Isana

Ár:   900 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. március 12.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Testápolók

Testápoló krém babasszuolajjal és virágillattal.

bucieli

2020. november 16.

Gyorsan beszívódik, könnyű krém ami jól hidratál.
Nagyon szeretem, már kétszer újravettem.
Árérték arányban verhetetlen. :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 16.

Gyorsan beszívódik, könnyű krém ami jól hidratál.
Nagyon szeretem, már kétszer újravettem.
Árérték arányban verhetetlen. :D

Burya

2020. július 19.

Nem vagyok nagy krém-rajongó, mindig az az érzésem tőlük, hogy van egy réteg a bőrömön, amit azonnal le kell mosnom. Ez alól kivételt képeznek a Baba testápolók, de mivel azok kissé drágák, így kipróbáltam ezt a tégelyes krémet, mert más Isana termékek is okoztak már kellemes meglepetést. Ennél sem volt másként. Tetszik, hogy icipicit sűrűbb, mint a Baba testápolók, nem annyira folyós, plusz ebből szó szerint az utolsó molekulát is ki lehet bányászni, nem úgy, mint a tubusos bármik esetében. Gyorsan és tökéletesen beszívódik, nem hagy zsíros vagy ragadós réteget, sőt még kézkrémnek is ideális a melegebb időszakban (télre azért kevés lenne). Az illata nekem kicsit édesebb, mint ami jól esne, inkább vaníliásnak vagy mandulásnak érzem, mint friss fehér virágosnak, de egye fene, megbocsátom neki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 19.

angy1027

2020. május 25.

Gyorsan beszívódik, puha lesz tőle a bőröm, bár sokáig nem tart a hatása.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 25.

Gyorsan beszívódik, puha lesz tőle a bőröm, bár sokáig nem tart a hatása.

kovacsgretii

2020. május 15.

Én egy testápolótól azt várnám, hogy ápolja a bőröm.. hát ez a termék nagyon gyorsan beszívódik, talán túl gyorsan is, a szétkenést nehezítve. Az illata nekem nagyon erős virágos illat, ami megmarad a bőrön. Viszont a hatása.. van egyáltalán?:D vagy 5 féle olaj van benne, mégis mintha vizet kentem volna magamra. Sajnálom, mert elég kiadós mennyiség, a csomagolás is praktikus.. na meg persze imádom az Isana termékeket, de ez valahogy nem lett eltalálva.. legalábbis nekem, pedig nem száraz a bőröm egyáltalán, és nem is hideg évszakban teszteltem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 15.

emb1p3

2020. április 28.

Évek óta használtam ezt a csokis társával felváltva, míg a legutóbbi flakon kibontásakor a kellemes generikus virágillat helyett valami savanykás, avas szag csapta meg az orrom. Visszavittem, hogy megkérdezzem, hogy történhetett ez, visszavették és adtak egy új tégelyt, azzal indokolták, hogy reformulálták a terméket. A cserekrémemnek is pont ugyanolyan borzasztó szaga van, úgyhogy kénytelen vagyok azt feltételezni, hogy a termékfejlesztők, megszagolván az új formulát, azt gondolták, hogy minden a legnagyobb rendben, ez így tökéletes lesz. Értetlenül állok a dolog előtt, nem is mertem másfélét venni, átbattyogtam a konkurens drogérialáncba, és megvettem az ő hasonló krémüket. Szomorú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 28.

Platina890413

2020. február 11.

Nagy mennyiség az biztos!!😅
Illata nagyon kellemes , gyorsan beszívódik, nem ragad- szép összetevők-! Rajtam sokáig érződik az illata .
Kell ennél több?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 11.

Nagy mennyiség az biztos!!😅
Kell ennél több?

linkee

2019. augusztus 8.

Hú, de jó ez!Szeretem az Isana tégelyes testápolóit, egyrészt ez a kiszerelés a legfelhasználó barátibb(nem kell a vége felé csapkodni a flakont stb...), másrészt a beltartalm is mindig szuper(szépek az összetevők...) A kakaós társa helyett, vettem ezt nyárra és milyen jól tettem. Kellemes szolíd illata van, ami egy picit felkenés után is érezhető, de nem zavaró módon. A textúrája könnyed, gyorsan beszívódik. Jól hidratál, használata után selymes, pihe puha a bőröm. Szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 8.

umpalumpa

2019. július 25.

A pénztárnál találkoztam vele, ahol máskor ajánlgatnak efféléket a péztárosok. Pont elfeljtettem kosárba tenni testápolót, ezért megvettem ezt kemény 500 Ft-ért 500 ml-t.
Nagyon kellemes az állaga, szuperül oszlatható, hamar beszívódik. Az illata is megmarad, ami kicsit sok nekem, amúgy nem rossz. Majd nem szaglászom a karomat többet.
Szívesen kenem, elég hidratációt ad, sok, olcsó, az összetevők is szépek. Kell egyéb?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 25.

LilyS

2019. május 19.

Sokkal jobb illata van, mint a kakaós társának, és mintha az állaga is jobb lenne valamivel. Kellemes, hűsítő érzést hagy maga után és könnyen beszívódk.
Szuper ára van, szerintem sokáig eleg lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 19.

Szuper ára van, szerintem sokáig eleg lesz.

Kmetyek

2019. április 20.

Kellemes illata van. Kevés is elég belőle, gyorsan beszívódik és puha lesz tőle a bőröm. Nem okoz ekcémát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 20.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Salvia Hispanica Seed Oil
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Az azték zsálya (ismertebb nevén a chia) magjából nyert illatmentes, kellemes érzetű és illatú olaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emollient és bőrkondícionáló hatású összetevő. A chiamag gazdag forrása az Omega-3 zsírsavaknak, antioxidánsoknak és ásványi anyagoknak, ezért a chiamag-olaj kifejezetten előnyös hatással van a (száraz) bőrre.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak