Best of Beauty 2019

Isana

Ár:   399 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: saethara, Módosítva: 2019. március 12.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Magas hatóanyag tartalmú kézkrém shea-vajjal és karbamiddal. További hatóanyagai, mint a méhviasz és a pantenol ápolják a nagyon száraz, repedezett kezeket. Gyorsan felszívódik, nem hagy hátra zsíros érzetet.

Jansis

2019. május 12.

Ár-érték arányban nagyon jó termék - extrémen kiszáradt kézre nem érdemes kenni, mert szétcsípi az urea, de rendszeresen használva jól végzi a dolgát:)
Gyorsan beszívódik, nem igazán tartós, de ilyen árkategóriában ez nem is elvárás szerintem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 12.

Veronika1

2019. április 24.

Szeretem ezt a kézkrémet! Bármikor amikor már láttam a kezeimen, hogy száraz a bőröm a téli időszakban akkor egyből nyomtam egy keveset a kezemre, megismételtem a nap folyamán párszor és valóban elmúlt a szárazság. Bátran ajánlom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 24.

balazskrisztii

2019. április 19.

Éjszakára használom, meglepően gyorsan beszívódik es reggelre finom, puhák a kezeim. Számomra az illata is jó, egyáltalán nem irritál. Ennyi pénzért ajándék

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 19.

Malachite

2019. április 11.

Ó, hát nagyon szeretem! Testes, de nem zsíros krém, ami azonnal ápol és megnyugtatja a szétrepedt bőrömet... sajnos ősztől tavaszig állandó lakója a táskámnak a kézkrém, így fene tujda már hányat próbáltam ki. Ez kimondottan jó. Éjszakára bőségesen felkenve reggelre puha mancsokat varázsol, nem csak egy réteg szilikon, amit az első kézmosás levisz. Csodát nem kell várni tőle, de napi 2-3 krémezéssel az enyémhez hasonló papírusz kezekből is ruganyos kacsókat varázsol. Én speciel szeretem az illatát, nem túl erős, nem enyhe, és van benne valami megnyugtató, finom, tiszta növényi jelleg. 400 forintért vegyétek, vigyétek!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 11.

saethara

2019. március 12.

Az összetevő lista alapján választottam mert rengeteg szuper dolog van benne és ehhez képest nagyon olcsó.

Tényleg viszonylag gyorsan beszívódik és nem marad utána zsíros-csúszós érzés, ennek ellenére nagyon jól hidratál, segített a szétszáradt kezemen.
Több kézmosás után természetesen újra kell kenni de ezt a szárító kézmosó szappanok és mosogatószerek számlájára írom.

Az illata speciel nekem nem tetszik mert elég erős, én jobban szeretem a semleges krémillatot, és jó lenne ha nem lenne az inci végén ott a sok illatanyag, de ettől az egy hibájától eltekintve szerintem jó kis kézkrém, újravenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Urea, Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak