Isana

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: puszedli85, Módosítva: 2013. június 21.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Hatékony ápolás, női nedves borotváláshoz, bőrbarát ápoló összetétel Aloe Verával, E-vitaminnal, allantoinnal és mandula kivonattal, nyugtatja és ápolja a bőrt a láb, a hónalj é s a bikinivonal területén, bőrgyógyászatilag tesztelt

sandra1230

2018. november 13.

Szerintem nem rossz termek én maximálisan meg voltam vele elégedve ráadásul ami nálam a legfontosabb nem szárította a bőröm.Illata kellemes barack nem tolakodó és az állagával sincs gond.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 13.

dori96

2016. január 25.

még régebben használtam. a flakon alján maradt egy adag hab, amit nem tudtam már kinyomni.
az illata szerintem felesleges és túl sok(Csak feleslegesen irriál a legérzékenyebb területeken). emiatt csak 3 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 25.

kissbarbara1990

2015. július 26.

Ez egy hulladék. Erjedt barack szaga van, nem puhítja a bőrt, összeáll egy kemény habbá. Ráadásul a borotva pengéi közül alig lehet kiöblíteni folyóvíznél is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 26.

asztromélia

2014. augusztus 9.

Ő is jó, de a lila kupakosat többször veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 9.

Ő is jó, de a lila kupakosat többször veszem.

Bnemrita

2014. június 3.

Én ezt használom hónapok óta. Szerintem tök jó, a célnak nagyon megfelel és az illata is kellemes. Öt csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 3.

rose

2014. április 9.

Nem gondoltam volna, hogy borotvagél és borotvagél közt ennyi a különbség. Gillette-ről tértem át erre, árban nem is volt sok különbség köztük, de ez egyszerűen nem jó. Ahogy előttem is írták, túl híg lesz a habja, nem siklik rajta a borotva rendesen, így az eredmény sem olyan sima, mint amilyet szeretnék. Csak lábra használom, de nem szereti a bőröm, érzékeny lesz a használata után, gondolom az erősebb igénybevétel miatt. Lehet, hogy el sem használom. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 9.

hena

2013. június 24.

Nekem nem igazán vált be ez a gél. A habja túl híg, nem csúszik rajta eléggé a borotva és az illata is nagyon mű.
Elhasználom, de nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 24.

Elhasználom, de nem fogom újra venni.

Kiscsillag5

2013. május 23.

Imádom az illatát, jó sűrű kemény habja van és kevés is elég belőle. Az összetevők elég csúnyák, de nem sokáig van a bőrömön. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 23.

lavender

2013. február 3.

Nekem nem vált be sajnos, mert használata után rettenetesen viszket a bőröm és kipirosodik, ezt pedig nálam eddig semmilyen kozmetikum nem váltotta ki ezelőtt. Csak azért adok neki két pontot, mert szerencsére nem volt drága és az illata kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 3.

cutecurly

2013. január 2.

Nekem nincs bajom az illatával, számomra megfelelő. Azt kapom, amit elvárok egy borotvagéltől.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Allantoin
Hidratálók: Propylene Glycol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Ethoxydiglycol, PEG-40
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Színező anyag. (Piros)