Isana

Ár:   399 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: saethara, Módosítva: 2019. március 12.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Magas hatóanyag tartalmú kézkrém shea-vajjal és karbamiddal. További hatóanyagai, mint a méhviasz és a pantenol ápolják a nagyon száraz, repedezett kezeket. Gyorsan felszívódik, nem hagy hátra zsíros érzetet.

helgailles

2021. május 13.

Nagyon jó kézkrém! Csak azért nem ötös, mert volt egy Av..-os kézkrém anno, ami annyira jó volt, hogy azóta semmi nem ér a nyomába, de már nem vásárolok onnan, így más krémek után kellett nézzek. Az ára jó, a hatása jó. Kell pár perc, mire beszívódik, de egy éjszaka alatt szépen helyrehozza a télen kiszáradt kezeket.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 13.

Mamamacica

2021. január 23.

Nem hidratál eléggé. Nem irritál, az illata tetszik. Semmi extra.
Nem vásárolom újra.
A legjobb még mindíg télen-nyáron a Neutrogena piros kézkrém koncentrátuma.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 23.

Nem hidratál eléggé. Nem irritál, az illata tetszik. Semmi extra.
Nem vásárolom újra.
A legjobb még mindíg télen-nyáron a Neutrogena piros kézkrém koncentrátuma.

Lovaslany

2021. január 20.

Vastag textúrájú, igazán hidratáló kézkrém. Este, lefekvés előtt szeretem használni, mert kicsit hosszabb idő, amíg beszívja a bőr. Viszont nagyon puhává teszi a kezeimet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 20.

Csokiskeksz

2021. január 19.

Nagyon sűrű, igazi éjszakai kézkrém, szinte már maszk. Téli hónapokban szoktam használni, ha a szél és a hideg kiszárítja a bőrömet.
Sarokra is nagyon jó, szépen rendbe teszi a száraz, érdes bőrfelületeket.
Nekem sajnos egy idő után nagyon besűrűsödött a tubusban, de újravevős lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 19.

Sarokra is nagyon jó, szépen rendbe teszi a száraz, érdes bőrfelületeket.
Nekem sajnos egy idő után nagyon besűrűsödött a tubusban, de újravevős lesz.

Zonda

2020. december 22.

A Párom keze elcémás, így orvos sem kell ehhez, hogy meggyógyuljon. Már gyönyörűen hámlik és gyógyul a kézfején a bőre. Szívből ajánlom azoknak, akiknek első a gyógyulás.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. december 22.

Klaudia

2020. november 17.

Nagyon jól puhít, nagyon kellemes az illata, hamar beszívódik, elég szépek az összetevői és még az ára is kedvező! Mi kell még?

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 17.

attakk

2020. október 29.

Kipróbáltam a hozzászólások miatt a krémet. Nagyon finom illata van és jól beszívódott, de sajnos sokáig olajos érzetet hagyott maga után, nekem pedig fontos szempont, hogy kenekedés után 1-2 perccel már nyugodtan érjek hozzá bármihez.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 29.

JasmineK

2020. június 27.

Nagyon jó, olcsó, kellemes az illata, hidratál! Ősszel vettem, kb. 300 Ft-ért és valahova eltűnt. Most újra elővettem, mert feszült, hámlott a kezemen és ez egy csoda! Ezek után nem veszek drágábbat, azonnali segítség!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 27.

lobszter

2020. május 13.

Nekem ez a kézkrém vált be a legjobban, illetve az elődje (?), az Isana Med (ezt mostanában nem látom már) több tubust elhasználtam már. Vannak itthon flancosabb , drágább kézkrémek is , de mindig ehhez nyúlok inkább. Valóban sűrű, de jól beszívódik és jól hidratál. Főleg télen használom, meg most a karantén idején is minden nap. A családtagjaim is előszeretettel használják.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 13.

sziluetta

2020. május 6.

Még télre vettem, de nem nagyon használtam, most került elő a sok kézmosás+kézfertőtlenítő miatt. Kijött az ekcémám, nagyon szenvedtem és minden itthoni krémet kipróbáltam kb, hogy rendbehozzam (van ekcémára való szteroidos krémem, de ezt nem kellene huzamosabb ideig használni, így csak néha vetem be). Rétegezős módszert alkalmazok, ekcémakrém az ekcémára, a teljes kézre ez a krém, majd az egészre egy paraffinos krém lazárásnak. Nekem így ez a hármas rendbetette a kezemet (jó az ekcémát ennyire nem egyszerű rendbetenni, azzal még küzdök).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 6.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Urea, Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak