KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Isana

Ár:   269 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. november 26.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

Ez a tusfürdő édes szilva és karamell illattal kényeztet, miközben optimális ápolást nyújt a bőrnek. Ápoló komplexet tartalmazó összetételének köszönhetően segít fenntartani a bőr nedvességháztartását és véd a kiszáradástól.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

oliviag

2017. december 12.

Nagyon megszerettem az illatát, viszont tényleg nem valami tartós :(

oliviag
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 12.

Nagyon megszerettem az illatát, viszont tényleg nem valami tartós :(

bugeyes

2017. december 10.

Az itteni vélemények alapján vettem meg. Persze semmi extra, de az ár-érték arány szuper, egyébként szerintem nagyon kellemes így a szilva-karamell együtt. Ellenben egyáltalán nen tartós az illata, zuhanyzás után elillan.

bugeyes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 10.

orchidea8627

2017. december 10.

Szerintem ez egy jó kis szilvás-cukros tusfürdő-gél, nem szárít, nem túl émelyítő illattal, teljesen megfelelő árral.
Hideg, téli hónapokra tökéletes, meleg időjárásban nekem sok lenne.

orchidea8627
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 10.

Hideg, téli hónapokra tökéletes, meleg időjárásban nekem sok lenne.

eddiethestray

2017. december 7.

Egy igazán karácsonyi illatot kerestem, rá esett a választásom, de sajnos le kell húznom ezt a tusfürdőt, mert rettenetes szaga van :(( Engem inkább valami olcsó pacsulira és odaégett cukorra emlékeztet, mintsem szilvára és karamellre... nálam 5/2, de csak mert nem szárítja a kezet és szép a csomagolása :((

eddiethestray
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 7.

ildiii13

2017. december 4.

Imádom, igazi téli illat, kedvező áron. :)

ildiii13
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 4.

Imádom, igazi téli illat, kedvező áron. :)

gossipfenty

2017. december 4.

Annyira jó az illata, csak szagolgatnám egész nap :-) kár, hogy fürdés után már semmit sem érezni belőle...... :/

gossipfenty
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 4.

mafalda

2017. november 29.

Áhhhh imádat!!!
Finom krémes jóleső édes, olcsó!!!

mafalda
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 29.

Áhhhh imádat!!!
Finom krémes jóleső édes, olcsó!!!

Vattacukor1990

2017. november 29.

Jelenleg ezt a tusfürdőt használom. Az ünnepek közeledtével szeretem kipróbálni a téli limitált kiadású termékeket. Az illata majdnem pont ugyanolyan, mint a The Body Shop havas szilva illatú termékei. Géles állagú tusfürdő kedvező áron.

Vattacukor1990
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 29.

lovecreams

2017. november 26.

Igazi szilvás kis fincsiséég, igeen, valódi SZILVA. Nem szárít, jól habzik, csak nem tartós az illata...de ezért nem vonok le pontot most😋

lovecreams
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 26.

zsofia960217

2017. november 24.

A csomagolása tetszett meg elsőnek, és az illata is nagyon megfogott, így jött is velem haza. Ajánlani tudom, mert hosszantartó illata van, nem szárít, és még az ára is nagyon kedvező.

zsofia960217
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 24.

Színezék. Lilás piros.