Isana

Ár:   499 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: crazy724, Módosítva: 2019. április 16.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Vitalizáló mosakodó gél az alapos tisztításért. A bőr pórusmélységig tiszítja. Pantenollal és vizí mentával gazdagított. Hatékonyan távolítja el a felesleges bőrzsírt és szennyeződést és hidratál.

crazy724

2019. április 24.

Akciósan vettem, kemény 250 forintért, e miatt nem is vártam tőle csodát. Hát csalódtam, de ez pozitív csalódás volt. Állagra zselés, (nem a folyós kategória), e miatt picit nehezebb és macerásabb eloszlatni az arcon, de ha ez sikerül, szépen felhabosítható és gyönyörűen tisztít. Szépen leszedi a sminket, és arra, amire szántam nekem bevált. Nem okozott irritációt (szemkörnyéken nem használom!), nincs utána húzódó érzés, és a bőröm sem üvölt a hidratáló után. Az illata nyilván pasis, de nem az a "pofáncsaplak a szagommal" típusú, illékony és egy alapos lemosás után teljesen eltűnik. Megszerettem, mostanában inkább hozzá nyúlok, mint a Balea med ultra sensitive lemosójához.
Ez egy száraz bőrre "kitalált" lemosó, nekem, száraz bőrűként bevált, de egy zsíros esetleg kombinált bőrön nem tudom, mennyire működne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 24.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

A vízi menta leveléből nyert kivonat. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló, tonizáló hatású összetevő.

Színezék. Lilás piros.