Isana

Ár:   649 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   75 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Fanni79, Módosítva: 2021. március 23.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Normál, Kombinált

Ez a bőrradír gél aloe verával és uborkakivonattal pórusmélységig tisztítja a bőrt. Természetes eredetű, finom hámlasztó szemcsékkel kíméletesen és alaposan távolítja el az elhalt hámsejteket és finomítja a bőrképet. Aloe verát és uborkakivonatot tartalmazó összetétellel frissít.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Bellana

2021. június 8.

Gyorsan szerettem volna egy bőrradírt és ezen akadt meg a szemem, de kár volt megvennem. Ez egy gél, amibe szinte nulla radírozó szemcse van így bőrradírnak egyáltalán nem mondanám, csak arctisztító gélnel, amiket én nem szeretek meg nem is azt akartam volna. Egyszer próbáltam ki, nem csípett, nem szárított, de nem is radírozott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 8.

Gyulladáscsökkentők: Cucumis Sativus (Cucumber) Fruit Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Pantolactone