Isana

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2021. szeptember 30.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szappanok

Limitált kiadás

Folyékony szappan hóvirág-vanília-tej illattal.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

martuska83

2018. szeptember 6.

Egyetértek az előttem szólókkal, hogy kezdetben tetszett a tejes illat, aztán megcsömörlöttem tőle én is.Karácsony előtt vettem, de karácsony végére már hányhatnékom volt minden kézmosás után. :) Alig vártam hogy elfogyjon! Szárított is. Sokáig elég volt, sajnos. A krémes állaga tetszett, és a kezdeti kellemes tejes illat miatt kap két csillagot!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 6.

Mentafagyi

2017. március 27.

Ugyanolyan, mint a tusfürdő, nem rossz, de túl mű és gejl, az ember egy idő után megcsömörlik tőle. Sokáig elég és olcsó, de nem venném újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 27.

baba_girl_16

2017. március 7.

A boltban a polcról lelkesen kaptam le, hogy kipróbálom ezt az új illatot, mert biztos nagyon jó. Az elején tetszett is, nem szárította a bőröm. Több használat után viszont már annyira sok volt nekem ez az illat, hogy rosszul voltam tőle kézmosáskor.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 7.

GNóri

2017. február 5.

Kezdem a pozitívumokkal: sokáig elég, kellemesen krémes, jól tisztít, csak minimálisan szárít. Ez a vaníliás-tejes illat az elején még tetszett, viszont így a végére már nagyon megcsömörlöttem tőle. Rá kellett jönnöm, hogy nekem ez szappannak túl tömény, émelyítő, így a végére már alig vártam, hogy elfogyjon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 5.

redakkrisztinaa

2016. december 27.

Kellemes illata van , szokásos Isana minőség , kicsit szárít , így érdemes utána hidratálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 27.

rocksteadycat

2016. december 7.

Nagyon finom illata van, mi is betáraztunk belőle. :) Jól tisztít, nem szárít (ami most ilyen hidegben nagyon fontos), és egy kevés is elég belőle, szóval sokáig kitart majd. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 7.

Kac

2016. december 2.

Imádom! Már 4x újravettem. Krémes,elképesztően jó az illata,hidratál és fél liter 270 Ft. Betáraztam belőle,ha látok,mindig veszek,mert azonal elkapkodják.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 2.

Hidratálók: Sodium Lactate