Isana

Ár:   350 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. augusztus 25.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Samponok

Szilikonmentes sampon normál hajra narancs és homoktövis kivonattal.

Nitaka

2019. október 28.

Szépen tisztít, viszont nagyon habzik, keveset kell belőle használni. Nyárra nekem megfelelő, amikor 2 naponta kell hajat mosnom. Az illata nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 28.

Lory

2019. augusztus 18.

Nagyon jól habzik,jól tisztít és kellemes narancs illata van.A sampon választást nem szoktam túlmisztifikálni,úgyis a balzsam,pakolás és a többi kence hatásán múlik inkább a hajam állapota.Ebben az árkategóriában egy jó választás volt,a drágábbak sem tudnak többet.Ha nem is nélkülözhetetlen csodaszer de egy jó sampont próbáltam ki.A 4 csillagot simán megérdemli.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 18.

tyukanyo

2019. július 1.

Valamiért nagyon megtetszett az összes ilyen dobozos isana sampon. Eddig a gyapotvirágosat(világoskék) és mentásat
(kékeszöld) próbáltam mellette. Ugyan úgy teljesített ez is mint a másik kettő. Nagyon alaposan tisztít. Kétszer elég vele megmosnom a hajam. Nem zsírosít és ki tudom vele tolni a hajmosást. Nem szárít annak ellenére, hogy alapos. Isteni illata van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 1.

juditkaa70

2019. április 26.

Ez a sampon az árához képest nálam jól teljesít. Jól habzik,és tisztít. Fényes,és rugalmas a hajam,és könnyebben fésülhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 26.

detti23

2018. augusztus 20.

Eddig még nem próbáltam ennyire alacsony árkategóriás sampont, de nem bántam meg, hogy ezzel kivételt tettem. Szépen tisztít, jól habzik, egyáltalán nem szárít, nem zsírosít. Az én hajamnak teljesen megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 20.

Pampilla

2018. február 10.

Szerettem a finom illata miatt,jól habzik,jól tisztít ára is jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 10.

Szerettem a finom illata miatt,jól habzik,jól tisztít ára is jó.

foltanyicintia

2018. január 22.

Csatlakozom az előttem szólóhoz. Túlságosan habzik. Nem hittem, hogy előfordulhat ilyen egy samponnál. Igaz csak egy borsónyi kell belőle, de azt is fél órán keresztül lehet öblögetni a hajamból. Az illata, amúgy nagyon jó, de nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 22.

Ophelia

2018. január 11.

Többet próbáltam már az újvonalas Isana samponok közül, nem ez lett a befutó. Ha létezik ilyen, túlságosan jól habzik, nem érzem benne a krémességet. Nyikorgós a hajam lemosáskor, mégsincs az a hűha tisztaság érzés, hamar zsírosodik utána a hajam. Az illatát csípem, de ez kevés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 11.

emmike

2017. november 11.

Jó kis sampon, egyszer használtam, egész jól teljesített. A hajam selymes lett tőle, de mivel normális hajra való, nekem pedig ugye vékonyszálú,gyorsan zsírosodó hajam van, ezért nem veszem újra. De az árért megéri, hozza amit kell.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 11.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Propylene Glycol