Isana

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Rozmaring, Módosítva: 2019. január 21.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Bőrtípus:   Száraz

• Guarana kivonattal
  • A rugalmas, puha szakállt eredményez
  • Enyhíti a viszketést és a feszülést
  • Intenzív nedvességet biztosít
  • Tökéletes megjelenés, sok erőfeszítés nélkül
  • A szakáll tökéletes gondozása, kimosás nélkül
  • Minden bőr és szakáll típus számára alkalmas

CrazyHairDontCare

2019. május 22.

Na, jöttem megint ünnepet rontani :D Párom használta a szakállára kb egy hónapig amíg kitartott (én az enyémet borotválom, just kidding, nem borotválom).
- Nem puhított a szakállszőrön, inkább szárított és szálkásított (egy szilikonos cucctól persze mit is vár az ember).
- Az illata nekem nem jött be annyira, barátom szerint semleges.
- Ekkora mennyiség, ilyen összetevőkkel, ennyi pénzért? Ezerszer jobban jár bárki, ha csak vesz egy sima női hajpakolást vagy balzsamot, aminek tetszik az illata és azt használja.
Miután elfogyott a párom mindig az én cuccaimból tett fel egy kicsit, eddig ami a legjobb volt az Isana Professional Haarmaske Arganöl & Pflege volt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 22.

- Az illata nekem nem jött be annyira, barátom szerint semleges.

lucisunderground

2019. május 21.

A páromnak vettem,ritkán használja,így én használom hajvég ápolásra,és meg kell hogy mondjam,hogy kevés más csodaszert találtam rá,de ez nagyon jó rá!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 21.

Rozmaring

2019. január 12.

A páromnak vettem, mert folyton kiirritált a szakálla, ezért gondoltam, ez hátha segít a problémán. Annyira nagy véleményt nem tudok mondani mert jó férfi létére kevés ideig tartott a szerelme a termékkel csak. Addig viszont szépen puhított, szóval biztos tud valamit, ha hosszú távon használja az ember. Kellenes illata van, jó kis termék, de csodát nem tud művelni azért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 12.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emulgeáló hatású összetevő.  Változatos felhasználású nemionos felületaktív anyag, mely jól oldja az olajokat.

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.