Isana

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Maniac, az összetevőket feltöltötte: Kiscsillag5, Módosítva: 2013. június 28.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

nocika113

2019. április 25.

Tökéletes, pontosan ugyanolyan mint bármelyik drágább gél.
A lábam sokkal simább ha használom, egyértelműen szükségem van rá.
Nagyon gazdaságos, kevés is elég, jól habzik, nem tűnik el a habja(igen így is jártam már).
Egyáltalán nem szárít, sőt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 25.

Tökéletes, pontosan ugyanolyan mint bármelyik drágább gél.
A lábam sokkal simább ha használom, egyértelműen szükségem van rá.
Egyáltalán nem szárít, sőt.

Alizka

2018. szeptember 8.

Kevés is elég belőle, jól felhabzik, rendesen fent marad a bőrön, megkönnyíti a borotválkozást, nincs utána irritáció, kevésbé szárad ki a bőröm. Kellemes, enyhe illata van, szeretem. A célnak tökéletesen megfelel, szerintem ezt veszem újra (amíg nem támad kedvem újra kísérletezni :) ).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 8.

native

2018. július 3.

Mindig ezt veszem, a legjobb amit eddig használtam. Nincs különösebben érezhető illata, ami nálam plusz pont. Heti használattal is sokáig elég. Gyorsan, vágások nélkül lehet vele dolgozni. Akkor veszem meg, mikor kedvezmény van Isana termékekre, mivel picit drágább a borotvahaboknál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 3.

Smailla0

2018. június 17.

Szeretem nagyon, és szerintem sokkal tovább elég mint egy borotvahab. :) Pihe puha a lábam utána és nem pattogzom ki.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 17.

ancsagirl95

2018. május 15.

Tudja amit kell, vetekszik a drágább társaival. Inkább a habot használom, mert az picit olcsóbb, de ha le van árazva, inkább ezt veszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 15.

detti23

2018. február 20.

Örülök, hogy rátaláltam erre a borotvagélre. Abszolút tudja azt, amit egy drágább társa is. Különösebb illata nincs, de én ezt nem is bánom, enélkül is elég illatot kenek magamra. Puha és selymes lesz a használatával a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 20.

raramusic

2018. január 22.

Egyszer vettem ilyet, a kipirosodo bőr ellen. Kevésbé pirosodott utána, de nem szűnt meg tőle teljesen. Nem veszem mégegyszer, de elhasznaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 22.

cshrs

2017. augusztus 25.

Teljesen elegedett vagyok vele. A Balea es az Isana borotvageljeit hasznalom, attol fuggoen melyik boltban jarok eppen. Keves is ele belole, mert nagyon szepen habzik :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 25.

bubilany

2017. augusztus 25.

Egyik kedvencem! Az isana borotvagéljei és habjai eddig sosem okoztak csalódást!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 25.

Ennie86

2017. augusztus 23.

Hogy én ezt eddig miért nem ismertem?! :)
Egyszerűen imádok vele borotválkozni. Nagyon tetszik a gélből-hab állaga. Kevés is elég belőle. Illata semleges.
Nem vagdostam szét magam, és utána nagyon puha lesz a lábam. :) Csak ajánlani tudom. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 23.

Hogy én ezt eddig miért nem ismertem?! :)

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Allantoin
Hidratálók: Propylene Glycol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Ethoxydiglycol, PEG-40
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.