Isana

Ár:   349 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. január 4.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Samponok

Gyengéd ápoló formulával. Érzékeny fejbőrre. Szilikonmentes. Normál hajra.

Rommie77

2017. június 24.

Sajnos kénytelen vagyok módosítani az értékelésemet. Borzalmasan korpásodni és viszketni kezdett tőle a fejbőröm, a hajam meg hullik. Fura, mert rátapad a hajszálakra, és szinte lehetetlen kimosni rendesen. Nem tudom, mi történt, mert fél éve, mikor vettem utoljára, még elégedett voltam vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 24.

Metta

2017. május 25.

Az én fejbőröm is érzékeny, és gyorsan zsírosodik. Ezt a sampont csak egyszer használtam, de nem fogom többet. A hajmosás jó vele, az illata nekem nem zavaró, és a kifésülés is könnyen ment balzsam nélkül. De a szárítás sokáig tartott és valahogy olyan "ragacsos" tincsek maradtak. Nyilván az összetételben említett "ápoló formuláknak" köszönhetően. Egyébként az utóbbi időben több samponnal járok így, hogy nem válik be, a frissen mosott haj érzése helyett, olyan csapzott lesz az eredmény. Biztos a fejbőrömmel történt valami. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 25.

Ettike

2017. március 14.

Amiatt vettem meg, mert elég érzékeny a fejbőröm, és zsírosodik is. Jól habzik, az ára is szuper, csak az illata elég férfias, illetve nem sok pozitív változást vettem észre a hajamon. Sőt, azóta korpásodik a fejbőröm mióta csak ezt használom, úgyhogy le fogom váltani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 14.

Nixa

2016. szeptember 29.

Tökéletes, fantasztikus, remek, szuper... És még folytathatnám! :) Már több, mint egy éve küzdöttem a viszkető, érzékeny fejbőrömmel, kentem olajjal, vettem rá korpásodás elleni sampont, nekiálltam gyakrabban mosni, gondoltam hátha az a baj, hogy a hosszú hajam alatt gyorsabban "koszosodik", de szinte semmitől nem múlt el a viszketés, csak ideig óráig. Aztán nemrég betévedtem a Rossmannba, 299-ért vagy 399-ért vettem meg ezt a sampont, gondoltam nincs veszteni valóm, és nagyon el vagyok csodálkozva, hogy ilyen potom pénzért sikerült vennem egy ilyen szuper terméket! Jó, kellemews, friss, tiszta illata van, jó az állaga is, árban tuti, és még használ is! Nekem ennél több nem kell! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 29.

Aimet

2016. április 13.

elmesélem kis történetemet :) amit sokáig korpának hittem, kiderült hogy hámló fejbőr ( nem ugyan az a kettő). próbálkoztam mindenféle samponnal, drágával, olcsóbbakkal is. neten való keresgélésem eredménye, hogy kipróbáltam ezt : hajmosási napot előző este bekentem a fejbőröm hidratálóval, másnap mostam hajat ( ezzel a samponnal). direkt olyan sampont kerestem ami érzékeny fejbőrre való, így találtam rá :) már most sokkal jobb a helyzet, mint előtte volt, tehát aki hasonló problémával küzd, ajánlom ezt a folyamatot. tetszik ebben a samponban hogy egyáltalán nem nehezíti el a hajam, meg vagyok vele elégedve :) egyenlőre megy az 5 csillag, remélem ez így is marad :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 13.

Luckuska

2016. március 10.

A DM-be nem volt kedvem átmenni, így gondoltam a Rossmann saját márkás sensitive samponját veszem le a polcról, bízva abban, hogy lesz olyan jó, mint az eddig használt sensivtive samponom. Csalódást nem okozott, az ára kedvező, a szennyeződést szépen leoldja irritáció nélkül, szépen habzik, de nem hiszem, hogy újra vásárolom. Az összetevőit tekintve erőteljesebb, agresszívabb tisztítószerek vannak benne, és kevesebb ápoló összetevő, így inkább erőt veszek a lustaságomon, és elsétálok a DM-be a jól megszokott samponomért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 10.

Szozs

2016. január 13.

Meglepve látom, hogy ehhez még nincs megjegyzés, na de én most változtatok ezen :D
Meglepően jó, kicsit kiábrándultam a mindenfélét ígérő drágább samponokból, amik csak ártottak a hajamnak és a fejbőrömnek. Ez a sampon tökéletesen megfelelt az én viszkető fájó fejbőrömnek, illata alig van, (az is csak tisztaság illa), átlátszó folyós, és nagyon jól habzik kevés mennyiség mellett. Ennyiért bőven megérte azt a 350 forintot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 13.

Hidratálók: Niacinamide, Propylene Glycol
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.