KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Isana

Ár:   269 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. február 20.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

Krémtusfürdő vanília illattal. Az ápoló formula segít fenntartani a bőr nedvességtartalmát, ezáltal megakadályozza annak kiszáradását.

bodagabi94

2018. augusztus 7.

Isteni illata van, sajnos hamar el is fogy :)

bodagabi94
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

Isteni illata van, sajnos hamar el is fogy :)

bendi13

2018. augusztus 7.

Nagyon finom volt az illata és még egy picit puhított is a bőrömön. Kár, hogy csak limitált volt...

bendi13
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

Ella

2018. július 30.

Annyira finom illata van, úgy sajnálom, hogy csak limitált kiadás. :( Állaga, hatása is rendben van, ára is szuper.

Ella
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 30.

martuska83

2018. július 27.

Kövezzen meg érte bárki, de a csomagolás fogott meg, olyan cuki volt, aztán az édes karamell illata, miután hazavittem akkor láttam csak hogy vanilia, de nekem semmi vanília nem jön át ellenben a karamellel. Én szerettem, elfogyott sajnos és azóta nem találtam! :( Kár, hogy csak limitált.

martuska83
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 27.

vikijhsz

2018. július 24.

Sajnos már nem látom a polcokon. Nagyon szerettem, nem szaritotta a borom, illata kellemes volt. Ha lehetne, ujravennem.

vikijhsz
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 24.

crazy724

2018. július 9.

Cuki a dizájn, a szójáték, de az illata nem jött be, a flakonban tetszett, de a bőrömön ilyen furán tömény égetett karamellre emlékeztetett. Szerencsére nem túl tartós az illata, elhasználtam, de nem vettem/venném újra.

crazy724
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 9.

kucire

2018. július 5.

Az illata valami csoda! Finom sütire emlékeztet. Nem éreztem hogy szárította volna a bőrőm. És a csomagolása pedig nagyon aranyos!

kucire
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 5.

v.alexandra27

2018. június 27.

Nagy kedvencem lett, isteni az illata, jól habzik, krémes és a csomagolás is nagyon cuki :D

v.alexandra27
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 27.

kattja

2018. június 25.

Hihetetlen jó illata van, olcsó, cuki! Teszi amit egy tusfürdőnek tennie kell. 5*!

kattja
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. június 25.

kislulu

2018. június 20.

Úristen úristen úristen!!!:) IMÁDOM AZ ILLATÁT,a polcról mind megvettem.. vanília,süti illatú.. imádom!’

kislulu
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 20.

Hidratálók: Propylene Glycol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!