Isana

Ár:   289 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. március 26.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szappanok

Limitált kiadás.

Tavaszi folyékony szappan.Gyümölcsös rebarbara illattal kényezteti az érzékeket, gyengéden tisztít,valamint válogatott összetevői révén finoman ápol.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Poptie

2017. május 7.

Minden rendben vele, de az illata nagyon nem tetszik, ezért nem tudnám újravenni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 7.

trisztan

2016. október 2.

Ár/kiszerelés/használati érték rendben, de én valahogy nem tudok megbarátkozni az illatával és a mű színével...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 2.

Zsokaa

2016. augusztus 17.

Az utántöltőt vettem. Kellemes az illata és jó a színe. Ennyi pénzért teljesen jó. Nem szárít és jó a habzása.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 17.

mujerconfused

2016. július 23.

Szerencsére nem bántotta a kezem, az illata pedig szuper, bár nekem bármilyen rebarbarás cuccot el lehet adni :D az viszont igaz, hogy túl sűrű, minden kézmosás után le kell lögybölni a lepotyogott maradékot a mosdóról.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 23.

Zaynab

2016. július 15.

Szivinek igazat írt, hogy akinek ekcémája van az NE vegye meg.
Hirtelen vettem a Rossmann-ban anélkül, hogy ide feljöttem volna, és én is utántöltőbe tettem bele egyébként.
Kilövell, tényleg megy a mosdóba is belőle.
Az illata szerintem nem olyan rossz, de a viszketés akkor ettől van (ugyanis én használok krémeket, meg reguláris szappant is) mivel nem tudtam elsőre, hogy mitől viszket a kezem.
Nem akarom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 15.

Szivinek igazat írt, hogy akinek ekcémája van az NE vegye meg.
Kilövell, tényleg megy a mosdóba is belőle.
Nem akarom újravenni.

szivi81

2016. június 28.

száraz bőrűeknek maga az ördög.. de tényleg. Ekcémám van, de nagyon jól kordában tudom tartani. Elkezdtem használni ezt a szappant, 2 nap után majd megőrültem a viszketéstől, hiába kentem bármivel is a kezem. Érzékeny bőrűek meg ne vegyétek! Az illata fincsi, azt viszont nem szerettem, hoyg tiszta piros volt tőle a mosdó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 28.

Lilluska

2016. június 3.

Annyira imádom az illatát! Nagyon szeretjük itthon :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 3.

Annyira imádom az illatát! Nagyon szeretjük itthon :)

candus

2016. június 2.

Olcsó, jó az illata és pont annyira tisztít, amennyire kell. Én szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 2.

Olcsó, jó az illata és pont annyira tisztít, amennyire kell. Én szeretem :)

kawa.kriszta

2016. május 10.

Én nagyon szeretem. Az illata kézmosás után is megmarad. Nem szárít, jól tisztít, kevés is elég belőle. Valóban nagyon sűrű, én nagyon keveset nyomok belőle - bár nem saját flakonját használom, utántöltőnk van- még szárazon eldörzsölöm a kezemen és után engedek rá vizet. Imádom a rebarbarát. Sajnálom, hogy limitált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 10.

Ennie86

2016. április 20.

Teljes mértékben egyetértek Guppi666-al. Ez a szappan nagyon nem lett eltalálva... Sajnálom, pedig nagyon szerettem volna jót írni róla. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 20.

Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate

Más néven gliceril monooleát. Glicerin és olajsav észtere, melyet a természetben előforduló, magas olajsav tartalmú zsírokból és olajokból nyernek. A sárgás folyadékot bőrpuhító (emolliens), emulgeáló és sűrítőszerként használják a kozmetikumokban.

Szintetikus polimer. Gél- és filmképző összetevő, melyet gyakran használnak vízálló fényvédő formulák létrehozásához, ezenkívül javítja a fényvédő formulák SPF értékét.

A tejsav nátrium sója, melyet hidratáló és pH szabályozó anyagként használnak a kozmetikumokban. Természetes összetevő, amelyet az ECOCERT és a COSMOS is jóváhagyott.

A kozmetikumokban gyakran használt piros színű színező anyag.