KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Isana

Ár:   269 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. február 20.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

Krémtusfürdő vanília illattal. Az ápoló formula segít fenntartani a bőr nedvességtartalmát, ezáltal megakadályozza annak kiszáradását.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

doriarany

Korcsoport: < 18
2018. április 16.

Eloszor en is csak a hihetetlenul cuki tubusaert vettem meg, de ahogy hasznalgatom az illatat is megszerettem, vegulis remek tusfurdo😄

doriarany
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. április 16.

Wee

2018. április 14.

200Ft-ért akciósan teljesen megéri, nekem nem szárít. Az illata viszont tényleg nagyon intenzív én nagyon szerettem:)

Wee
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 14.

Csutak

2018. március 25.

Mást kaptam megint, mint amit a tubus ígért. :D Benne, ahogy szagolgattam még finom, édes vaníliát éreztem, de a bőrömön egy teljesen más illat lett belőle. Ami nem tartós persze. Egynek elmegy, nem egy nagy was ist das.

Csutak
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 25.

oliviag

2018. március 23.

Nagyon imádoom, nagyon tetszik az illata, semmi probléma nincs vele.

oliviag
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 23.

Nagyon imádoom, nagyon tetszik az illata, semmi probléma nincs vele.

annajeney

2018. március 23.

Jaaaaj :) Mikor megláttam ezt a cukiságot, azonnal megvettem mindet a boltból, kiváltképp azért, mert vaníliás. Tetszik az állaga és az illata is, bár nekem ez inkább mogyorós süti illatú, de ki tudja...
A lényeg, hogy imádom, és minden fürdés csodás-illatos élmény vele. Az ötletes, és aranyos csomagolásért külön dicséret.

annajeney
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 23.

Bethany92

2018. március 22.

Remélem, sikerül még beszereznem ebből, imádom a vaníliás-karamellás illatát! Ha lenne testápoló is (ugyanilyen jópofa lámákkal), biztos megvenném. Másik nagyon nagy előnye, hogy nem szárítja a bőröm.

Bethany92
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 22.

Zsuzsi216

2018. március 21.

Kedves férjem vanília mániás, ezért muszáj volt vennem egyet.
Egyszer kipróbáltam. A termék krémes és sűrű, erősen vaníliás, engem kicsit a téli (dohányvirág és vanília) illatú tusira/folyékony szappanra emlékeztet, mert valahogy nem szimplán vaníliásnak tűnik, hanem mélyebb illatnak.
Férjem elégedett vele, nem szárít… a szokásos.

Zsuzsi216
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 21.

Kedves férjem vanília mániás, ezért muszáj volt vennem egyet.
Férjem elégedett vele, nem szárít… a szokásos.

zorica85

2018. március 15.

Ma sikerült végre vennem belőle pár flakonnal hosszas keresgélés után, még nem próbáltam ki, de az illata nagyon fincsi. Nekem a flakonból kicsit a karamellásra emlékeztet, de majd használatnál kiderül, megelőlegezem neki az 5*-ot. A flakon egyébként nagyon cuki, az ára meg nevetségesen alacsony most akciósan plusz kuponnal, szóval nekem teljesen megérte.

Legyen inkább négy az a csillag, finom az illata, de elég gyengusz, én szeretem ha illatfelhő van a fürdőszobában. Azért el fogom használni de kár volt belőle többet venni, flakonból erőteljesebb volt az illata.

zorica85
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 15.

brigi50c

2018. március 14.

Mikor bejött az új lámás kollekció, meglepve vettem észre, hogy totál ráharaptak a marketingre, mert egyik napról a másikra kb 1-2 darab maradt a lámás termékekből. Én még az elején kifogtam ezt, és totálisan le vagyok nyűgözve. Nem nagyon találkoztam még ennyire finom, mégis hétköznapi vaníliás, leginkább a nápolyira hasonlító illattal. Nagyon bejött. A másik, frangipánis lámás tusfürdőről már nem tudom ezt elmondani, úgyhogy azt szépen ott is hagytam a polcon.

brigi50c
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 14.

nandy.25

2018. március 13.

Az illata az egyben a tavalyi SNOWHITE-ra emlékeztet, karamellás vattacukros, mennyei! Krémes, gazdagon habzik,nagy kár hogy csak limitált kiadás!

nandy.25
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 13.

Hidratálók: Propylene Glycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!