Isana

Ár:   399 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. december 18.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Samponok

Puha, selymes haj búzaproteinnel és panthenollal. Fakó, száraz hajra, szilikon nélkül.

Kiszerelés: 300 ml

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Sekhmet

2023. február 10.

Jól habzik, az illata is kellemes olcsó.
Nekem gubancolódott tőle a hajam és nem is ápolta annyira. Ár érték arányban megfelelő

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. február 10.

Jól habzik, az illata is kellemes olcsó.

Burya

2020. január 22.

Jelenleg ez kettes számú kedvencem az Inecto bambuszos samponja után. Azt néha le kell váltanom egy-egy rövidebb időszakra, mert folyamatosan használva nem érzem olyan hatásosnak, és ez lett az aktuális kedvenc időszakos samponom. Olcsó, hihhhhetetlenül finom illata van (aki tud hasonló illatú parfümről, ne tartsa magában!! <3), jól habzik, nem zsírosodik tőle a hajam, és fényes, puha, könnyen fésülhető a végeredmény. Szeretem, na.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 22.

andi721

2018. szeptember 10.

Nekem ez a sampon sajnos nem vált be. Gyorsabban zsírosodik tőle a hajam, mint a mézes-vaníliás változattól, és a 3. napon viszketni is elkezd a fejbőröm, amit korábban nem tapasztaltam. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

Taymas

2018. február 18.

Nekem alapjáraton véve gyorsan zsírosodik a hajam, és hiába próbáltam régen zsíros hajra való sampont venni, volt amelyiktől 2 óra múlva tiszta zsír volt a hajam.. Szóval mostanság már csak random szoktam hajsampont venni, viszont szinte mindig 1000+-os hajsampont vettem, és utólag is kérdezem magamtól, hogy miért? :D Volt olyan sampon anno, amitől tényleg pár óra múlva zsíros lett a hajam.
Alapjáraton ha vasárnap mosok hajat pl. akkor szerdán kell újra mosnom, de szerdán már nem valami szép a hajam, valamikor már kedden se (de ez nem feltétlen a zsírosodás miatt, hanem csak úgy egyszerűen nem szép, de nem is zsíros).
Na és most a sok blablabla után jöjjön a vélemény a samponról. :D
Annyit ér mint sok 1000+ forintos. Még annyi előny van benne a remek ár mellett, hogy ettől tényleg selymes és puha lesz a hajam. Szóval ez a sampon ennyiért tökéletesen megérte nekem, de azért még próbálgatok más Isana sampont is, mert kíváncsi vagyok, hátha végre megtalálom a "tökéletest". :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 18.

Na és most a sok blablabla után jöjjön a vélemény a samponról. :D

tothbernadett

2017. június 7.

Kiváló sampon. Jól habzik, finom az illata, nem szárítja a hajat és ráadásul olcsó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 7.

MsBeataB

2016. november 5.

Nekem nagyon bevált. Előtte Elseve tükorfény sampont használtam, de gondoltam kipróbálok egy olcsóbb terméket is.
Nagyon puha tőle a hajam, könnyen fésülhető, fényes. Teljesen pozitív csalódás volt, már a 4. flakont használom, és biztos, hogy újra fogom még venni.
És mindezek mellett még az ára is nagyon baráti.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. november 5.

És mindezek mellett még az ára is nagyon baráti.

Hidratálók: Niacinamide, Glycerin, Ethoxydiglycol, Propylene Glycol, Butylene Glycol, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide

Cellulózból származó polimer, amelyet elsősorban hajápoló termékekben használnak. Elősegíti a termékek sűrítését, szép filmréteget képez a bőrön és a hajon, és kiváló hajkondicionáló hatással bír. Segít megakadályozni az elektromos töltődést. Az összetevővel olyan bőrápoló formulákban is találkozhatunk, mint például a tisztítók, hámlasztók és hidratálók, ahol bőrpuhító (emolliens) tulajdonságokkal rendelkezik, és szabályozza a formula viszkozitását is, ezáltal javítva a textúrát.

A búzafehérje kémiailag felaprított változata, amely főként aminosavakból, peptidekből és fehérjékből áll. Leginkább hajápolókban használt hajkondícionáló, hidratáló, filmképző összetevő. Alacsony molekulasúlyának köszönhetően könnyen beszívódik a hajszálak belsejébe. Képes ellensúlyozni és samponokban lévő tisztítószerek irritáló hatását, valamint helyreállítja a sérült hajat, puhává, selymessé és simává téve azt.

Leggyakrabban samponokban és lemosókban található gyöngyház hatású emulgeálószer, emollient, átlátszatlanná tevő és sűrűség szabályozó segédanyag.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag. Lehet növényi eredetű vagy szintetikusan előállított.

A truthinaging szerint az ethoxydiglycol egy tiszta, színtelen folyadék, melyet elsősorban oldószerként használnak a kozmetikumokban. A hivatalos CosIng besorolás szerint még vízmegkötő és illatanyagként is használt. Penetrációt fokozó hatása van, vagyis segíti a hatóanyagok bőrbe jutását.