Isana

Ár:   999 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. július 8.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hajápolók

Szilikonmentes hajápoló szérum száraz hajra rizsproteinnel és borostyán kivonattal.

Ár: 1 , Eladó: ngyrbka
Állapot: Keresem, Helyszín: Budapest, fizetés: Szemelyes atvetel Bp, keresem a termeket megvetelre

patriciacsp

2021. március 2.

Illata jó, de ezenkívül semmi pozitív tapasztalatom nincs. Már hajra kenni se jó érzés, száraz hatása van, valószínűleg kidobásra kerül.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 2.

bebecske22

2020. november 11.

Vállig érő, vékony szálú hajam van és hajlamos a töredezésre. Szerintem , ha nem is "világmegváltó" termék, de azért ennyi pénzért rossznak sem mondanám. Én kb. 2-3 pumpálásnyit használok hajmosás után és meg vagyok vele elégedve. Nem nehezíti el és nem zsírosítja a hajat, ráadásul szilikonmentes. 4*-ot szerintem megérdemel!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 11.

viviennoo

2020. szeptember 19.

Több mint egy évig újravettem, erre már nem gyártják valószínűleg :( Kedvencem szérumom volt, 2 utolsó darabot találtam még egy rossmannban :(

Én nagyon szeretem. Mivel csak szilikonmentes termékeket használok a hajamra, így gondoltam, egy próbát megér. Olcsó és azt nyújta (nekem), amit ígér. A nyári melegtől kiszáradt hajamat szépen rendbehozta. Teljesen beszívódik, nem hagy semmilyen réteget a hajamon. Remélem, marad is a Rossmann polcain.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 19.

Szilvia1144

2020. augusztus 5.

Sajnos nekem semmit sem segít. Egyetlen pozitívuma, hogy kellemes az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 5.

Sajnos nekem semmit sem segít. Egyetlen pozitívuma, hogy kellemes az illata.

tzrn7u67

2020. augusztus 1.

Az illatát nagyon szeretem, de ennél többet nem tudok róla mondani. 🤷🏻‍♀️ Semmi értelmét nem látom, az ígért hatástól elég távol áll.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 1.

Babsszi

2020. július 26.

Hélia d-s hajvégápolót használtam eddig, de nem volt a rossmannban így gondoltam kipróbálom ezt. Kellemes meglepetésként ért hogy ez nagyon jó, sokkal jobban szeretem, sokkal szebb tőle a száraz, seprű, könnyen töredező hajvégem. Nagyon kevés kell belőle, mert ha picit is túltolja az ember akkor összetapassza a hajszálakat, de én kb. 2 alkalom alatt kitapasztaltam mennyi a megfelelő mennyiség.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 26.

Ikresmami

2020. július 7.

Nagyon bevált. Nlem száraz nem szálkás a hajvégem és jó az illata is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 7.

Nagyon bevált. Nlem száraz nem szálkás a hajvégem és jó az illata is.

Soleil

2020. február 6.

Hát szerintem szuper termék, hullámos, elég vastag szálú hajra !
szépek tőle a hullámok, nem szárít, nem zsírosít...nem szilikonos, műanyag cucc,
nem drága... csak Isana hajápoló termékeket használok mostanában, mert ár-érték arányban
(és egyébként is) nagyon jók szerintem!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 6.

Hát szerintem szuper termék, hullámos, elég vastag szálú hajra !
(és egyébként is) nagyon jók szerintem!!!

Gyalogkakukk

2020. január 22.

Semmit sem ér. Mosás után, nedves hajra alkalmaztam a végekre, de szárítás után sprőd, fakó eredményt kaptam.
Ez a "rosszabb lett, mint volt" kategória :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 22.

Ez a "rosszabb lett, mint volt" kategória :(

KisTigris

2020. január 8.

2.5 hónapja használom. Ugyan olyan gubancos/száraz a hajam.
Nekem ez nem vált be :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 8.

2.5 hónapja használom. Ugyan olyan gubancos/száraz a hajam.
Nekem ez nem vált be :(

Hidratálók: Betaine, Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol

Rizsből készült bőr és hajkondícionáló anyag.

Egy zabféle magjának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő. Magas az aminosav-tartalma, és kiemelkedő a magas cink és mangán tartalma, amelyek hozzájárulnak antioxidáns tulajdonságához.