Isana

Ár:   399 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lolychan, Módosítva: 2017. január 30.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hajápolók

Isana balzsam festett és színezett hajra. Minden hajtípusra.

cherry19

2018. január 5.

Lehet én nem értek a balzsamokhoz, de semmi bajom nincs vele, vagy tízszer újravettem már. Nekem könnyen kifésülhető használat után a hajam és nem is nehezíti el annyira, hajszínezőm is ezzel szoktam hígítani. Nekem bejött, olcsó, jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 5.

kikolett

2017. december 25.

Nem tetszett, nem sokat ért, amikor használtam és nehezen lehetett utána kifésülni a hajam. Nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 25.

kibo805

2017. november 28.

Első használat után vagyok. Úgy néz ki, nekem se lesz a kedvencem. Vizesen "nyikorgós" maradt a hajam tőle, szárítás után matt és nehezen kifésülhető lett. Nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 28.

Lolychan

2017. február 4.

Nekem sajnos nem vállt be. :/ Iszonyat hullott tőle a hajam. Pozitívum, hogy puhává varázsolta.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 4.

Hidratálók: Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide