Isana

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   500 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. július 19.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Száraz

Folyékony szappan liliom és cédrus illattal száraz bőrre.

Babooca

2019. augusztus 23.

Finom illata van, jó a színe. Egész jól tisztít. Szerintem nem rossz, mindenképp megér egy próbát. Viszont kicsit valóban szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 23.

Rainbowgirl14

2019. február 26.

Nagyon szárít, és az illata sem jött be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 26.

Nagyon szárít, és az illata sem jött be.

cattitude

2019. február 2.

meglepően édes az illata. szuper a színe, de csak kinyomáskor látszódik. nagyon habzik, ezzel párhuzamosan eléggé szárít is. ár-érték arányban jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 2.

Sziporka88

2018. december 28.

Nagyon finom virág illata van. Után töltőset vettem és örömmel tapasztaltam, hogy nagyon szép lila színe van. Az ára is szuper.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 28.

Noyko

2018. december 16.

Nagyon maradandó illat,nagyon szerettem. A hátránya,hogy szárít,mint a többi Isana szappan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 16.

tátombák

2018. augusztus 11.

Utántöltő formában vettem meg, átlátszó tubusba nyomtam bele, és imádom a színét :) jó használni, de semmi egyéb

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 11.

Linuxo

2018. július 23.

Csuda jó illata van, jó párszor megvettem hozzá az utántöltőjét is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 23.

Csuda jó illata van, jó párszor megvettem hozzá az utántöltőjét is.

cooleva

2017. október 13.

Kellemes virágillat, szép csomagolás. Az árához mérten kicsit szárít, de egye fene:-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 13.

Hidratálók: Sodium Lactate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!