Isana

Ár:   199 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vador, Módosítva: 2018. augusztus 14.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szappanok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Az Isana orvosi szappan kifejezetten érzékeny bőrre lett kifejlesztve, gyakori használatra. Bőrnyugtató teafaolajjal. Hatása klinikailag és bőrgyógyászatilag tesztelt.

sailorluna

2018. augusztus 14.

hamar rájöttem, hogy nem az igazi. csikorgósra tisztította és szárította az arcomat, ami így nagyon hamar újra zsíros lett. a pattanásaimmal, mitesszereimmel nem kezdett semmit. a teafaolaj illatát régóta ismerem, de ennek a szappannak öregasszony szaga van. elhasználtam fürdéshez, kézmosáshoz. nem jött be.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Dea

2015. december 12.

Én a hátamra használom, úgy veszem észre kevesebb a pattanásom, de nem szeretem az illatát és mindennapi használattal szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 12.

Kamerion

2015. szeptember 1.

Ugyanolyan jó a bőrömre, mint a jóval drágább Yamuna. Az illata nem túl kellemes, de nem marad meg fürdés után. Nagyon olcsó, szereti a bőröm, újravevős. Viszont látványosan lerakódik a kádra pár fürdés után.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 1.

letty04

2015. augusztus 28.

Az arcomra vettem, rengeteg ideig használtam, nagy hatást nem nagyon ért el, de nem olyan rossz, megérte... :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. augusztus 28.

Lolychan

2015. augusztus 17.

Imádom, amióta nincs az Oriflames teafás szappan, azóta ezt használom és nekem bevált. :) Mostanában viszont, azt tapasztalom, hogy hozzászokott a bőröm és elkezdett ismét zsírosodni és fényleni, lehet, hogy kénytelen leszek váltani vagy felváltva használni egy másik szappannal. (Évek óta használom, szóval szerintem lehetséges.) Összességében viszont nagyon jó. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 17.

baranyeszter

2015. augusztus 12.

Ebben a kánikulában még az arcszérumok is zavarnak éjszaka, viszont az allergiás pattanások rendszeresen kijönnek a homlokomon. Ez a szappan szépen megszünteti őket, csökkenti a zsírosodást, és meglepő módon a száraz részeket egyáltalán nem szárította tovább.
Ez egy jó termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 12.

Ez egy jó termék!

Nixike666

2015. június 30.

Megpróbáltam arcra használni, de őszintén szólva nem vettem észre változást. A hátamon és mellkasomon lévő pattanások kezelésére használtam el, de nem sok változást észleltem azokon a területeken sem, egy átlagos orvosi szappan, csodákra nem képes, és egy kicsit szárít is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 30.

fdorottya

2015. május 21.

Én arctisztításra csak szappan szoktam használni (sokkal jobb eredményt lehet elérni egy szappannal mint egy erre a célra kifejlesztett arclemosó géllel - szerintem legalábbis -) Lassan betöltve a 3X-et még mindig vannak pattanásaim. Kínomban vettem már meg. Kicsit szárít a szappan - de hát mi nem - , de a pattanások száma csökkent. Az illata nagyon tetszik és az ára sem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 21.

beauty

2015. május 17.

A pattanásomra választottam, én nagyon szeretem , látni a változásokat, akinek még ilyen problémái vannak azoknak csak ajánlani tudom, nekem ez a szappan jobban hat mint egy arctisztító/lemosó/maszk! ;)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. május 17.

Kiszke

2015. március 26.

Brutálisan szárít. Az illata nekem nem tetszik, a teafaolaj illatával pedig nincs bajom. Biztos nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 26.

A CosIng besorolás szerint elektromos töltődést megakadályozó és hajkondícionáló összetevő.