Isana

Ár:   299 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   300 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Berniii, Módosítva: 2015. április 22.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Tusfürdők
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

2014-es téli limitált kiadás

Optimális ápolást nyújt a száraz bőr számára. Különösen gyengéden tisztítja és kényezteti bőrét. Összetételének köszönhetően segít megerőzni a bőr nedvességtartalmát és védi a kiszáradástól.A téli illatkompozíció és a vanílila kivonatot kényezteti érzékeit.

Vyvcsyke

2016. június 12.

Az illata kicsit fura volt, de kellemes. Pingvinimádóként muszáj volt megvennem, annyira cuki :)) <3

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 12.

Zsofii88

2016. január 16.

A csomagolás 10/10 pontos de sajnos a termék már nem annyira jó :s A flakonból az illata kellemes,fürdés közben is finom, nekem inkább kókuszos,néha levendulás illata van,én egyártalán nem érzem a vanilíát benne:D bőrön az illat csak pici ideig marad rajta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 16.

Kremrajongo

2015. december 28.

Nagyon szerettem, kár, hogy limitált volt, nagyon aranyos a csomagolása. *-*
Illata kellemes, jól tisztít.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 28.

Nagyon szerettem, kár, hogy limitált volt, nagyon aranyos a csomagolása. *-*
Illata kellemes, jól tisztít.

vattacukorkj

2015. március 25.

A csomagolása annyira édes volt, hogy ajándékba felvásároltam az egész polcot. :D Azóta is van még belőle, nagyon kellemes vaníliás az illata, fürdés után jóval is érzem a bőrömön. Nem annyira könnyen habzik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 25.

nikolett

2015. március 9.

Ennél cukibbat még nem láttam :) Nekem a hatása is tetszett és főleg az illata! Jajj, az annyira finom volt. Szívesen megölelgetném ezt a kis pingvint, alap az öt csillag. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 9.

citronella

2015. január 26.

A cuki csomagolása miatt vettem meg,de az illata felejthető,nagyon műanyag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 26.

A cuki csomagolása miatt vettem meg,de az illata felejthető,nagyon műanyag.

fruzsicaaa

2015. január 26.

Cukinak cuki, de tusfurdonek gagyi. Zseles, nagyon muanyag hatasu, egyaltalan nem hidratal es az illata sem vanilia, hanem valami nagyon mu savanyu-edes nemistudommi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 26.

petraholi

2015. január 16.

Huh valami iszonyat hideg volt aznap,amikor a barátnőmmel nagysietésben berohantunk a rossmannba már csak azért is,hogy ne fagyjunk szét és hátha megakad a szemünk valami jó kis terméken,na hát nekem se kellet több,mint ahogy olvasom sokan másoknak se, ezen a kis cuki sapis sálas pingvinen akadt meg a szemem...Igazából nem is nagyon szaglásztam,nézegettem csak lekaptam a polcról és hazahoztam.Elméletileg vanília illatú aminek lényegében köze nincs hozzá,ráadásképpen száraz bőrre ajánlott,ami mellesleg eléggé szárít is!de szerintem ennyi pénzért és a cuki kis marketing fogásért simán megéri :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 16.

regi90

2015. január 10.

Valljuk be, itt valóban a csomagolás a lényeg. :) Mint tusfürdő nem nagy szám, de ártani nem ártott. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 10.

gombirenn

2015. január 1.

Most ezt használom, ár-érték arányban jo, és nagyon édinn néz ki :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 1.

Most ezt használom, ár-érték arányban jo, és nagyon édinn néz ki :D

Hidratálók: Propylene Glycol