Isana Med

Ár:   350 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Theresia, Módosítva: 2017. augusztus 30.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Dezodorok

Dezodor érzékeny bőrre. Nem tartalmaz alumínium-sókat és alkoholt.

Alizka

2017. július 31.

A Dove illatmentesét szerettem volna kiváltani ezzel, pénztárcakímélés céljából, ez mégis csak olcsóbb, és alu-só mentes is, de sajnos nem jött be. Hamar büdi leszek a használata mellett, majdnem olyan, mintha semmit sem használnék. Nálam nem jön szóba, hogy napközben újrakenjem, szerintem elég macerás nem ujjatlan pólóban a művelet, és mivel lassan is szárad, az anyag úgyis a ruhán kötne ki... Lehet télen jobban szerepelne, de nem veszem újra akkor sem, mert egy-egy stresszesebb napon nagyon tudok izzadni a hidegebb évszakokban is. Három csillagot adok neki a szép összetevők és a kedvező ára miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 31.

uaim

2017. július 11.

Összetevők nagyon szépek, de aki izzad és büdösödik is ne próbálkozzon vele felesleges lesz, semmit nem csinál, olyanok vegyék akik se nem izzadnak se nem büdösödnek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 11.

Rommie7

2016. július 27.

Talán ez a legolcsóbb alumíniummentes dezodor, ami beszerezhető. Ez nekem nagyon fontos, így alapvetően nem kritizálnám, de az tény, hogy nem a legjobb az illata: savanykás, ami igazából pár óra után az izzadságszaggal összeadódik, így nem a legjobb tőle az ember testszaga.
De még mindig inkább ezt, mint egy alumíniumos deót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 27.

De még mindig inkább ezt, mint egy alumíniumos deót.

Theresia

2016. március 20.

Miután januárban csalódtam a Nivea dezodorban, gondoltam, kipróbálom ezt az Isana med ultra sensitive-et. Nálam a fő szempont a deóknál, hogy ne legyen alumínium-só és alkohol benne, valamint legyen kellemes az illata, ne legyen a használata mellett izzadtság szagom.
Nos, az INCI-ből kiderül, hogy az általam kerülendő összetevők nincsenek benne, az illata is kellemes, visszafogott, púderesnek mondanám.
Az izzadást nem gátolja, a szagokkal meg hadilábon áll... Nem tudom, mi az oka, néha a nap végére lesz némi izzadtság szagom, máskor meg nem (ugyanúgy irodában dolgozom minden nap, többször újrakenem, próbáltam figyelni, mi lehet az oka, de nem jöttem rá). Olyan se nem szeretem, se nem utálom termék. Emiatt közepest adok neki, mert bár jó árban van, és alapvetően kellemes az illata, de ha már télen ilyen ingadozó hatása van, tavaszra/nyárra inkább keresek mást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 20.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice