Isana

Ár:   999 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   500 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bvlgari001, Módosítva: 2023. május 10.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Kifejezetten a száraz bőrre lett kifejlesztve. A pantenol javít a bőr nedvességmegkötő képességén, ezáltal nem szárad ki olyan könnyen. A glicerin, E-vitamin és kókuszolaj tartalma révén kényezteti a bőrt, miközben kellemes illata megérinti érzékeit. Könnyen eloszlatható és gyorsan beszívódik, nem hagy zsíros érzetet a bőrön.

Ásványiolaj,- parabén,- szilikon mentes.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

pufoka

2023. április 6.

Nem kifejezetten a kedvencem, vannak sokkal jobb testápolók is. Az illata nagyon tetszik, az állaga is rendben van. Elhasználom, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. április 6.

AnnaAnyaralu

2023. március 11.

Elmegy. Száraz borom van, felkenes után még rendben van, de utána ugyanúgy kiszárad. Biztos nem veszem újra, párom el használja, de nekem kevés. Talán nyárra tudom elkepzelni, mert hamar beszivodik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. március 11.

Zoni

2023. február 9.

Imádom ezt a krémet, nem túl zsíros elég könnyen beszívódik és az illata is kellemes. Sokadik alkalommal vettem újra, de a száraz bőröm mindig puha lesz tőle illetve az ára is nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. február 9.

vivke12

2023. február 8.

Amiota hasznalom megnyugtatja a boromet es nagyon kellemes az illata

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. február 8.

Amiota hasznalom megnyugtatja a boromet es nagyon kellemes az illata

fannanafy80

2023. január 20.

Nagyon jó kis krém, hamar beszívja a bőröm, kellemes kakaóvajas illata van. Ár-érték arányban nagyon kedvező.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. január 20.

Ani66K

Korcsoport: >54
2023. január 19.

Ez egy nagyon kellemes bőrtápláló vaj, szuperül regenerálja a száraz bőrt - az enyém különösen hajlamos rá. Tégelyes kiszereléséből fakadóan gazdaságos mert a tubus végén jóval több krém bent maradna. Az illata is kellemesen kakaós nem túl erős, tehát másnak is ajánlanám

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2023. január 19.

blackrose

2022. december 15.

Ajándékba kaptam, gondoltam ideje elővenni, jól fog esni a hideg téli estéken. Illatra és állagra bejön, de nagyon kukacoskodott amikor felkentem ezért macerás a használata. Mosdókesztyűvel kellett utána rámenni a bőrömre hogy lejöjjenek a kis kukacok. Kár érte, elhasználom de nem kedvenc emiatt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. december 15.

GombaMano

2022. december 6.

Nem igazán szerettem eddig a testápolókat, mert mindegyiket túl ragacsosnak éreztem pár óra múlva is, ezért nem is vettem egy ideje. Most akciós volt a Rossmannban, nem hagyhattam ott ennyi pénzért. Megtetszett a csomagolása, ez az első tégelyes testápolóm. Nekem nagyon tetszik az illata, kellemes krémes, kakaós. Pár perc után beszívódik, és abszolút nem ragad! Nem is értem hogyan, mivel nincsen száraz bőröm.
Azt hiszem most a télen jóban leszünk!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. december 6.

Azt hiszem most a télen jóban leszünk!

Doraver

2022. augusztus 25.

Nagyon jó az állaga (sűrűbb, de jól beszívódik), jól hidratál és isteni az illata. Az egyetlen, ami nem tetszik benne, az a tégelyes kiszerelés.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. augusztus 25.

tátombák

2022. május 25.

Kínszenvedés, hogy mennyire nem akar fogyni szegényke. Még ősszel vettem, gondolván, hogy majd a hideg téli estéken milyen jól fog esni kakaóillatba burkolni magam, de nagyon ritkán vitt rá a lélek hogy használjam. Illata, állaga, hatása rendben van, de sajnos lassan szívja be a bőröm. Ágybabújás előtt minimum fél óra kell neki a szabad levegőn, különben reggel úgy ébredek, mint ha éjszaka pácoltam volna a bőröm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 25.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate