Isana

Ár:   849 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   500 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bvlgari001, Módosítva: 2020. április 10.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Kifejezetten a száraz bőrre lett kifejlesztve. A pantenol javít a bőr nedvességmegkötő képességén, ezáltal nem szárad ki olyan könnyen. A glicerin, E-vitamin és kókuszolaj tartalma révén kényezteti a bőrt, miközben kellemes illata megérinti érzékeit. Könnyen eloszlatható és gyorsan beszívódik, nem hagy zsíros érzetet a bőrön.

Ásványiolaj,- parabén,- szilikon mentes.

Makk Zsuzsó

2022. április 17.

Nem túl testes krém, inkább krémzselé állagú. Hamar beszívódik, kellemes, kakaóvajas illata van, ami sokáig érződik, de csak közepesen hidratál, télre kevés. Kézkrémnek vettem, de arra nekem túl híg. Viszont olcsó és nagyon kiadós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 17.

malvada

2022. március 22.

Az itteni vélemények hatására vettem meg, de csalódtam. Egyrészt az állaga nem elég sűrű, nekem túl "vizes", kocsonyás. A másik az illata. Ha csak szimplán beleszagolok a tégelybe, akkor egész kellemes kakaós, de ha szétkenem a bőrömön, akkor van egy enyhén penészes illat, ami egyáltalán nem tetszik. Lehet, hogy a bőrömmel nem passzol, de nekem nem újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 22.

ViragKisAsszony

2022. február 19.

Nekem nagyon száraz a bőröm, önmagában nem is elég, de ha keverek hozzá extra sheavajat, olajokat, akkor nagyon jó. Tök jó, hogy tégelyes a kiszerelése és óriási mennyiség, így kb egy hónapig ki is tart az én esetemben. Ára-érték aránya nagyon kedvező. Valószínűleg újra megveszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 19.

Lulimuli

2021. november 3.

Száraz bőrre megfelelő hidratálást biztosít. Sajnos arcon irritációt okozott. De ezt leszámítva kellemes illatú, könnyed textúrájú hidratáló krém.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 3.

Manoka1885

2021. november 2.

A sok jó értékelés miatt vettem meg de sajnos pár használat után a kukában landolt. Ami amúgy a dolga lenne, arra tökéletes, hiszen nagyon jól hidratál de én egyszerűen büdösnek találtam :( Sajnálom mert a nagyon vízhiányos bőrömmel is jól bánt, de tényleg nagyon nagyon erőteljes a szaga....

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 2.

pirospipacsocska

2021. október 31.

Szuper testápoló,szuper áron.Kellemes az illata,jó az állaga,könnyen beszívódik a bőrön.Szóval csak ajánlani tudom! 🤗

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 31.

Judy75

2021. október 26.

Évek óta használom, kiegészítve testolajjal. Szép a bőröm, rendben tartja. (igaz, nincs száraz bőröm, de mivel minden zuhany után kenegetem, talán azért.)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. október 26.

Kitsyke

2021. augusztus 20.

Undorodva vettem meg.
Kellemes ,finom krém, imádom magamra kenni!!!
Puha, Sima bőr!!! Illata nekem annyira nem tetszik de az allaga fogott meg nagyon, kellemes belemasszírozni a bőrömbe.. Imádom:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 20.

Undorodva vettem meg.
Kellemes ,finom krém, imádom magamra kenni!!!

evasimonyi

2021. augusztus 4.

meg csak nehanyszor hasznaltam, de kellemes erzest hagy maga utana a labamon.
pozitivum: taplal, puha a borom utana, ar-ertek arany nagyon jo, keves is eleg
negativum: suru es tomeny allagu, picit nehez bemasszirozni (cserebe a vegtelensegig eleg). az illata picit mesterseges, nem a kedvencem, de emiatt kidobni nem fogom. a kiszerelese lehetne kisebb, ennyi soha nem fog elfogyni, felek, hogy megavasodik, pedig naponta hasznalom.

az illat miatt nem lesz ujravevos, de ez eleg szubjektiv, szoval egynel tobb csillagot nem vonok le.
osszessegeben nem rossz krem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. augusztus 4.

meg csak nehanyszor hasznaltam, de kellemes erzest hagy maga utana a labamon.
pozitivum: taplal, puha a borom utana, ar-ertek arany nagyon jo, keves is eleg

osszessegeben nem rossz krem.

kissagi19

2021. július 16.

Anyukám ásványi olajos avonos testápolója frankón belobbantotta az ekcémámat a lábamon, hogy a fene vinné...
Próba szerencse alapon hazautazás után besasszéztam a rossmannba, hogy vegyek Bepanthen Sensidermet és valami egyszerű testápolót.
Rajta megakadt a szemem. Elgyengültem a kakaó és a shea szavak láttán (meg volt annyi eszem, hogy megnéztem az összetevőket)
Csodásan finom illata van, a gyengéim az ilyen borzalmasan sziruposan édes tusfürdők, szappanok, kézkrémek és testápolók. A bőröm imádja. Hamar beszívódik, látványosan táplál, nem vagyok rá allergiás. Napközben amikor erősen izzadok a szabadban, akkor meg-megcsap gyengén az illata.
Nagyon jó vétel volt, minden forintot megért!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 16.

Nagyon jó vétel volt, minden forintot megért!

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate