Isana

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. július 7.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Tusfürdők

Kellemes illatú tusfürdő. Hidratálja, puhává és selymessé varázsolja bőrét. Bőrbarát, bőrgyógyászatilag igazolt.

Ella

2018. július 30.

A férjem szereti, felfrissíti.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 30.

A férjem szereti, felfrissíti.

barbel

2016. december 28.

Németországból hoztam ezt a tusfürdőt (itthon nem tudom, lehet-e kapni), és nagyon szeretem. Amikor ezeregy edzőcuccot viszel magaddal, akkor jólesik, hogy nem kell külön tusfürdő és sampon - sőt, én ilyen mini flakonba szoktam tölteni, így még több helyet lehet spórolni.

Kellemes az illata (picit fiús, de a sport termékeknél ez az általános tapasztalatom), jól tisztít, megfelelően habzik samponként használva is - bár nekem kell utána balzsam, mint mindig.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 28.

Gyulladáscsökkentők: Allantoin

Forrás: ITT

Szintetikus, vízoldékony fekete színezőanyag. Általában élelmiszerek színezésére használják.

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.