Isana

Ár:   199 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   2 x 8 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. november 7.

Kiszerelés:   2 x 8 ml
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Lehúzható arcmaszk őszibarack kivonattal és aloe verával, mely megtisztítja a bőrt a felesleges szennyeződésektől és finomítja a bőrt. A B5-vitamin formula hidratálja a bőrt. Vegán termék.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

jgrodi

2022. április 2.

Borzalmas. Amikor azt hinnéd, hogy a felvitele nehézkes, akkor a végén rájössz, hogy leszedni sem egyszerű, mert az egész maszk az arcodat tépi. Valamiféle gyengébb gyantának talán jó lenne, de még az sem fáj ennyire és nem ilyen büdös. Az incije is borzalmas, igazából én sem értem miért vettem meg. Az biztos, hogy nem újravevős ráadásul a második fele úgy, ahogy van a szemetesben landolt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 2.

Szamesz

2021. szeptember 3.

Állagra mint a Technokol, az "illata" is számomra szokatlan, szörnyű. Folyt össze vissza, nem akart megszáradni, amikor leakartam mosni, mert már elegem lett belőle valami nyálkás cuccá változott. Sikerült a szemembe is bele folyni mérgembe, szörnyen csípett.
Nekem nagyon nem jött be!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 3.

Nekem nagyon nem jött be!

Anita97

2021. június 4.

Hat sajnos utólag olvastam el a véleményeket...
Borzasztó! 2. fele kuka
Örökké valóság leszedni, ragad tőle az arc, a haj, minden. A szaga büdös, alkoholos
Vörös lett tőle az arcom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 4.

Hat sajnos utólag olvastam el a véleményeket...
Borzasztó! 2. fele kuka
Vörös lett tőle az arcom

hedgehog

2021. május 13.

Tömören: Ne vedd meg! Bár a gyereknek jó lehet farsangra, ha egy foszló bőrű szörnyet vagy vedlő kígyót kell majd alakítani, de különben kuka. A szaga nagyon büdös, az állaga ragacsos és nehezen kenhető, a hatása nulla és még az átlátszó színe is olyan mint egy ragasztóé. Nem lehet normálisan egybe lehúzni. Nem tudok róla jót írni. Filléres tétel, de még annyit sem ér meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 13.

domiv

2021. április 11.

Lehúzhatós maszkot amúgy sem jó ötlet használni, de ez kifejezetten borzalmas még azok közül is. Amikor még nem tudatosan ápoltam a bőrömet, használtam ilyeneket, ennek volt a leginkább alkohol szaga, ami elég baljós jel, mindemellett az én egyáltalán nem érzékeny bőrömet is irritálta, és rendesen fájt leszedni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 11.

DianaS

2021. január 14.

Azért jobb mint amire gondoltam, el kel néha néha egy ilyen lehúzható maszk. Az apró "póruskoszokat" kiszedi, simává teszi a bőrt, a nagyobb miteszerek nyilván nem a hatásköre. Rendesen leszedi az arcod ezért utána hidratálás kötelező. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 14.

Vivien0524

2020. július 22.

Az illata fura. Nekem nem vált be, az arcomnak úgy éreztem nem segített semmit. Az aktív szenes sokkal jobb. De viszont egy próbát megért, mert nem drága.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 22.

beachvibes

2020. április 20.

Hát ez a valami egy az egyben olyan mint a Technokol, az arcmaszk elnevezés szerintem elég erős túlzás. Fájdalmas lehúzni, és az égvilágon semmit nem tett a bőrömmel, kicsit még szárította is. Értem én hogy csak 200 Ft, de azért na, ezt akkor sem lehetett volna piacra dobni.. Még 5 Ft-ért sem venném újra, a másik fele kuka.. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 20.

Trixi222

2019. szeptember 4.

A sok negatív hozzászólás ellenére én nagyon szeretem ezt a maszkot, ugyan több idő még megszárad (kb. 30 perc), de nekem nagyon selymes tőle az arcom. Az illata sem olyan erős/alkoholos nekem. Könnyen lehúzható.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 4.

fonalaslany

2019. június 24.

Nem akart megszáradni, és macera volt lemosni, a végén már törölközővel dörgöltem le a maradékot. Az összetevőit látva (denat. alkohol a második helyen, kéremszépen ezért éreztetek alkohol illatot) nem is bánom, hogy nem ismerhettem meg a hatását (amennyiben ilyen inci-vel van bármi pozitívum...)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 24.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Propylene Glycol, Pantolactone
Vitaminok: Panthenol

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.