KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Isana

Ár:   269 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. február 20.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

Krémtusfürdő vanília illattal. Az ápoló formula segít fenntartani a bőr nedvességtartalmát, ezáltal megakadályozza annak kiszáradását.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

crazy724

2018. július 9.

Cuki a dizájn, a szójáték, de az illata nem jött be, a flakonban tetszett, de a bőrömön ilyen furán tömény égetett karamellre emlékeztetett. Szerencsére nem túl tartós az illata, elhasználtam, de nem vettem/venném újra.

crazy724
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 9.

kucire

Korcsoport: < 18
2018. július 5.

Az illata valami csoda! Finom sütire emlékeztet. Nem éreztem hogy szárította volna a bőrőm. És a csomagolása pedig nagyon aranyos!

kucire
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 5.

v.alexandra27

2018. június 27.

Nagy kedvencem lett, isteni az illata, jól habzik, krémes és a csomagolás is nagyon cuki :D

v.alexandra27
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 27.

kattja

Korcsoport: < 18
2018. június 25.

Hihetetlen jó illata van, olcsó, cuki! Teszi amit egy tusfürdőnek tennie kell. 5*!

kattja
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. június 25.

kislulu

2018. június 20.

Úristen úristen úristen!!!:) IMÁDOM AZ ILLATÁT,a polcról mind megvettem.. vanília,süti illatú.. imádom!’

kislulu
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 20.

PinkMcFreeze

2018. június 19.

Az illata megegyezik a Limitált Snowhite tusfürdőével, amelyet kézmosónak száműztem, de a boltban is hasonlított erre az illatra, de gondoltam hátha adtam neki egy esélyt.. Bár visszatettem volna :( Sajnos szinte egy az egyben az az illat... Vettem 1-2 db-t és eladtam egy kedves hölgynek itt krémmánián, mert nagyon nem szerettem ezt az illatot. Cuki lámáknak jár a két csillag és még így is nagy vonalú voltam!

PinkMcFreeze
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 19.

Linuxo

2018. június 19.

Baromira erős, karamellizált cukor illata van. Nagyon szerett használni. Nem száritotta a bőrömet, és szépen tisztított. Testápoló sem kellett mellé.

Linuxo
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 19.

zorica85

2018. június 16.

Ma sikerült végre vennem belőle pár flakonnal hosszas keresgélés után, még nem próbáltam ki, de az illata nagyon fincsi. Nekem a flakonból kicsit a karamellásra emlékeztet, de majd használatnál kiderül, megelőlegezem neki az 5*-ot. A flakon egyébként nagyon cuki, az ára meg nevetségesen alacsony most akciósan plusz kuponnal, szóval nekem teljesen megérte.

Legyen inkább négy az a csillag, finom az illata, de elég gyengusz, én szeretem ha illatfelhő van a fürdőszobában. Azért el fogom használni, de kár volt belőle többet venni, flakonból erőteljesebb volt az illata.

Az a helyzet, hogy megszerettem és nagyon örülök, hogy van még belőle két tartalék flakon. Ezért rosszak ezek a limitált kiadások, megszereti az ember, aztán ugye totál eltűnik a polcokról. :(

zorica85
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 16.

Pogo

2018. június 6.

A fiam nagy kedvence! Mindig újraveszem ha elfogy. És gyorsan fogy... kellemes, tartós illat.

Pogo
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 6.

Viki9727

2018. június 4.

Ahh imádom az illatát! Isteni finom, és tartós is.

Viki9727
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 4.

Ahh imádom az illatát! Isteni finom, és tartós is.

Hidratálók: Propylene Glycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!