Isana

Ár:   499 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: nonosmink, Módosítva: 2017. augusztus 21.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Tusfürdők

Bőrradíros tusfürdő trópusi kókusz illattal

Természetes kókuszolajjal és természetes eredetű bambusz gyöngyökkel. Gyengéd dörzsölő hatás.

zsike85

2019. február 3.

Még nyáron próbáltam ki,az illata miatt.Kicsit mű ez a kókuszillat,de engem egyáltalán nem zavar.Viszont rettenetesen szárítja bőröm.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 3.

Sophielle

2019. január 24.

Szerintem is túlságosan folyékonyra sikeredett, amint kinyitom a zuhany alatt a tubust, ömlik belőle.
A radírozó hatása nem túl jelentős, inkább masszírozós-gyöngyös tusfürdőnek használtam.
Annyira elvonta a figyelmem a cuki csomagolása és az akciós ára, hogy a boltban nem szagoltam meg, ami nagy hiba volt, mivel elképesztően mű kókusz illata van, ami nem nagyon tetszik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 24.

Chrisse

2019. január 22.

Kicsit mű az illata, egyebekben szeretem a kókusz illatot, de ez annyira nem jött be. Az illatán kívül remekül teszi a dolgát, illata miatt 4 csillag :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 22.

pulikaa

2018. december 25.

Sokáig használtam, kicsit mű illata van, de valahogy pont ez jött be :) mindennapi használatra is alkalmas, nem érdemes szimplán a radir miatt megvenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 25.

Dorah92

2018. december 5.

Nagyon szeretem az illatát, nem radíroz durván, nem irritálja a bőröm. Megéri az árát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 5.

Doryen

2018. december 5.

Nekem nagyon bejött. Nem száradt ki a bőröm tőle, megfelelően hidratál és radíroz. Bár én alapból a szivacsra nyomom, az még rásegít egy kicsit. Finom illata van, megmarad a bőrön egy kis ideig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 5.

martuska83

2018. július 27.

Le volt akciózva. Tetszik a gyengéd bőrradírozó hatás, sokat nem ér, de mégis valami, az illata is nagyon jó, tusolás után is megmarad. Mivel illat és tudfürdő mániás vagyok mindig 6-8 féle van otthon, ez az egyik, de most így nyárra nagyon bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 27.

Bonzee

2018. július 21.

Szárít, szárít, szárít!!! Az illata miatt nyerő lehetne, de a bőröm borzasztóan berzenkedik ellene.
Egyszerűen nem találom az Isana tusradírok között a Himalaya Salz méltó utódját!!!
Tudna valaki segíteni??? :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 21.

Tudna valaki segíteni??? :(

MrsNegy

2018. július 6.

Nagyon jó az illata! Fürdés után is erősen érződik, nagyon jó édes, nagyon szeretem. Sosem használtam még radírozós tusfürdőt, így nem tudom mit kéne várjak tőle, de nekem a szemcséi viszont kicsit durvák, ez picit kellemetlen, de elhanyagolható. Az illatáért megéri. Újravevős :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 6.

Betticupcake

2018. július 6.

Újra vevős termék. Szégyellem bevallani de amióta megvettem mindennap használom pedig tudod hogy nem kell mindennap radírozni, de oda vagyok az illatáért. Cuki csomagolás és kókuszmámor!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 6.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Propylene Glycol