Best of Beauty 2019

Isana

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: idusmidus, Módosítva: 2016. november 23.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Fürdőtermékek

Pirított mandula illatú.

Lisana

2012. június 1.

Imádom, nagyon jó illata van, és nem is fogy túl gyorsan, elég egy kevés a tusoláshoz (főleg, ha fürdőszivacsot is használ az ember). Nagyimnak is nagyon tetszett az illata. Szárítását még nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 1.

dobi

2012. február 10.

Finom illata van, én tusfürdőnek használom. Kicsit szárítja a bőrömet és az összetevők nekem se tetszenek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 10.

Halfway

2012. február 9.

Nagyon édes az illata, bár nekem tetszik, lehet, hogy másnak már túl sok. Az én bőrömet nem szárítja. Én szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 9.

idusmidus

2012. február 8.

Jó illat, krémes állag, korrekt ár, "szép külalak", kevésbé szép összetevők:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 8.

Jó illat, krémes állag, korrekt ár, "szép külalak", kevésbé szép összetevők:)

Hidratálók: Propylene Glycol, Sorbitol

Forrás: ITT