt jelenti, hogy rosszul mossa a haját :D egyszerűen neki más hajtípusa van, nekem sem vált be, sőőt ez még finom kifejezés, hiszen a kukában landolt.. :D És elhiheted, a hajmosási technikámmal nincs gond, a te hajad/fejbőröd kevésbé érzékeny, ennyi :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 10.

- Gubancolódás
- Este megmostam nekem már másnap délre zsíros volt...
- Majd megőrültem a fejbőröm viszketésétől
- Nekem se az illata se az állaga nem jött be...
- Nekem még a hajam is lelapult tőle :S
- Nekem már a kezdeti tisztaságérzet is hiányzott..

dorykaa

2012. november 5.

Egyszerűen imádom.körülbelül 2 hete használom.zsíros hajtípusom van,és néha hajlamos a fejbőröm korpásodni.meg is gyűlt vele a bajom.de amióta ezt használom,a hajam nem lapul le,van tartása,könnyű és bye-bye korpa. 400ft-ért vettem egyébként, tényleg jó az ára is:) az előző kommentelőnek üzenem,nem biztos,hogy a sampon miatt gubancolódik össze a haja.talán a hajmosási technikával van a gond...bocsi

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 5.

lubi

2012. szeptember 30.

Párszor használtam már.. Igazából még gondolkodom az újravásárlásán. Az összetevői egész barátságosak, és jól is tisztít, viszont a szilikonmentesség miatt nagyon gubancolódik a hajam. Számítottam is rá ezért használtam balzsamot. Sajnos a balzsammal együtt sem volt annyira könnyen kifésülhető. Utána pakolással használtam, úgy már egész jó volt. Tényleg jó sampon, csak sajnos nekem 2-3 naponta hajat kell mosnom, és nincs mindig időm a pakolásra.. Ezzel szemben viszont van olyan sampon ami ugyanez az ár, szilikonmentes és nem gubancolódik a hajam ennyire. Azért egy 4-est adok rá, ár-érték arányban tényleg jó, és biztos vagyok benne, hogy rosszat nem tett a hajammal.

Elsőre valóban tisztának éreztem a hajamat, de sajnos már a második nap bezsírosodott :( ezért levonok egy csillagot, és sajnos nem hiszem, hogy újra veszem..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 30.

Vitaminok: Panthenol