Isana

Ár:   299 Ft   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. március 30.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Dezodorok

• Virágos illattal és 24 órás hatással
  • Alumínium nélkül
  • Koncentrált kivitel 75ml=150ml tartalommal

WAME123

2018. október 14.

Egy táskába dobós olcsó kis deo sprayt akartam venni magamnak, árban pont meg is felelt. De sajnos azon kívül semmiben sem jó... Az illata nem a legjobb bár egynek elmegy, a dezodorálás szempontjából rettenetesen gyenge, de amire mostanában figyeltem fel (hosszútávú használata alatt) az, hogy időnként csíp. Irritált bőrön megértem, ha borotválkozás után az alkoholtartalom miatt csíp, de hogy így alapból is csíp, nem tudom elfogadni... :( Sajnálom, mert rendkívül megérte volna árban, de ez van, valahogy elhasználom ruhán... Ja és újra rá kellett jönnöm, hogy ne próbálkozzak alumínium mentes termékkel, mert sajna semmit nem használ...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 14.

Almaacskaa

2018. június 20.

Nem olyan jó! Sajnos a boltban jó illatúnak éreztem.... Én csak ruhára szoktam fújni az olcsóbb sprayket, mivel ez egyáltalán nem véd izzadság ellen!!! Foltot nem hagy, viszont az illata nem jó!Egynek elmegy. Amikor magamra fújom borzalmas, de egy pár perc után nem rossz.Kukába azért nem fogom dobnk, de jobbat vártam. Nem fogom újra venni!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 20.

BitterSweet

2018. március 23.

Nemjó. Csak igy, egyszerűen. Nem finom az illata,az izzadásgátló hatása sem jó. Aluminiumsó mentes, ez az egyetlen előnye. 299 ft volt, igy nem vagyok mérges, de maradok a régi beváltaknál inkább

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 23.

Dea

2018. január 31.

Egy mini verzióm van belőle, táskába dobásra vettem, türhető egyébként, nem tetszik az illata, emiatt nem venném meg még egyszer,de egynek elmegy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 31.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, Tocopherol