Isana

Ár:   599 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2020. augusztus 19.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Tusfürdők

Csábítóan érzéki,édes karamella illattal.

anreni9

2020. augusztus 26.

Egy ideje már nem látom a polcokon, lényegében most tudatosult bennem, hogy azért, mert már nem is gyártják. Pedig különlegesen finom illata volt, ezt a terméket igazán sajnálom, szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 26.

ZsZsanett

2020. június 8.

Imádtam, nagyon sokáig használtam, tavasszal ősszel és télen, annyira kár, hogy már nem kapni ☹ kedvencem volt♥️ az illata,a színe az állaga, mindent szerettem benne 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 8.

Juccimo

2020. április 19.

Na jó, ez egy olyan saját márkás tusfürdő volt, amit nagyon szerettem! Elég sűrű, krémes volt, az illata pedig isteni. Az egyetlen bajom a kiszerelésével volt, gondolom, a Treacle Moon-t utánozta ez a sorozat, és ahhoz hasonlóan bődületes mennyiség, fél liter volt ez is, lehetett akármilyen jó illata, ennyit egyszerűen megun az ember... Viszont volt vagy 3-4 éve, mikor használtam, már nem lehet kapni, pedig lehet, hogy újravenném :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 19.

VNikol

2020. február 3.

Nagyon szerettem az illatát, jól habzik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 3.

Nagyon szerettem az illatát, jól habzik.

lillak

2019. október 18.

2-3x vettem újra, nagyon szerettem az illatát, és egy idő után kiderült, hogy olykor a párom is szívesen nyúlt ezért a tusfürdőért a sajátja helyett.. :D Az illat egyébként nem annyira tartós, de számomra ez nem probléma, úgyis inkább fürdés közben szeretem szaglászni a tüsfürdőt, sampont, stb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 18.

zfruzsi

2019. április 4.

Imádtam az illatát, az állagát és az illat tartósságát! Eddig ez az első tusfürdő, amit tudom, hogy mindenképpen újra akarok venni!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 4.

Miolyon

2019. április 1.

Fantasztikus illata van!! Az én bőrömön tusolás után is megmarad :) nagyon szeretem :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 1.

dodett

2019. március 29.

Imádom az illatát. Fürdés után is érződik, de nem olyan intenzíven, mint használat közben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 29.

KozmaNikolett2001

2019. január 21.

Imadoom az illatat😻😻es még hosszan tarto is az illata furdes utan 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 21.

Imadoom az illatat😻😻es még hosszan tarto is az illata furdes utan 5*

julcsa95

2018. november 8.

Tavaly télen elhasználtam belöle egyet. Az illata csábított el teljesen, de csak télire tudom elképzelni. Semmi probléma nem volt vele, az illata nem tartós de ez nálam nem hátrány.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 8.

Hidratálók: Sodium Lactate, Glycerin
Vitaminok: Panthenol