Isana

Ár:   800 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vkata96, Módosítva: 2019. október 11.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A bőrsemleges pH értékű mosakodó gél, melynek krémes habja kíméletesen távolítja el a sminket, a felesleges bőrzsírt és a szennyeződéseket. A micella technológiának köszönhetően körbe zárja és hatékonyan eltávolítja a piszokrészecskéket, miközben ginkgo és uborka kivonat tartalmának köszönhetően frissíti a bőrt. Az alaposan tisztított és érezhetően friss bőrért.

BRebi

2024. január 4.

Nem rossz, de nem lesz a kedvencem. Számomra zavaró a benne lévő illatanyag, de nem okozott irritációz, szárazságot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 4.

kovacsanett43

2023. október 31.

Csatlakozom azokhoz, akik hirtelen nem tudták beszerezni a Balea Medet és ezt vették helyette. Teljesen jó, engem talán ez még kevésbé is szárít, mint a konkurens cég terméke. Második lemosóm, a sminket nem ezzel szedem le, ezt csak utána használom. Teszi a dolgát, bár az illat kimaradhatott volna, még akkor is, ha amúgy nagyon kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. október 31.

Rekana19

2023. október 18.

Imadom a "friss kek" illatat :)neha elkalandozok; de aztan visszaterek hozza

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. október 18.

Imadom a "friss kek" illatat :)neha elkalandozok; de aztan visszaterek hozza

krsztmlnr

2023. október 16.
Kicsit túl sűrű az állaga, nehezen tudom kinyomni a tubusból, de úgy néz ki szereti a bőröm. Attól függetlenül én is visszatérek majd a baleára, mert az vált be a legjobban.

2023. augusztus 3.
A szokásos Balea Med-et használtam én is, de Rossmann volt a közelben, így ezt vettem. Tetszik, hogy ennek van egy minimális illata. Ez sem csípi a szemem, nekem sem irritál, szépen mattítja reggel a bőröm. Most ezt használom lemosóként a rutinban reggel és este (olajosat keresek most a babaolaj helyett e mellé), majd jövök update-tel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. október 16.

2023. augusztus 3.

tara95

2023. június 17.

Pontosan úgy jártam mint Fehereszti, tökre meg vagyok vele elégedve. Egyáltalán nem csípi a szemem, szépen felhabzik, kék, géles és teszi a dolgát. Üde váltás, a Baleából már 10+ tubus fölött használtam el, de innentől az Isana is bekúszik.

Up: Sajnos én is kipattogtam tőle elég rendesen, visszatérek a baleához...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. június 17.

Up: Sajnos én is kipattogtam tőle elég rendesen, visszatérek a baleához...

CandyShimmer

2023. június 9.

Valamiért nem szerette a bőröm, tele lettem pattanással.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. június 9.

Valamiért nem szerette a bőröm, tele lettem pattanással.

Fehereszti

2023. március 22.

Teljesen rendben van ez a kis lemosó! Én mindig a Balea Med ultra sensitive habzóját vettem eddig újra a DMben, de most elfogyott és csak Rossmann esett útba. Mivel második lemosóra sajnálok sokezret költeni, nekem gyorsan fogynak, rá esett a választásom és egyáltalán nem bántam meg! A Balea már idegesítő volt nekem amiatt, hogy teljesen illatmentes és egy idő után a tubus végének mindig lett egy kis fura szaga, így ezen habár illatanyag ellenes vagyok, nem zavar hogy van egy kis illata, sőt. A szemem nem csípi, szépen leszed mindent amit egy 2.lemosónak kell. Nem azt mondom hogy jobbat nem tudnék elképzelni, de kellemesen csalódtam. Picit lehet szárít, de mivel én egyből rutinozok utána, nem annyira tűnt fel. Az árát abszolút megéri.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. március 22.

brigi50c

2022. május 23.

8-900 Ft-os áron teljesen korrekt arclemosó. Muszáj volt valamit venni, mert elfelejtettem berakni azt az arclemosót, amit vinni akartam, tűzoltásként vettem a krémmániát gyorsan átfutva. Nem csalódtam. Második lemosásra szoktam használni, működik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 23.

LUNACICA

2022. február 20.

Én megvagyok vele elégedve,nem tolakodó illatú,jól habzik,sokáig elég,én sminket nem mostam le vele,csak arctisztításra használom,és arra nekem tökéletesen megfelel,pedig érzékeny bőröm van,és nem mindent szeret.Ár -érték arányban szerintem egy nagyon jó termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. február 20.

btia826

2022. január 22.

Mindig újraveszem, tökéletesen teszi a dolgát, a hétköznapi sminket leszedi és a szememet sem csípi.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 22.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Pantolactone
Vitaminok: Panthenol

Aloe vera növény leveléből származó lé. Vízmegkötő, gyulladáscsökkentő, antioxidáns és antibakteriális hatása van, valamint segíti a sebgyógyulást és általában a bőr regenerálódását is. Bár az aloe vera egyre nagyobb divat mostanában, Paula Begoun szerint tudományos kutatások nem igazolják, hogy hatékonyabb lenne a többi, hasonló tulajdonságokkal rendelkező összetevőnél (mint pl. a C-vitamin vagy a zöld tea).

Uborkakivonat. Paula Begoun szerint a közhiedelemmel ellentétben az uborkakivonatnak nincs a szem alatti duzzanatokra bizonyított puffadáscsökkentő hatása, Leslie Baumann The Skin Type Solution című könyvében azonban a gyulladáscsökkentő, érzékeny bőrre javasolt összetevők között említi. A nyugtató hatás mellett az uborkában található lutein nevű anyag talán csökkenti a bőr melanintermelését (melanogenesis), így a pigmentfoltok elleni harcban is hatásos lehet. Továbbá in vitro (azaz kémcsőben végzett) kutatások szerint az uborkában található összetevők segíthetnek a bőrt megvédeni a karcinogén (rákot okozó) összetevők ellen. Az uborka olyan illatos összetevőket tartalmaz, amelyek nem érzékenyítik a bőrt (ami ritkaság), így probléma nélkül használható fel a kozmetikai termékek természetes illatának fokozására.

Más néven gliceril monooleát. Glicerin és olajsav észtere, melyet a természetben előforduló, magas olajsav tartalmú zsírokból és olajokból nyernek. A sárgás folyadékot bőrpuhító (emolliens), emulgeáló és sűrítőszerként használják a kozmetikumokban.

Szintetikus lila festékanyag. Az EWG adatai szerint a bőrre káros, allergizáló hatással lehet. Az összetevőleg elsősorban hajápolási termékekben találkozhatunk.