Isana

Ár:   449 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: klaudiamr9, Módosítva: 2020. május 20.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hajápolók
Bőrtípus:   Száraz

"Kifejezetten a nagyon igénybevett és száraz hajra fejlesztették ki. Argánolaj és szilvamagolaj speciális kombinációját, valamit B5 provitamint tartalmazó formulájának köszönhetően elősegíti az igénybevett hajfelszín regenerálódását. Ápoló olajokkal hat a haj károsodása ellen. A fényes és selymes tapintású hajért."

Mimi1228

2020. május 19.

Festett, igénybevett hajra használom. Ennyi pénzért egy 2 perces barzsamban jó, de csodát nem kell tőle várni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 19.

mariasoros

2019. november 13.

Nagyon jó hajbalzsam, főleg ennyiért. 2 naponta mosom a festett hajam, kell a balzsam, hogy ne legyen szálkás, töredezett, száraz a vége és a fedőhaj. Néha elcsábulok másik termék felé, de mindig visszatérek, mert jól teszi a dolgát, szeretem az illatát és 4X ennyiért vásárolható márkásabb termékeknél sem tapasztaltam jobb eredményt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 13.

Vivyenn

2019. október 9.

A "jó" kategóriába sorolnám. Nem kiemelkedő a tudása, de ezért az árért teljesen megéri. A puha, fénylő hatás elérhető vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 9.

cattitude

2019. október 9.

nekem a lila csomagolású balzsam jobban bejött, ez folyósabb és nem puhít annyira, de ár-érték arányban megfelelő. inkább hajszínező hígításához szoktam használni.

hadri

2019. szeptember 14.

Felváltva használom a lila tubusos szintén Isana hajbalzsammal. Mindkettővel maximálisan elégedett vagyok, szuper az illatuk, szilikon mentesek, jól hidratálják a töredezésre hajlamos hajamat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 14.

ViRaG003

2019. augusztus 18.

Nekem bevalt ez a sampon. Fenyes es kezelheto lett az amugy szaraz gondor hajam

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 18.

Nekem bevalt ez a sampon. Fenyes es kezelheto lett az amugy szaraz gondor hajam

Marolin

2019. augusztus 2.

***Update***

Időközben festve lett a barna hajam a saját színével, csak azért, hogy csillogóbb legyen, és így már nem végez túl jó munkát a balzsam.
Gubancosabb marad, nem érzem azt a tápláltságot, mint a természetes hajamnál. Nyilván festett hajra más termék való, de így már nem tűnik csodaszernek.
*****
Szintén a samponjával használom, nekem nagyon bevált. A váll alá érő vékony szálú hajamra elegendő egy szőlőszemnyi adag, bár néha többet nyomok, így elegendő kb 2 hónapra egy tubussal. 5-10 percig hagyom hatni, és vizesen nagyon puha, jól fésülhető lesz tőle a hajam. Ha hajmosás után rögtön szárítózom, úgy kevésbé érződik a hatása, mert a meleg levegő eléggé szárít, de ha hagyom törölközőbe tekerve még egy 10-15 percig a hajam, vagy csak a levegőn, akkor szárítás után álom a tapintása. Használatkor a fejbőrt persze itt is érdemes elkerülni, nekem lelapult a hajam és jobban zsírosodott, ha egészen a hajtőig raktam fel - tény, hogy puhább az összhatás, de hamarabb kellett hajat mosnom utána. Kellemes az illata és nem is drága, főleg a Rossmannban vásárolva 10%-os kuponnal.
Ajánlom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 2.

***Update***

*****
Ajánlom!

KittiASzuperpocok

2019. július 27.

A samponja katasztrofalis. Szaritja az amugy is szaraz hajamat. Errol a balzsamrol meg az a velemenyem hogy nem egy nagy pukkanas. A rossmannban tokre megorultem amikor meglattam a szettet de melyseges csalodast okoztak. Teljes penzkidobas. A balzsamnak 2csillagot adok. A sampont nem talaltam fent de annak egyet sem adnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 27.

Lichike

2019. május 23.

Nekem az egyik kedvencem. Nagyon száraz a hajam. A samponjával használom, nekem bevált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 23.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Propylene Glycol