Isana

Ár:   849 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   500 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bvlgari001, Módosítva: 2020. április 10.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Kifejezetten a száraz bőrre lett kifejlesztve. A pantenol javít a bőr nedvességmegkötő képességén, ezáltal nem szárad ki olyan könnyen. A glicerin, E-vitamin és kókuszolaj tartalma révén kényezteti a bőrt, miközben kellemes illata megérinti érzékeit. Könnyen eloszlatható és gyorsan beszívódik, nem hagy zsíros érzetet a bőrön.

Ásványiolaj,- parabén,- szilikon mentes.

helgailles

2021. május 13.

Ár-érték arányban verhetetlen, az összetevői is rendben vannak, és én nagyon szeretem a tégelyes krémeket, szóval a csomagolását is adom. Viszont fura szaga kezdett lenni pár hónappal a megbontás után, ennek nem tudom, mi oka lehet. Mivel a bőröm nem extrém száraz, megfelelően hidratál. Csak azért nem ötös, mert van jobb is, de a maga kategóriájában, ha normál bőrre keresel testápolót tökéletes low budget megoldás.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 13.

incifinci28

2021. május 3.

Itteni vélemények alapján vettem meg és nagyon jòl tettem. Ez egy szuper krém! Biztosan újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 3.

BAnettka

2021. április 26.

Nagyon megbántam, hogy megvettem. Egyáltalán nem hidratál és borzasztóan büdös! Az egyetlen, ami jó benne az az ára ekkora kiszereléshez képest. Soha többet újra, sőt, gyanúsan ez is a kukában végzi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 26.

gittus0924

2021. április 17.

Nagyon jó áron van. Én csak a lábamat kenem vele, így sokáig elég volt és elégedett is voltam, szépen hidratálja és puhítja a bőrt. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 17.

AventurinAnimo

2021. április 13.

Sok jót olvastam róla, ezért gondoltam teszek vele egy próbát, mivel fürdés után nagyon száraz lesz a bőröm. Azonban vegyes érzéseim vannak ezzel a termékkel kapcsolatban :/
Egyrészt nagyon puhává tette a bőröm és egész sokáig kitartott, azonban pár nap után kis pattanásszerű pöttyök jelentek meg a mellkasomon és a hátamon (semmi mást nem változtattam a rutinomban így több mint valószínű, hogy ez okozza) Miután elhasználtam, szép lassan eltűntek.

Újra nem venném, de nem volt teljes csalódás

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 13.

Újra nem venném, de nem volt teljes csalódás

Vikica1998

2021. március 24.

Nekem eleinte a száraz arcbőrömre nagyon jó volt, de mostmár inkább testápolóként használom. Annak tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 24.

Sarkanyka01

2021. március 8.

Nagyon örültem, amikor tavaly májusban rátaláltam, mivel érzékeny bőröm van és nagyon sok termékre allergiás vagyok, de ennél nem jött ki rajtam semmi, pedig az egész testemen használtam.
Aztán 1-1,5 hónap múlva iszonyatosan kipirosodtam tőle és viszketett mindenem, újra le kellett zuhanyoznom, hogy enyhítsem az allergiát. Nem tudom ez miért lehetett, hiszen pár nap kihagyásával rendszeresen használtam.
Ettől függetlenül, ha valakinek nincs hozzám hasonlóan érzékeny bőre, akkor nagyon tudom ajánlani! Kell pár perc, hogy felszívódjon, de megért kivárni, mert már az első használat után is sokkal puhábbá teszi a bőrt, hosszú távon pedig szuperül hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 8.

horakeni

2021. február 17.

Imádom az illatát, hatalmas kiszerelés jó áron és hamar beszívódva teszi puhává a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 17.

lajkolaura

2021. február 11.

Elkezdtem keresgélni itt, hogy milyen testápoló lenne jó a lábamra, mert sajnos nagyon száraz a bőröm napi 2-2,5 liter víz fogyasztása mellett is. Olvastam erről a termékről jókat és rosszakat is végül úgy döntöttem kipróbálom. Az "illata" nagyon kellemetlen, nem igazán tudom elviselni, viszont napi használat mellett végre nem esnek ki a hámdarabkák, amikor leveszem a nadrágom.... Tehát az illatát leszámítva nagyon jó kis termék, és nagyon sok van benne. (Azért 4 csillagot adok, mert nem tartom azért csodaszernek.)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 11.

Nicolett022

2020. december 21.

Rendszeres használat mellett is sokáig elég, jól hidratálja az enyhén száraz bőrömet és az illata is kellemes, az áráért bőven megéri. Ideiglenes testápolónak vettem ahelyett amit használni szoktam de elfogyott, viszont nem bántam meg

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 21.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate