Isana Med

Ár:   499 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. március 19.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Samponok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Bőrbarát sampon nagyon érzékeny fejbőrre. Szilikon-, parfüm- és színezékmentes.

elfi777

2019. június 17.

update
Elég sokat használtam, kialakult a végleges ítéletem. Közben megvettem a dm hasonló termékét is, összehasonlítva őket elmondhatom, hogy kb. egyik sem csinál semmit:) a fejbőröm picit javult, de semmi hidratálást nem kapott, semmi sem lett jobb egyiktől sem. Ami miatt mégis megadom a közepest, az a viszketés azonnali megszűnése. Mondjuk, ezt kb. bármilyen sampon tudja, ha hajat mosok, de legalább nem rontotta tovább a helyzetet. A dm terméke után sokkal könnyebb fésülködni, és valahogy jobb a hajam tapintása, így az 10/6,5, ez meg 10/6. A közepes értékelés annak szól, hogy nem rontottak a helyzeten, és teljesen átlagos samponok, bár elég fura, hogy ennyi idő elteltével is hulla száraz a fejbőröm, tök mindegy, melyiket használom.
Összességében picivel jobb a másik, amúgy mindkettő felejthető. Marad az ideális keresése, ezek, ha elfogynak, a feledés homályába vesznek nálam.

ápr. 19.
Miután az alpecin hybrid teljesen leamortizálta a fejbőröm, keresgéltem a rossman polcain, mi segíthetne, ott láttam meg, és a glicerin tartalma miatt döntöttem a vásárlás mellett - az bejött testápolóban, hátha fejre is.... gondoltam. Eddig kétszer használtam, egy új, szintén rossmann flakonos-spricnis hajápolóval együtt, így a véleményem a közös használatra alapozom.
A sampon jól tisztít, a viszketést azonnal megszüntette. A fejbőrömön az erős hámlás, a durva korpa, amit a másik sampon okozott, még nem múlt el. Mondjuk, két használat után nyilván nem is számítottam ilyesmire. Egyelőre elégedett vagyok vele, semmi extra változást nem tapasztaltam, ezzel is a harmadik napra zsíros a hajtövem, de ez mindig így van. Azért a korpa valamit javult, és máris sokkal jobban érzem magam, ezért megelőlegezem a négyest. A hajápolót (még nem láttam feltöltve) nem kell kimosni, dúsítást és tartást ígér, az is csinált valamit, de sok változást nem tapasztaltam, viszont nem is nehezítette el a nyeszlett kis hajszálaimat, és könnyen kifésültem a gubancokat, szóval így együtt rövid használat után nem rossz, nem rossz :) majd jövök ápdéttel, de nagyon örülnék, ha végre valami beválna, és egyelőre bizakodó vagyok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 17.

update

ápr. 19.

MajomMasni24

2019. március 26.

Nem bőrbarát, és érzékeny fejbőr esetén soha ne vegyetek ilyet! :( még jobban tönkretette amit lehetett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 26.

MseSabo

2018. november 12.

Nem jó lányok, ne vegyétek. A DM sensitiv samponja bevált és ezen felbuzdulva vettem meg ezt de se nem tisztít rendesen, se nem jó sőt a fejbőröm még hamarabb hámlott tőle. Nem ajánlom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 12.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin