Isana

Ár:   399 Ft   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szofi, Módosítva: 2012. február 28.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hajformázók

A divatos frizurának hosszantartó, erős tartást biztosít.

Fabricia

2019. augusztus 8.

Igazából nem nagyon veszek észre a hajamon bármi féle változást. Pont ma elfelejtettem hajszárítás előtt használni és olyan lett a hajam mint mindig. Szóval nem is értem minek fújkálom- Összetevők alapján sem a legjobb. Szerintem innentől hanyagolom :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 8.

Reddiamond

2016. május 13.

Részemről ez egy nagy pénzkidobás volt. Semmit nem csinál a vékonyka hajammal, pedig csak az kellene megoldania, hogy rendezettnek látszódjon a hajam, mert hajlamos felágaskodni, így kócosnak látszom. Érdekes, hogy a göndörítő verziója legalább erre képes volt. Mintha felcserélték volna a palackokat....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 13.

lilibeck

2016. április 11.

Ezt rárakni a frissenmosott hajamra elég nagy hülyeség volt, ugyanis ragadt tőle mindenem. Nem hogy megemelte volna a hajam, inkább elnehezítette és lelapult. Nem lehet annyi adagot kinyomni amennyire nekem szükségem lenne. Picit megnyomom és kijön egy nagy adag, olyan mintha be lenne állítva hogy mindig annyi jöjjön ki belőle...xd

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 11.

jete92

2015. november 23.

Egynek elmegy, de nem csodaszer, bár ennyi pénzért nem is vártam el. Gyorsan zsírosodik a hajam, de nem vettem észre, hogy ettől hamarabb látszana rajta. Dúsítani picit dúsít, de csodát nem tud tenni a vékonyka hajszálaimmal.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 23.

hadri

2015. augusztus 21.

Sokkal jobb mint pl. a Fructies hajhabok, nincs olyan erős, tolakodó illata és az ára is fele annyi. Kicsit szárít, de ez az én zsíros hajamnál nem probléma. Nagyon jól dúsít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 21.

Tunderviragos

2015. július 10.

Szuper kis termék ő is, mint a color, árban, kiszerelésben is, 4-dik hónapja használom a colorral együtt, mert növesztem a hajam. Ez nagyon szepen dúsítja a vékonyszàlú és egyben dús hajamat. szepen vigyazz a hajamra ő is. Inci miatt 4.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 10.

AliciaS

2014. április 15.

Régen használtam, tartása egy hármas.De tapad-ragad, és büdös is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. április 15.

Régen használtam, tartása egy hármas.De tapad-ragad, és büdös is.

mustang

2014. január 16.

Nagyon baráti ára miatt vettem meg, és ehhez képest nem is rossz. Nekem jól dúsítja a hajamat, még hajszárítás nélkül is. Viszont van egy hátulütő: ha a fejbőrömre került, bekorpásodott tőle, ezért csak 3 csillag. Azóta úgy viszem fel, hogy a fejbőrömre ne kerüljön, hanem csak a hajtövekre, még a hosszára sem kenek. A hajtövet szépen megemeli, leginkább akkor hatásos, amikor már épphogy kicsit nedves a hajam. Szerintem megéri megvenni, de mivel nekem érzékenyebb rá a fejbőröm, így legközelebb visszatérek a kicsit drágább, ám jól bevált wellaflex hajhabra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 16.

sziszoka

2012. szeptember 23.

Nem egy nagy szám.Nem mondhatnám,hogy dúsít,száll a hajam is tőle elég rendesen.Mintha semmit nem használnék.Olcsó,de kidobhattam volna az ablakon is azt a 400 Ft-ot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 23.

kissacko

2012. május 8.

Csak hajsütéskor szoktam használni, de ahhoz tökéletesen megfelel, bár nekem kicsit gyorsabban zsírosodik tőle a hajam, de az árát mindenképpen megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. május 8.

Vitaminok: Panthenol

Szintetikus eredetű felületi hártyaképző segédanyag. Elsősorban hajápoló termékekben találkozhatunk az összetevővel - megkönnyíti a kifésülést és csökkenti a hajfelszín elektromos feltöltődését.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.