Isana

Ár:   350 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2022. január 5.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Samponok

Szilikonmentes sampon normál hajra narancs és homoktövis kivonattal.

Bettii98

2022. január 1.

A hajamat borzasztóan összekócolja, nagyon hamar zsírosodik tőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 1.

A hajamat borzasztóan összekócolja, nagyon hamar zsírosodik tőle.

Aquariusgirl

2021. szeptember 6.

Én is nagyon elégedett vagyok vele, ár/érték arányban nagyon jó!!! Én első mosásra használom csak, mert a második az színező samponos mosás, de így is érzem a tisztító hatását, valamint azt, hogy már selymes a haj, az első öblítésénél is. Mindenképp veszek még belőle. Nálam plusz pozitívum, hogy nincs benne szilikon, nem kell annyi szilikon a hajunknak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. szeptember 6.

Bridge29

2021. május 25.

Jó illatű jól habzik,de valamiért nem érzem úgy hogy teljesen tiszta.lenne utána a hajam.a korpát nem tünteti el . Biztos hozzaszoktam a h@s minőségéhez. Azért elhasználtam a flakonnal.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 25.

canaille

2021. március 3.

Ecsetmosásra használom, nagyon szépen habzik és jó az illata is. Gyorsan és alaposan ki lehet vele mosni az ecseteket, és kb 400ft egy flakon. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 3.

Hecate

2021. március 3.

Már már kicsit más, de hasonló a csomagolása. Kellően tisztít, roppant kellemes illatú, jól habzik és nem szárítja a hajam. Használat után nincs probléma a kifésüléssel sem. Aztán illata nem sokáig bírja, ám a termék jó árban van és élmény használni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 3.

Audry1

2020. július 19.

Az illata isteni, de nekem a hatása is meggyőző! Ár/érték arány tekintetében nekem több, mint megfelelő! Három napig bőven bírja a hajam, mielőtt megint meg kéne mosnom vagy szárazsampont kéne használnom.
Nekem nem szárítja a hajam (hajvégekre mondjuk mindig teszek hajvégápoló olajat, szintén Isana márka), könnyen fésülhető, fényes marad (már évek óta nem festem) és puha is.
Nem nehezíti el a hajamat, bár az illata nem tartós, de nem is bánom.

Nekem 5 csillag eddig az összes kipróbált Isana sampon :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 19.

Nem nehezíti el a hajamat, bár az illata nem tartós, de nem is bánom.

Nekem 5 csillag eddig az összes kipróbált Isana sampon :)

Mimi1228

2020. május 19.

Sajnos az én korpás hajamon nem segít. Elhasználom, mert ennyiért egyébként jó kis sampon, tisztítani tisztít, jól habzik. Az illatát nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 19.

Littlecream

2020. január 21.

Én nem tapasztaltam hogy annyira nagyon habozna az illata viszont tényleg nagyon jó. Átlagos samponnak mondanám javítani nem javított a hajamon (talán első nap kicsit puhább érzésű) de rontani se rontott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 21.

Ladybugx

2019. december 26.

Ennyi pénzért ajándék. Szilikon mentes, ami nálam az elsődleges szempont, így megvettem, úgy voltam vele,ha nem válik be folyékony szappannak jó lesz, mert nagyon jó illata van. Bármelyik túlárazott, márkás sampont kenterbe veri. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 26.

Nitaka

2019. október 28.

Szépen tisztít, viszont nagyon habzik, keveset kell belőle használni. Nyárra nekem megfelelő, amikor 2 naponta kell hajat mosnom. Az illata nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 28.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Niacinamide, Propylene Glycol