Isana

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: Rommie77, Módosítva: 2017. október 12.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Samponok

Regeneráló formula komló kivonattal és panthenollal.

Szilikonmentes.

bellehercegno

2020. február 23.

Wow,én vagyok az első értékelő /ráadásul nőként :D /,micsoda megtiszteltetés! :) Ez a sampon maga az álom,az életben nem fogok mást venni,ha rajtam múlik! Teljesen véletlenül próbáltam ki,nem célirányosan magamnak vettem. Elfogyott a saját samponom és ezt már csak a fürdőkádba behajolva,vizes hajjal vettem észre. Gondoltam,most az egyszer kibírom,ha a páromét használom....és láss csodát! :D Soha nem volt még ilyen szép a végeredmény,nem nehezíti el a hajam,nem viszket a fejbőröm,nem zsírosodik már a második nap,ez a termék nekem maga a samponcsoda! :D Igen-igen,az illata férfias :D ,de már lemosás után sem érezni,a balzsam utána pedig végképp felülírja! Én imádom,most vettem a második flakonnal,immáron kizárólag saját magamnak! :D Az ára nem kifejezés,hogy mennyire baráti,ráadásul úgy tudom,hogy az Isana termékek mind vegán készítmények...nekem ennél több nem kell! ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. február 23.

Hidratálók: Propylene Glycol, Niacinamide
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.