Isana

Ár:   699 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gomoripetra, Módosítva: 2019. május 6.

Kiszerelés:   1 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Fürdőtermékek

Értékes aloe vera formulája ellazító és kényeztető fürdőélménnyel ajándékozza meg Önt. Kényeztesse bőrét és érzékeit a pezsgő buborékokkal és a csodás hibiszkusz és shea vaj illattal.

egeresi47

2019. augusztus 22.

Nekem nagyon tetszett, egy csomó ideig pezsgett és az illata tökéletes. Esküszöm újra veszem☺️☺️

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 22.

zsofia16

2019. június 10.

Szerintem egész kellemes kis termék. Persze a Lush elég magasra tette a lécet nekem, azt sajnos nem üti meg. Az illata nagyon tetszett, és kicsit rózsaszínes lett a víz tőle. Valóban nagyon sokáig pezseg, az talán zavaró egy kicsit. Nekem kellemes élmény volt, és nem bántam meg, hogy kipróbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 10.

szeliger

2019. május 15.

A csomagolás jókedvre derít, szép nyárias, ugyanakkor teljesen felesleges a papírborítás, mert a fürdőgolyó úgyis körbe van fóliázva. A fólia szorosan rásimul a rózsaszín golyóbisra, elég nehéz megnyitni. A golyó nagyon sokáig pezseg, a kád már régen megtelt vízzel, amikor még mindig volt belőle egy kis maradvány. Vártam, hogy majd a fürdővizet elszinezi, de nem, csak kicsi hab képződött a víz felszínén aztán az is eltűnt. Az illat oldódás után is jól érezhető, kicsit érces virágos illat, a bőrön már nem éreztem. Kifejezett szárító hatást nem tapasztaltam, ugyanakkor jólesett utána testápolót is használni.
Szemre szebb, mint amennyit tud, nem veszem újra és ahhoz képest, hogy sajátmárkás termék, túlárazottnak is gondolom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 15.

PVP 0 0

Színezék. Lilás piros.