Isana

Ár:   299 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   300 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kirara94, Módosítva: 2016. március 28.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Normál

Gyümölcsös-virágos illatával és ribizlikivonatával elvarázsolja az érzékeket és különleges élménnyé teszi a mindennapi zuhanyzást. Lágy ápoló komplex hatóanyagával segít megőrizni a bőr nedvességháztartását és megóvja azt a kiszáradástól. Puhává és bársonyossá varázsolja a bőrt.

brbara

2017. november 22.

Bár az illatát kifejezetten szerettem, sajnos nekem eléggé szárította a bőröm. Egy jó illat se éri annyit, hogy szárszárítsa a bőröm :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 22.

dettusbettus

2017. szeptember 7.

Szeretem az Isana tusfürdőket, de ennek (és a narancsosnak) az illatát nem kedvelem. De szerencsére nem sokáig érződik. Jól tisztít és nem szárít, úgyhogy jár a 4*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 7.

docsika9404

2016. december 30.

Ilyen rossz tusfürdőt még soha sem próbáltam! Nem elég hogy kifejezetten büdös, ráadásul nem is habzik. Semmire sem jó!! Hiába olcsó, még az a pár száz Ft is csak pénzkidobás volt érte

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 30.

bettina28

2016. december 17.

Az összetevői nem a legjobbak, de ennyi pénzért nem is elvárható. Az illata nagyon tetszett, szeretem az isana tusfürdőket mert nagyon különleges illatokban nagy választékban megtalálhatóak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 17.

baba_girl_16

2016. november 9.

Szeretem az Isana tusfürdőket, mert olcsók és a célnak tökéletesen megfelelnek. Ez a tusfürdő is hasonlóan teljesített, nagyon jó illata van, jól habzik és nem szárítja a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 9.

ihavenotime4this

2016. október 30.

Nekem szőlő illata van, kifejezetten szeretem ősszel. Nem marad meg olyan sokáig a bőrön, mint egy Yves Rocher. Engem sem szárít különösebben, nyilván nem egy Dove, de ettől szerintem nem is várja senki azt. Én nagyon megkedveltem, sajnos nem túl gyakran járok Rossmannba, de lehet, hogy be fogok térni több Isanás tusfürdőért is, ugyanis az ára is baráti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 30.

csontosmeggymag

2016. szeptember 25.

Soha nem adtam még egy csillagot. És soha nem szagoltam még izzadságszagú tusfürdőt. Ezidáig! Nem akartam hinni az orromnak. Első, második sőt még sokadik alkalommal sem. Húgom vette ezt a terméket és próbáltam hozzászokni, hogy ne tömjem a polcot feleslegesen még egy tubus tusfürdővel de nem bírtam tovább. Tesómnak semmi baja vele, de engem egyszerűen kiráz a hideg. Izzadtság szaga van!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 25.

tátombák

2016. július 17.

Ez már szerepel itt KM-en, a két termék közt annyi a különbség, hogy ebben van +1 összetevő a másikhoz képest.
Imádom a tusfürdőket, mindig a hangulatom szerint válogatom őket, és a sok közül amiket próbáltam, elmondhatom, hogy a kis kiszerelésű Isana tusik közül nálam ő a befutó. Nagyon rendben van az egész, szerintem igazi különlegesség a mostani kókuszos hype mellett az ibolya illat, én sokkal szívesebben használom. Imádom az illatát, a színét... Ha lenne belőle nagy tubus, biztosan orrba-szájba venném.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 17.

Moonbride

2016. június 16.

Első Isana tusfürdőm (mi tagadás, nem sűrűn járok Rossmannba :D), semmi problémám nincs vele. Ebben a melegben nagyon kellemes tusolni vele, használat közben elég intenzív gyümölcsillata van (és nem mű egyáltalán, plusz pont), viszont rajtam, csakúgy, mint szinte bármelyik másik tusfürdő, ez sem túl tartós. Nem szárítja a bőröm, az ára pedig szuper. Bátrabban fogok próbálkozni a többi verziójával is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 16.

SofiHarper

2016. május 28.

Kellemes ribizli illata van amit még fürdés után is sokáig érezni lehet, nem szárítja a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 28.

Hidratálók: Propylene Glycol

A fekete ribiszke gyümölcsének a kivonata. GLA-t (gamma linolén-sav, többszörösen telítetlen zsírsav) tartalmaz, ami bőrápoló, antioxidáns, sejtszabályozó hatású. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint összehúzó, lágyító, bőrkondícionáló hatású összetevő és illatanyag. Az összetevő segíti az egészséges bőr növekedését, gyulladáscsökkentő hatású, arra vonatkozóan viszont nincs adat, hogy a GLA hatékony lenne a ráncok kezelésében.

Forrás: ITT

Mesterséges színezék. Piros.

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.