KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Isana

Ár:   269 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. november 26.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Tusfürdők

Limitált kiadás

Ez a tusfürdő édes szilva és karamell illattal kényeztet, miközben optimális ápolást nyújt a bőrnek. Ápoló komplexet tartalmazó összetételének köszönhetően segít fenntartani a bőr nedvességháztartását és véd a kiszáradástól.

herczegno33

2018. november 19.

Nem tudtunk összebarátkozni, nekem sok ez az illat, ès a bőröm se szereti. Az isanás tusfürdők amúgy egèsz jók. De ez a változat nem tetszik, pedig próbáltam szeretni.

herczegno33
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 19.

bettina28

2018. szeptember 19.

Nekem nagyon bejött az illata, az színe, az állaga, mindene :D Szerintem szuper kombináció volt.

bettina28
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 19.

sophiie

2018. július 6.

Annyira szerettem ezt a tusfürdőt télen használni! Ami furcsa, hogy a többi tusfürdővel ellentétben a végére nem untam meg az illatát,sőt! Kellemes állaga van, jó az illata, tisztít.

sophiie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 6.

wildrose

2018. március 15.

Kellemes, édes, szilvás illatú, cuki, lila színű tusfürdő, géles állagú és hajlamos csúszkálni használat közben, de jól habzik, jól tisztít. Egy kicsit szárítja a bőrt.

wildrose
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. március 15.

pillepocok

2018. március 14.

Jajj... A boltban még tetszett az illata, kicsit parfümösnek éreztem, aztán itthon hirtelen szilvabefőtt lett némi pálinkâs felhanggal. Szeretem a gourmet tusikat, de a befőtt szag az nekem már extrém...

pillepocok
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 14.

FrostJaina

2018. február 17.

Nem szívesen használom. Amugyse igazán szeretem a zselés állagú tusikat, ezt csak a csomagolás miatt vettem meg. Nagyon mű illata van számomra.

FrostJaina
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 17.

mujerconfused

2018. február 10.

Ár-érték arányban szuper, a szilva lehetne benne egy kicsit intenzívebb.

mujerconfused
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 10.

Ár-érték arányban szuper, a szilva lehetne benne egy kicsit intenzívebb.

kismadár

2018. február 9.

Sem a karamellt, sem a szilvát nem találom benne, bármennyire is próbálok koncentrálni ezekre az illatokra... Anno az Avonnak volt télen szilvás tusfürdője, na az igen. az tényleg isteni szilva volt, ez ahhoz képest a kanyarban sincs. Nem rossz kis gyümölcsös illat, de se nem szilva, se nem karamell. Egyébként jó kis tusfürdő, de nem venném újra.

kismadár
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 9.

Detti

2018. február 5.

Én nagyon szeretem az illatát. Lehet, hogy nem a legtökéletesebb tusfürdő, de a bőröm nem szárítja, nem lettem rá allergiás és ebben a komor téli időben kész felüdülés a lelkemnek is. Én nem bánom, hogy nem húzok szilva illatot órákig magam után, így nekem pont elég, hogy a zuhany alatt állva érezhetem az illatát.

Detti
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 5.

kothencz001

2018. február 3.

Nekem nagy csalódás volt ez a tusfürdő, persze nagyon olcsó, ezért nem bánom, hogy kipróbáltam. Imádom a szilvás ízt/illatot, de ennek csak a turnusban lehet érezni az illatát, akkor se túl intenzíven. Amint magamra kentem egy sima natúr szappanra hasonlított inkább, és nem habzik jól. Sose venném újra.

kothencz001
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 3.

Színezék. Lilás piros.