Isana

Ár:   349 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   500 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. február 27.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Száraz

Alga kivonattal. Ápoló tisztítás száraz bőrre.

Bőrbarát pH. Bőrgyógyászok által igazolt.

Rainbowgirl14

2019. február 26.

Ez volt a kedvenc Isana szappanom, imádtam az illatát, nem szárított, az állaga is jó volt. Nagyon sajnálom, hogy már nem lehet kapni. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 26.

Olív

2017. február 17.

Akciósan vettem, nagyon finom az illata és érdekes, zselés állaga van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 17.

Akciósan vettem, nagyon finom az illata és érdekes, zselés állaga van.

Ella

2015. december 20.

Nem szeretem az Isana szappanokat és tusfürdőket, mert nagyon folyékonyak, nem habzanak és szárítanak. Viszont ez... Nagyon meglepett! Sűrű, jól habzik, ezáltal nem fogy olyan gyorsan, jól tisztít és illatos. Ár-érték arányban meg pláne megéri beruházni rá. Remélem nem vonják ki a forgalomból.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 20.

trisztan

2015. szeptember 26.

Kellemes illat, elég sűrű az állaga, én nem vettem észre, hogy szárítana, és alapáron is nagyin baráti az ára a kiszereléshez képest, de most 199 ft-ért már sajnálom, hogy nem vettem többet belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. szeptember 26.

senskin

2015. szeptember 17.

Legjobb Isana kézmosó. Ajánlom! Kellemes illat, és hidratálás. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 17.

Legjobb Isana kézmosó. Ajánlom! Kellemes illat, és hidratálás. :)

6vilag

2015. augusztus 31.

Csodálatos illata van, öröm vele még a kézmosás is. Friss, üde illat. Nem szárít, ára pedig igen baráti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. augusztus 31.

Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate