Isana

Ár:   399 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   300 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. június 27.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz

Tusfürdő shea vaj és makadámia olaj tartalommal nagyon száraz bőrre,kellemes illattal.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Esztii78

2020. március 20.

Nem szárít és finom az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 20.

Nem szárít és finom az illata.

Fabricia

2019. augusztus 8.

Egyik kedvenc tusim! Azonnal beleszerettem az illatába és mikor használod olyan jó krémes ápolt érzetet ad^^ Nem mellesleg vegán termék:)
Én nagyon ajánlom mindenkinek. Árban is nagyon jó és tökéletesen habzik:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 8.

Én nagyon ajánlom mindenkinek. Árban is nagyon jó és tökéletesen habzik:)

Esztuci

2019. június 10.

Nem hiába van olyan sok pozitív vélemény róla, mert ez a termék egyszerűen fantasztikus. Az illata igazán kellemes, olyan egyszerű de nagyszerű, és megfelelően habzik, könnyű vele tusolni, emellett az ára is barátságos.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 10.

Picieri

2019. május 14.

Egyszerűen imádom! Annyira finom, kellemesen tiszta illata van, hogy nem tudom leírni, nagyon tetszik. Jól habzik, szépen tisztít és nem szárítja egyáltalán a bőröm. Biztosan újra veszem, ha lehet még kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 14.

blackrose

2018. november 28.

Kuponnal ingyen választhattam. Persze előtte nèzegettem a Krèmmánián,hogy mègis melyik lenne jó. A mèzes ès a frangipánis társa sem volt rossz, de most krèmesebb tusfürdőt szerettem volna. Amikor megláttam a leírásban hogy shea vajas, nagyon megörültem mert imádom az ilyen termèkeket. A sok jó vèlemèny hatására el is hoztam ès nem bántam meg.Nem szárít,vègre egy tusfürdő amihez nem kell ápoló olajat használnom. Ameddig csak gyártják venni fogok ilyet, mert ez számomra ez egy nagyon jó tusfürdő ár-èrtèk arányban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 28.

Coffee123

2018. november 10.

Az egyik legjobb tusfürdő elérhető áron. Kellemes az illata, nem szárít, érzékeny bőröm is tolerálja. Kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. november 10.

ANDREAA

2018. november 7.

Az egyik kedvenc krémtusfürdöm! Nem szoktam szeretni az Isana tusikat és folyékony szappanokat, mert az én bőrömet iszonyúan szárítja mind.. viszont ez a tusi zsejiális! Krémes, lágy, jól habzik, ápol és nem kell minden esetben testápolózni utána, nem húzódik a bőröm fürdés után.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 7.

szusmus

2018. október 20.

Nem vagyok a sajátmárkás termékek nagy használója, ezt a tusfürdőt nyertem. Száraz a bőröm, főleg télen van szükségem valami extrára, ez a termék viszont megállja a helyét! Az illata is jó és az ára is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 20.

szilfid

2018. augusztus 9.

Szolid illatú tusfürdő, jól habzik, nem szárította tovább a bőröm. Ár-érték arányban szerintem remek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

Andi888

2018. július 30.

Kedvencem az Isanás tusik között. Sokkal jobb, mint a Balás társa.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 30.

Kedvencem az Isanás tusik között. Sokkal jobb, mint a Balás társa.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Sorbitol
Vitaminok: Panthenol