Isana

Ár:   849 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   500 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bvlgari001, Módosítva: 2020. április 10.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Kifejezetten a száraz bőrre lett kifejlesztve. A pantenol javít a bőr nedvességmegkötő képességén, ezáltal nem szárad ki olyan könnyen. A glicerin, E-vitamin és kókuszolaj tartalma révén kényezteti a bőrt, miközben kellemes illata megérinti érzékeit. Könnyen eloszlatható és gyorsan beszívódik, nem hagy zsíros érzetet a bőrön.

Ásványiolaj,- parabén,- szilikon mentes.

aniko_farago

2020. május 31.

Rengetegszer újra vettem és nagyon imádom.A bőrömet szépen hidratálja és ápolja szőrtelenítés után.Nagyon sokáig elég egy doboz kb (6 hónapig) nekem. Az ára is teljesen rendben van. Nem is keresek más terméket mióta erre rátaláltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 31.

nitacica

2020. május 10.

Jó kis krém sokáig elég ezért a baráti árért nekem tetszik az illata is amit hagy maga után viszont ha nagyon sokszor használom és sűrűn kipattog utána a bőröm szóval aki erre hajlamos az módjával bánjon vele egyébként szerintem szupi testápoló a hidegebb napokra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 10.

CzFru

2020. május 10.

Olcsó, átlagos összetételű testápoló, ami hatalmas bödönben kapható. Ár-érték arányban több, mint baráti. Az illatát a tégelyben imádom, bőrön már picit furibb, de nem rossz. Száraz bőröm van, én nem szoktam sajnálni a mennyiséget és azt is könnyedén beszívja, nem tapasztalzam, hogy bármilyen réteget hagyna. Jól teszi a dolgát és emiatt nem kell mindennap használnom, ami nálam pozitívum, mert utálok testápolózni és mindig akkor veszem rá magam, amikor már fehéresen száraz a bőröm. Nem tudom, hogy újraveszem-e, de még van benne bőven, pedig tavaly nyár végén vettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 10.

Bubus06

2020. május 4.

Még mindig szerelem.. :) Csak hagy egy furi réteget a bőrön. Ezt főleg zuhanyzásnál érezni. Télen kötelező darab.

2016.03.20.

Hű..Hát eszméletlen szupi ez a testápoló!!!!!! :) Nagyon régóta szerettem volna beruházni egy igazán jóra, ami tényleg nagyon bársonyos puhivá varázsolja a bőrömet. Már viszketett a bőröm is esténként zuhanyzás után is.
Még soha nem volt kakaó és sheavajat tartalmazó kencém, de nagyon jókat hallottam korábban is ennek a kettőnek a hatásairól. Hihetetlenül sok mennyiséget kapunk szürreális (mert hogy sokkal többet tud 800 Ftos értékű termékeknél...:D) árért, és a bőröm hamar beszívódik. :) Főleg a könyökömön tapasztalok változást, de egyébként pedig minden testrészem jóval lágyabb tapintású mint hajdanán. Nálam ez a testápoló a favourite most!
Az illata pedig isteni, mennyei!!! Egyértelműen újra veszem majd mindig..:) (2. dobozomat használom belőle)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 4.

2016.03.20.

bibike2000

2020. április 16.

Csak az illata miatt használom el,nálam semmi extra. Olcsó,sok van benne,a tégely lehetne higiénikusabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 16.

VNikol

2020. február 3.

Szeretem az illatát. Gyorsan beszívódik, de az én extra száraz bőrömnek nem elég.
Valóban hagy egy kis réteget maga után, engem nem zavar.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 3.

Valóban hagy egy kis réteget maga után, engem nem zavar.

1998

2020. január 27.

Szeretem az illatát.
Jól hidratál, bár ha extra hidratálást szeretnék akkor kókuszolajjal együtt viszek fel a bőrömre.
Hamar beszívódik.
Ár-érték arányban tokeletes

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 27.

Szeretem az illatát.
Hamar beszívódik.
Ár-érték arányban tokeletes

FatimeFay

2020. január 14.

Nekem egyáltalán nem vált be. Az egyetlen pozitívuma a nagy kiszerelése. Én akciósan kb 200 forintért jutottam hozzá, annyit is ér. Gyorsan beszívódik, de hagy egy ragacsos érzetet maga után. A szaga felkenés után borzalmas, bebüdösödött törölköző és gumiszag keverékeként tudnám leírni (gondolom a glicerin lehet). Előfordult, hogy csípte a lábszáram, pedig sosem közvetlen szőrtelenítést követően használtam. Felkenés után puhábbnak érzem a bőrömet ugyan, de jelentős hidratáló hatása nincs. Elhasználom valahogy, mert kidobni nincs szívem, de többet nem veszem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 14.

Rekaa09

2020. január 12.

Tetszik hogy gyorsan beszívódik, az illata is mennyei. Az ára is szuper! Az őszi-téli időszakra vettem az amúgy nem száraz bőrömre, megfelelően hidratál, de a tégelyes kiszerelése nem a leghigiénikusabb + lehetne jobb az INCI-je, ezért nem veszem újra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 12.

potimano

2019. december 10.

Nagyon örülök, hogy végül engedtem a csábításnak és megvettem ezt a krémet! Az illata és az állaga szuper jó, mivel ősszel/télen használom jó sűrűn kenem be magamat, ezért kell neki egy kis idő, amíg beszívódik.

De mindezek mellett a legfontosabb szempont nekem, hogy egyszerűen élvezem használni, várom, hogy használhassam. Kell ennél több? :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 10.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate