Isana

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   7 x 2 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: 0808, Módosítva: 2019. május 10.

Kiszerelés:   7 x 2 ml
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Bőrtápláló koncentrátum C-vitaminnal és B5 provitaminnal.

Hatékony öregedésgátló kezelés antioxidáns formulával. A bőrnek értékes vitaminokat és tápanyagokat biztosít, valamint védi a szabadgyököktől.

lara2

2019. november 18.

Utálom az illatát és az állagát. Habosodik a bőrömön, aztán rászárad... Úgy gondoltam, hogy nem is használom el az össze ampullát, viszont meglepődve tapasztaltam, hogy halványítja a pattanás utáni foltjaimat, amit az előtte használt (jóval drágább) C vitaminos szérumom nem tett meg. Nem hiszem, hogy újra megveszem, de az alacsony áráért cserébe nem olyan rossz termék ez...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 18.

AnnaLAKK

2019. szeptember 15.

NE VEDD MEG. Ha lehetne egy csillagot se adnék neki. Felkentem a bőrömre ami egész jól nézett ki, erre a termék hatására kipattogzott piros lett a bőröm és két hét volt mire újra rendbe tudtam hozni. Szörnyű, illata jó, de minek, ha tönkre teszi a bőrömet. Óriási csalódás mert már több Isana termék is jó volt a bőrömre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 15.

summerrain

2019. július 11.

Többször próbálkoztam vele, engem arcon sajnos egyértelműen irritál, gyanítom, hogy a rengeteg parfüm a ludas (használtam más terméket Ethyl Ascorbic Acid-dal, azzal nem volt gondom.). Szerintem nagyon erős illata van ahhoz képest, hogy arcápoló termék.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 11.

ciska

2019. március 20.

Nagy reményeket fűztem ehhez a termékhez a vélemények alapján. 1-2. napon semmi érdekeset nem tapasztaltam talán csak annyit hogy puhább tapintású volt a bőröm, aztán a 3. napnál elkezdtek apró pici pattanások megjelenni az arcomon, de azért még a 4.ampullát is elhasználtam de csak több jelent meg. Nem kockáztattam, a többi ampullát már nem használtam el. Nem tudom lehet csak az én bőröm ilyen "érzékeny".. de még egyszer már nem próbálkozom mert nem volt kellemes tapasztalat..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 20.

MrkAnita

2019. március 5.

B O R Z A L M A S!

A leges leges legrosszabb ampullás szérum amit használtam ever!

Kezdjük ott, hogy habzik. WTF??? Konkrétan mintha egy nagyon műanyag wc illatosító szagú samponos oldatot vinnék fel a bőrömre. Igen, itt már elspoilereztem a következő "poént", a szaga is borzalmas. Közben persze kismillió illatosító adalék van benne... Minek? (Persze amúgy én vagyok a hülye, hogy csak most néztem meg alaposabban az összetevők listáját.)
Ha legalább csak semmit nem csinálna akkor kaphatna egy szép kövér 1 csillagot, de sajnos ez a termék annyira rossz, hogy bánom, hogy az értékelő rendszer nem tud negatív tartományt értelmezni.
Az első két napon csak az tűnt fel, hogy szárít. Nem úgy mint pl. egy hámlasztó, hanem mintha konkrétan kiszívná a nedvességet a bőrből.
Harmadik napon vettem észre, hogy olyan mintha valami gusztustalan bevonatot képezne, persze most már látom, ez nem is titkolt hatása még ha megemlíteni persze el is felejtik a leírásban, de ott figyel a cuki kis Biosaccharide Gum az inciben.
Ekkor már erősen gondolkodtam, hogy a maradékot úgy ahogy van kivágom a szemétbe, de sajnos nem tettem meg és kitartottam a végéig.
Természetesen az ígért hatások közül egyetlen egyet sem tapasztaltam, még nyomokban sem. Az utolsó ampullát követően még pattanások is megjelentek az államon, hurrá!
Több mint 1 hét kellett mire helyre tudtam hozni utána a bőröm. Katasztrófa, senkinek nem ajánlom!

Teljes és őszinte döbbenettel olvasom a korábbi véleményeket, mondjuk azt látom, hogy vízhiányos bőrrel eddig nem érkezett rá értékelés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 5.

B O R Z A L M A S!

A leges leges legrosszabb ampullás szérum amit használtam ever!

Katka0716

2019. február 14.

Nagyon jó kis kezelés!
Akartam már adni vmi pluszt a bőrömnek, mert most már foglalkoznom kell lassan a fiatalság megőrzésével. Ha ki jött egy-egy pattanás, a helye olyan nehezen akart el múlni, sokáig látszott.
Alapvetően vegyes a bőröm, egy kis vizhiány, néhol tág pórusok, bizonyos részeken hajlamos a pattanásra.
Nem akartam egyből egy nagy adag szérumot venni, mert sok lett volna és amúgy sincs szükség olyan sokra, így is a 4.,5. nap után a homlokomnak már sok volt.
Na, aztán valahogy ide keveredtem és fel keltette az érdeklődésemet, h csupa jó dolgok vannak le írva, végül megvettem 😁
Hasonlóan a többiekhez, a, 4.,5. nap után láttam a változást. Szinte teljesen eltűntek ezek a makacs pattanás hegek, alig látszódnak, a pici begyulladt pöttyöket le húzta, amik így menstruáció előtt csak elő jönnek, el csúfítanak, aztán vissza húzódnak. Tehát pont menstruáció előtt sikerült csinálni a kezelést 😄 de meg birkózott még velük is. Finom, puha lett a bőröm és majdnem teljesen pattanás mentes. Kicsit zsírosította a bőröm, de csak a nap végére, mondjuk erre szerintem a menstruáció közeledte is hatással van.
Úgy, hogy nekem be vált! Ha érzem, h szükségem lesz megint vmi pluszra, ezt fogom választani, nincs szükségem még komolyabb dologra(kopp, kopp, kopp) . Pedig az Isana termékek nem a kedvenceim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 14.

Nagyon jó kis kezelés!

Ennie86

2019. január 29.

2 napja hagytam abba az 1 hetes kúrát. Az első C-vitaminos kezelésem volt. :) Úgy kb a 3.-4. napon kezdtem én is érezni a változást. Szépen halványította a hegeket/májfoltokat. Üdébbnek és puhábbnak éreztem a bőrömet tőle. Az egyetlen negatívuma, hogy egy ideig ragacsos érzetet hagy az arcon, de hamar be lehet 'paskolni'. Nekem simán elég volt 1 ampulla 2 napra, így este és reggel is tudtam használni. :) Biztosan újra fogom venni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 29.

NikiN

2019. január 28.

Ennek, egy olyan fajtajat vettem Nemetorszagban amiben a C-vitamin mellett, E-vitamin es Retinol ampullak vannak (4,95€). A Booster-setben osszesen 7db ampulla talalhato amibol 2-2 a C es az E-vitaminos, valmint 3db Retinolos. Az ampullak eleg sok folyadekot tartalmaznak, ha valaki sporolni akar szerintem siman 2 alkalomra is eleg lehet. En helyette a maradekkal jol bekentem a nyakamat es a mellkasomat is. A boosterek kicsit ragacsos erzest hagynak maguk utan, de este lefekves elott nekem ez nem volt zavaro.
Az egy het vegere ugy erzem, hogy szebb a borom, kevesebb a miteszerem, kisebbek a porusaim es kicsit elettel telibb a borom, pedig mellette meg betegeskedtem is picit. Pattanasokat es irritaciot sem okozott. Valoszinuleg ujraveszem es idoszakosan beiktatok egy hetes kurakat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 28.

hogbara

2019. január 13.

Ez az első c vitaminos készítményem. Azért ezt vettem meg, mert olcsó, könnyen beszerezhető, illetve az én koromban még komolyabb c vitaminos kencére szerintem nincs szükség. A 3.-4.( már pontosan nem is emlékszem) üvegcse után láttam, hogy szebb a bőröm, a pattanás hegek halványodtak, a pórusaim már nem is látszódnak. Ma kentem fel az utolsót, a végeredmény magáért beszél. Teljesen másképp néz ki ma már a bőröm mint a használata előtt. Biztos újra fogom venni, kúra szerűen fogom használni. Mindenkinek csak ajánlani tudom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 13.

umpalumpa

2018. december 5.

Amikor belefutottam Lyll véleményébe, nagyon biztatónak találtam. Beszereztem hát én is a szérumot.
Bár az összetevők nem tökéletesek, de szerencsére az arcomnak nincs baja ezekkel. A hatást a 4. üvegcsénél kezdtem látni. Kisimultabb bőrkép, összébb húzott pórusok, talán kicsit egységesebb az arcom színe is, a karikáimat leszámítva :P
Ez az első C-vitaminos készítményem, igen ebben lemaradtam. Nagyon tetszik a hatása, az ára és a könnyű elérhetősége (már ha nem rabolják le a polcokat a boltban). Az ampulla tartalma jó sok, először felét használtam el, a többit hűtőbe tettem másnapra, lefedve. Aztán rájöttem, hogy 2 réteget is beszív a bőröm, így 2x kenem fel pár perc eltéréssel. A T-vonal kivételével krémezek is utána, mert télire kell a plusz réteg meg amúgy is ajánlott, ha nem zsíros nagyon a bőr.
Szeretem és veszek még ilyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 5.

Szeretem és veszek még ilyet.

Antioxidánsok: Ethyl Ascorbic Acid
Hidratálók: Betaine, Glycerin, Biosaccharide Gum-1, Pantolactone
Vitaminok: Ethyl Ascorbic Acid, Panthenol

A tiszta C vitamin stabilizált változata, melynek molekula súlya (más származékokkal ellentétben) alig nagyobb, mint a tiszta C vitaminnak, így hasonlóan hatékonyan tud a bőrbe szívódni. A gyártó szerint a hatása megegyezik a tiszta C vitaminnal, azaz antioxidáns, pigmentfolt elleni és kollagén termelést serkentő tulajdonsága is van. Sőt, a gyártó mérései szerint a stabilitás okozta jobb felszívódás (amelyet nem ront le a nagyobb molekulaméret) következtében a tesztekben magasabb bőrfehérítő és kollagénvédő hatást mutat a sima C vitaminhoz képest. Lásd még tiszta C vitamin.