Isana

Ár:   299 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   300 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vira.15, Módosítva: 2019. április 11.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

• gyengéden tisztítja és ápolja a száraz bőrt
  • megóvja bőre nedvességtartalmát
  • pH-bőrbarát, bőrgyógyászatilag tesztelt

macskusz

2018. október 31.

Jó illata van, tetszett az állaga is. Egyszer elhasználtam, de nem hiszem, hogy újra fogom vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 31.

aesthete

2018. szeptember 26.

Unokatestvéremnél botlottam bele és tetszett az illata, mellesleg az ára is nagyon jó. Az illatán kívül semmi extra. Nekem kissé híg, hatása átlagos és az összetevői sem a legszebbek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 26.

little.shana

2018. január 25.

Ajándékba kaptam, kellemes volt az illata, az állaga is megfelelő. Kicsit több kell belőle, mint a sűrűbb, drágább tusikból, de nem irritált. Összességében nem vált a kedvencemmé, de elégedett voltam vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 25.

Rommie77

2018. január 4.

Imádom az illatát! Biztos valami drága parfüm olcsó utánzata, meg nem ez alapján kell tusfürdőt választani, de hát ez ilyen kis olcsó tusi, teljesen korrekt, az összetevői miatt nem szoknék rá, de az illata nagyon tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 4.

Nikolaj

2017. december 29.

Egy konferencián kaptam ajándékba. Kellemes illat, az állaga kissé híg, nem habzik kellően szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 29.

ponilopopolopo

2017. szeptember 4.

Koleszba költözéskor vettem, amolyan "húzzuk ki azt a 3 éjszakát" tusinak... de sztem otthonra is vesek belőle mert nagyon finom krémes állaga van, jól habzik és finom az illata. a bőrömön különösebb hidratáltságot nem vettem észre, de ennyiért nem is vártam

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. szeptember 4.

Kremcica

2017. július 16.

Korábban már használtam, főleg mikor spórolósabb időszakban voltam. Most megint hozzájutottam egy flakonhoz igy most nosztalgiázom. Az illata nekem hasonlít a Nivea pearl tusfürdőjének illatára amit sajnos már nem gyártanak de kedvencem volt. Bár kicsit híg és nem is túl intenzív az illata, de mindenképp kellemes. Túl sokat nem kell várni tőle, de jól tisztít és nincs tolakodó "túl sok" illata. Az ára pedig nagyon jó, akcióban majdnem hogy hozzávágják az emberhez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 16.

kriszti.csatlos

2017. június 9.

Olcsó, jó tusfürdők ezek az Isanások, de az INCI nem olyan szép. Nyilván, ennyiért az ember ne is várja. :)
Finom az illata, szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 9.

Finom az illata, szeretem.

guppi666

2016. október 27.

Nagyon finom tiszta illata van. Picit híg, így valóban többet használ belőle az ember, így mint már előttem is írták hogy gyorsan fogy. Tuti veszek még belőle, mert kivételesen nem unok rá az illatára.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 27.

blankasara

2016. szeptember 25.

Édesanyámat mindig elkapja a gépszíj, amikor meglátja, hogy csak 300 Ft, ráadásul gyakran akciózni is szokták, ilyenkor aztán 5-6 darab meg se kottyan, "Legalább egy évig nem kell venni!" felkiáltással. Aztán ha kell - ha nem, csak öntjük magunkra a zuhany alatt, mert úgyis occó', kellemes az illata és viszonylag jól hidratáltnak érezzük utána a bőrünket - bár a testápolózást csak a legritkább esetben hagyom ki, drágább tus mellett is. Ennyiért korrekt kis tusfürdő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 25.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Forrás: ITT

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.