Isana

Ár:   369 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: vrgbtt, Módosítva: 2016. november 23.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szappanok

2015-ös téli limitált kiadás

Téli folyékony szappan vanília és karamell illattal.

barbyka01

2016. február 16.

Nagyon szerettem én is, mesés illata volt :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 16.

Nagyon szerettem én is, mesés illata volt :)

Aimet

2016. január 13.

sajnálom hogy limitált kollekciós volt, nekem tetszett :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 13.

sajnálom hogy limitált kollekciós volt, nekem tetszett :)

Avanindra

2016. január 10.

BORZALMAS! Az illata még jó is lenne, de úgy szét szárította a kezem, hogy már vérzett... Soha-soha többet Isana szappan... Isana termékek... Egy csillagot se adnék neki szívem szerint.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 10.

eeniko

2016. január 10.

Annyira finom, intenzív illata van, imádom. Úgy megtetszett, hogy muszáj volt vennem tusfürdő változatban is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 10.

Hellcall666

2015. december 17.

Ettől az idei karácsonyi felhozataltól rosszul vagyok, amúgy is rühellem a karácsonyt, és gyártják még a sok limitált szart is dögivel.
Ennek hányás szaga van, kidobtam.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 17.

Ennek hányás szaga van, kidobtam.

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
siss

2015. december 10.

Nyertem,ajándékcsomag tartalma volt ez a darab.Magamtól nem vettem volna le a polcról,mert nem az én illatvilágom.Eléggé tömény édes,karamella illata van,még a színe is halványbarna.Számomra sok,nehéz ez az illat.Kézmosás után sokáig érzem a bőrömön.Habzása megfelelő.Te jó ég,soha nem fog elfogyni ez a mennyiség ilyen illat mellett.
A csomagolása szép,abszolút igazi téli szappan.

Upd.: Mostanában tusfürdőként használom.Látom,nem csak én vagyok olyan elvetemült,hogy erre is bevetettem.
Hm,nem is olyan rossz ez.Úgyis csak fürdés közben érződik az illata,ráadásul így használva nem is olyan tömény.Nem viszketek tőle,utána meg úgyis testápolózok.
Egy baj van vele csak,hogy tusolás közben megkívánom a tejkaramellát. :D

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 10.

A csomagolása szép,abszolút igazi téli szappan.

Egy baj van vele csak,hogy tusolás közben megkívánom a tejkaramellát. :D

domnora

2015. december 9.

nekem nagyon tetszik az illata, igazi karácsonyi :)
nagy kiszerelés, okáig elég (persze ilyenkor még többet használom) viszonylag sokáig megmarad az illat :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 9.

nekem nagyon tetszik az illata, igazi karácsonyi :)

szivecske

2015. december 9.

Én csak a vaníliát érzem belőle, egy az egyben olyan, mint a Balea vanília és kókusz tusfürdője... jól habzik, szépen tisztít, alig szárít, de hamar elillan... Nagy mennyiség, olcsó is, talán kicsit gyorsan fogy. Télire teljesen jó kis szappan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 9.

candus

2015. november 12.

Tökéletes téli szappan, olcsó, nem szárít. Folyékony szappanokból az Isana a kedvencem. Ebből most betárazok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. november 12.

vrgbtt

2015. november 3.

Szeretem az illatát, egynek elmegy főleg ezért az árért :-)
De egyébként semmi extra, szerencsére nekünk nem szárítja a kezünket (vagy eddig még nem tűnt fel)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 3.

Szeretem az illatát, egynek elmegy főleg ezért az árért :-)

Hidratálók: Propylene Glycol, Sodium Lactate