Isana

Ár:   399 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2019. július 2.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

rtteszvesz

2019. június 24.

Kellemes, jól hidratál, jó ár-érték arányú krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 24.

Kellemes, jól hidratál, jó ár-érték arányú krém.

Csokirita

2018. november 8.

Mindíg ott van a táskámban nagyon puha kezeket varázsol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 8.

Mindíg ott van a táskámban nagyon puha kezeket varázsol.

bagolylilith

2018. szeptember 12.

A bejárati ajtó mellé van bekészítve, hogy indulás előtt az állandóan száraz és sebes kezem bekenjem. Amellett, hogy nagyon könnyen beszívódik, remekül hidratál, nem hagy ragacsos érzést, és a liftben mindig megjegyzik, milyen finom illata van, abszolút nem bántó. Emellett nagyon kevés is elég belőle, hogy a sebes kezem rögtön rendbe tegye.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 12.

Timi970120

2018. június 7.

Már a második vagy a harmadik darabja van meg, annyiszor vettem újra! Használtam télen, nyáron, és tény, hogy nem egy csodaszer, de én szeretem, nekem összeségében bevált.
Miután beszívódik, nem hagy ragacsos érzést maga után, és az illata egész jó. Azonban igazán száraz bőrre nem annyira ajánlanám, ez inkább a durván száraz bőr megelőzésére, mintsem kezelésére alkalmazható!
Talán annyi vele a problémám, hogy amikor egy kicsit sem száraz a kezem, csak megszokásból használom, hogy ne is legyen olyan, akkor picit több idő, mire beszívódik a termék, ami rohanós reggeleken zavaró bír lenni, ezért is szeretem szépen, nyugiban felkenni, mert mire utamra mehetek, beszívódik. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 7.

Anna922

2017. december 31.

Hosszú ideig kerestem egy olyan kézkrémet, ami könnyen beszívódik, hidratál és nem hagy ragacsos érzést. Jó néhány terméket kipróbáltam több-kevesebb sikerrel, és ezt az Isana terméket olyan minden mindegy alapon dobtam a kosaramba, és hihetetlenül meglepődtem, amikor először használtam. Könnyen beszívja a bőröm, egyáltalán nem ragad, elég egy pici mennyiség belőle. Ennyi pénzért főleg ajándék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 31.

dettusbettus

2017. október 14.

Ez az első Isana termék, ami nem vált be. Lassan ivódik be és nem tartós a hatása. Egy kézmosást bír nálam, utána ugyanolyan száraz a kezem, mint a bekenés előtt volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 14.

bluesky87

2017. május 30.

Alapjában véve szeretem az olívaolajas termékeket, pl. tusfürdőket is imádom, azonban ennek az illata valahogy nem nyerte el a tetszésemet. Emellett igen nehezen szívódik be, ezért pontlevonás jár. Zsíros érzetet is hagy először, aztán egy jó 10-20 perc elteltével már selymes a bőröm. Plusz pozitívum a termék ára. A tubus fele még ott áll a szekrényemen, így kizárt, hogy újravegyem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 30.

NeeKee

2017. március 2.

Szeretem ezt a kézkrémet, gyorsan beszívódik és nincs ragacsos érzés utána. Nappalra és éjszakára is használom. Az csak extra, hogy jó áron lehet kapni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 2.

zsii

2017. február 11.

Nem kimondottan rossz, jól használható, de például egy másik drogériás testvére sokkal jobb. Nálam semmilyen irritációt nem okozott, viszont egy alapvetően nem problémás bőrűnek kölcsönadva, allergiás reakciót váltott ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 11.

Kriszti2001

2017. január 14.

Kellemes illata van, és előny, hogy jó az ára, és egész jól hidratál. Bár nem a hideg, téli, szeles időre ajánlanám, de őszre nekem megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 14.

Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol