Isana

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2017. március 29.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Limitált kiadás

Sárkánygyümölcs (pitaja) kivonatot tartalmazó borotvahab a selymes bőrérzetért.

tátombák

2018. november 4.

Szemüvegesként elmondhatatlanul nagy segítség, hogy "vonalvezetőként" használhatom, és sokkal jobban látom, hogy hol kell még borotválnom. Sokkal alaposabb munkát végzek vele, mint ha csak a zuhany alatt random húzgálnám a borotvát a lábamon.
Nagyon fontos, hogy minden fújás előtt fel kell rázni, és úgy fújni, hogy a feje felfelé álljon, így nem jön ki belőle előbb a hajtógáz, mint kéne.
Az Isanák közül ennek érzem a legtovább az illatát a bőrömön, nagyon szeretem. Kemény rózsaszín habja van, könnyen eloszlatható és meg is marad a bőrön. Sokáig elég, ennyi pénzért nagyon rendben van, újravásároltam :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 4.

Dea

2018. február 25.

Teljesen oké borotvahab,az illata is jó, egynek elmegy :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 25.

Teljesen oké borotvahab,az illata is jó, egynek elmegy :)

Ennie86

2017. július 7.

Ma próbáltam ki először és teljes az elégedettségem. :) Nagyon finom illata van. Igazi nyárias. Maga a hab jó masszív és nem kell belőle sok. Szépen el lehet teríteni mindenhol. Nálam semmi irritációt nem okozott, és még a csomagolás is cuki. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 7.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.