Isana

Ár:   269 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: b5bea, Módosítva: 2018. június 28.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

Ez a tusfürdő ápoló komplexet tartalmazó gyengéd összetétellel tisztítja és ápolja a bőrt, miközben nyarat felidéző illattal bűvöli el az érzékeket.

Anita97

2018. szeptember 24.

Ajándékba kaptam, mert a dm-es verzió elfogyott (amit imádok)
Ez is jó,az illata kellemes,de maradok a Dm-esnél

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 24.

Ajándékba kaptam, mert a dm-es verzió elfogyott (amit imádok)
Ez is jó,az illata kellemes,de maradok a Dm-esnél

nagyerika28

2018. augusztus 2.

Igazi meleg, buja nyári éjszaka illata van. Szeretem, mint minden rossmannos terméket!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

Ella

2018. július 30.

Számomra kellemetlen az illata, de állagra nagyon jó, szépen habzik, nem irritálja a bőröm.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 30.

margit17

2018. július 24.

Igazi nyári illat, bár én a vaníliát nem nagyon érzem ki belőle. Pozitívuma, hogy nagyon tartós az illata, emellett tömény is, valamint olcsó. Mire kiürült a flakon, addigra kicsit besokalltam az illatától, és mivel csak limitált kiadás, így valószínű, hogy nem veszem újra. Összességében egész jó emlékeim maradnak róla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 24.

b5bea

2018. július 8.

Nagyon eltalálták az illatát, sajnos mivel limitált, már nem is kapható. Egyszerűen szuper nyár illata van, máshoz nem tudnám hasonlítani. Remélem jövőre is kapható lesz! ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 8.

Lolychan

2018. június 30.

Imádom. :) Igazi nyári tusfürdő. :) Kicsit szolikrém illata van. :D Géles állagú, amit én nagyon szeretek. :) Igaz nem tart sokáig egy flakon, de ennyi pénzért megéri. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 30.

zorica85

2018. június 30.

Nekem ez a tusi hasonlít kicsit a naptej illatra, semmi vaníliát nem érzek ki belőle. Fincsi illata van, de számomra van amit jobban szeretek. Ráadásul ez ugye gélles állagú, én meg a krémtusikra szavazok. De nem rossz és sokáig megmarad az illata, egyébként nagyon szeretem az Isana tusikat. Ez is 5 csillagos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 30.

shoot1ngstar

2018. június 29.

nehezen találok tusfürdőt, amit nem unok meg hamar. rengeteget megszaglásztam, és ebbe beleszerettem. imádom az illatát, tusolás után is érzem a bőrömön. igazi nyári illat, ha tudok még venni (legutóbb már nem találtam az üzletben sajnos) csak ezt fogom használni egész nyáron. az ára vicc, főleg mikor akciós 200-ért :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 29.

Színezék. Lilás piros.

Színezék. Barnás sárga.