KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Isana

Ár:   269 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. november 26.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

Ez a tusfürdő édes szilva és karamell illattal kényeztet, miközben optimális ápolást nyújt a bőrnek. Ápoló komplexet tartalmazó összetételének köszönhetően segít fenntartani a bőr nedvességháztartását és véd a kiszáradástól.

FrostJaina

2018. február 17.

Nem szívesen használom. Amugyse igazán szeretem a zselés állagú tusikat, ezt csak a csomagolás miatt vettem meg. Nagyon mű illata van számomra.

FrostJaina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 17.

mujerconfused

2018. február 10.

Ár-érték arányban szuper, a szilva lehetne benne egy kicsit intenzívebb.

mujerconfused
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 10.

Ár-érték arányban szuper, a szilva lehetne benne egy kicsit intenzívebb.

kismadár

2018. február 9.

Sem a karamellt, sem a szilvát nem találom benne, bármennyire is próbálok koncentrálni ezekre az illatokra... Anno az Avonnak volt télen szilvás tusfürdője, na az igen. az tényleg isteni szilva volt, ez ahhoz képest a kanyarban sincs. Nem rossz kis gyümölcsös illat, de se nem szilva, se nem karamell. Egyébként jó kis tusfürdő, de nem venném újra.

kismadár
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 9.

Detti

2018. február 5.

Én nagyon szeretem az illatát. Lehet, hogy nem a legtökéletesebb tusfürdő, de a bőröm nem szárítja, nem lettem rá allergiás és ebben a komor téli időben kész felüdülés a lelkemnek is. Én nem bánom, hogy nem húzok szilva illatot órákig magam után, így nekem pont elég, hogy a zuhany alatt állva érezhetem az illatát.

Detti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 5.

kothencz001

2018. február 3.

Nekem nagy csalódás volt ez a tusfürdő, persze nagyon olcsó, ezért nem bánom, hogy kipróbáltam. Imádom a szilvás ízt/illatot, de ennek csak a turnusban lehet érezni az illatát, akkor se túl intenzíven. Amint magamra kentem egy sima natúr szappanra hasonlított inkább, és nem habzik jól. Sose venném újra.

kothencz001
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 3.

Grandma'2013

2018. január 26.

Az itteni lelkes vélemények alapján vettem meg, de nekem annyira nem jött be. Se szilva, se karamell illatot nem érzek rajta. Egy átlagos tusfürdő, ár-érték arányban teljesen rendben van. A csomagolás nagyon szép, a színe is bejön, de nem veszem újra, ha kifogyott. Van jobb.

Grandma'2013
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 26.

zsazsa

2018. január 20.

Többen írták, hogy befőtt illata van és tényleg. Nekem tetszik. Amúgy egy szimpla tusfürdő, sokat nem ígér, de jó az illata és szép a színe is. 300 ft-ért pont jó. Nem vettem eddig Isana tusfürdőket, de ennek hatására, lehet szét nézek még a kínálatban milyen tusfürdők kaphatóak.

zsazsa
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 20.

dizabella01

2018. január 16.

Nekem az illata nagyon nem jött be, mustra emlékeztet, bor illatát idézi. Ennek ellenére semmi kivetnivalóm nincs, csomagolása szép, ára alacsony, megfelelően habzik, jól tisztít, de én 2 használat után elbúcsúztam tőle, most már más használja.

dizabella01
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 16.

arcoiris

2018. január 14.

Finomfinomfinoooooooooom! :) Nem túl édes, nem gejl, pont jó! ...és a színe is szép! Amúgy pedig egy sima tusfürdő :)

arcoiris
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 14.

cherry93

2018. január 13.

ÓÓÓ de fincsi! Először kicsit fura volt, mert cefreszagra (szilvapálinka ;) ) asszociáltam, de aztán meg már az édes konzumos szaloncukor jutott róla eszembe. Érthetetlen.. de imádom. És azért kicsit tartja is az illatát a bőrön.

cherry93
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 13.

Színezék. Lilás piros.